Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@MuratUsa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Tolga33 Florida ..Peki is guc ekonomi ?

ben Tampa'dan başlayacağım serüvene yine başlangıç için iyi bir eyalet. Tampa'nın sağlık sistemi de gelişmiş hemşire olarak daha rahat iş bulabilirim birde hemşirelik lisansı için iş tecrübesi istemiyor florida o da + benim için.

• 1 Haziran’dan itibaren normale dönüyoruz. İşletmeler açılıyor, umarım gerekli bilinç oluşmuştur ve daha büyük sıkıntı yaşamayız.

• @Tolga33, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kazanırda Houston a giderseniz arabayı kimden alacaksınız Bey'ler bayanlar

Kadir abiden almayı düşünüyorum ama belki açık arttırmadan da alabilirim. İlk araç kiralarım işlerimi onla görürüm bir hafta. Daha sonrasında yürüyen bir araç açık arttırmadan temin edilir. Kadir abide 5000'lik araçı oradan 3000 ila 4000'e alırsın.

• @this-time89, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Neden herkes Texas'a gitmek istiyor anlamadım? Özel bir sebebi var mı?

Tax - vergi olayı diğer eyaletlere göre daha düşük. Sıcak bir memleket, belirli sayıda türk var. Büyük bir şehir bu sebeplerden dolayı. En önemlisi ev ve kira fiyatlarıda uygun.

• Hayat Indiana'da yaşanır.

• @Final-Approach Mike Pence gibi birini çıkarmış Indıana'ya turist olarak bile gitmem 😃 Pete Buttigieg var tek sevdiğim Indiana'lı politikacı 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ARKADASLAR BILENLERE 2 SORU SORMAK ISTIYORUM
    1.BEN 20 SENEDIR HEPATIT B .VAR BU SIKINTI YARATIRMI
    2.DIYELIM BEN KAZANDIM..AILEMI GOTURMEDEN( ESIM VE 2 COCUGUM)ONDEN GIDIP EN AZINDAN 1 SENE ISLER GUCLER EV GIBI PROBLEMLERI HALLETSEM VE 1 SENE SONRA AILEMI GETIRSEM AILEM KABUL OLURMU..

TESEKUR EDERIM

hepatit b sorun olmuyor.

aileniz DV'den yararlanamazlar ama onlar icin sonra basvuru yapabilirsiniz, su konuyu okumalisiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak

• Yasaklı

@enesbaba Mekanik motor bilgin yoksa sakin oyle bir hata yapma.Ilk aracini Kadir beyden yada profesyonel birinden al. Auction dan aldigin araba daha yola cikmadan ariza yapabilir perisan olursun.Ben Fransada kaporta mekanik isleri yapiyorum bu isten anlarim.Aman dikkat.

• arkadaşlar zamanında bir youtuber'ın videosunda görmüştüm. Kalıcı bir adres belirtemediği için ,green card teslimat adresi olarak dolapların bulunduğu post office gibi bir yer kiralayıp oraya gitmesini sağlamıştı. Bu yöntemi bilen var mı ? Yani amerikan filmlerinde liselerde kitapların koyulduğu dolaplara benzer bir posta dolabı kiralamıştı. oranın ptt sinin verdiği bir hizmet gibi bir şey.. Arıyorum videoyu bulamıyorum.

• Yasaklı

@Rhonster Is konusunda avantaj saglamasiydi yinede Tampa olurmuydu tercihin yada neresi olurdu?

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster Is konusunda avantaj saglamasiydi yinede Tampa olurmuydu tercihin yada neresi olurdu?

herhalde yine Florida şehri olurdu texas gibi başlangıç için baya iyi ama Texas olmazdı orası kesin en başından beri hiç içime sinmedi benim Texas belki Vancouver olabilirdi Portland a 5 dk birinde satış vergisi yok birinde gelir 😃

• Yasaklı

@cüneyt-tarıkman Ayni sistem avrupadada var.Genelde sirketler kullaniyor.Posta kutusu kiralayan firmalar var.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

herhalde yine Florida şehri olurdu texas gibi başlangıç için baya iyi ama Texas olmazdı orası kesin en başından beri hiç içime sinmedi benim Texas belki Vancouver olabilirdi Portland a 5 dk birinde satış vergisi yok birinde gelir 😃

Texas ta güzel ama genç biri için söylediğin yerler çok daha güzel. 🙂 Ya da bende öyle bir algı oluşmuş.

• @MuratUsa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@enesbaba Mekanik motor bilgin yoksa sakin oyle bir hata yapma.Ilk aracini Kadir beyden yada profesyonel birinden al. Action dan aldigin araba daha yola cikmadan ariza yapabilir perisan olursun.Ben Fransada kaporta mekanik isleri yapiyorum bu isten anlarim.Aman dikkat.

Çok anlamıyorum lakin araçların exper bilgileri ortada oluyormuş. Ne sorunun olup olmadığını görebiliyormuşsunuz. Eğer sağlam ise yeşil ışık yanıyormuş. ( Tam bilmemekle ) beraber. ABD'de ki bir arkadaşım bu yöntemle al-sat yapıyormuş.

Cargurus veya offer up sitelerinden araçta alabilirsiniz. Çok temiz ve uygun araçlar var. Chevrolet 2013 - 2014 kasalar 5000 ila 4500$ arasında. Zaten ABD'de ilk yapacağım iş delivery olacak. Arabaya en az 5000$ gömeceğim. Atımızın sağlam olması demek bizim hayatımız. Bu konuda ki ilgin için çok sağ olasın. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@GÖKHAN-DUMAN, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sevgili forum sakinleri öncelikle hepinize selamlar olsun.Ben ''DS 260 FORMU EN SIK SORULAN SORULAR''isimli bir başlık açmayı düşünüyorum,lakin forum yöneticileri bu konu hakkında ne düşünür bilmiyorum.Bu yüzden fikrinize başvurmak istedim.Dönüşünüzü bekliyor olacağım.

Hayir, maalesef boyle bir baslik acamazsiniz 🙂

DS-260 formunu cekilisten secildiginiz icin dolduracaksaniz, olusturulacak DV2021 Green Card asamalari konusunda sorunuzu sorabilirsiniz.

• @Eren98, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Texas ta güzel ama genç biri için söylediğin yerler çok daha güzel. 🙂 Ya da bende öyle bir algı oluşmuş.

Vallahi ABD'ye gideceksek zaten orayı benimsemeye, oranın kültürünü yaşamaya ve alışmaya karşılık gideceğiz veyahut gitmeliyiz diye düşünüyorum. Hal böyle olunca Amerika'da bir kaç arkadaşım bu sebeplerden dolayı kendilerini salmışlar. Örneğin haftada 5 gün çalışayım diyor, 2 gün off'um olsun diyor. Şu clubtan bu cluba, şu partiden bu partiye zihniyetine bürünüyorlar. İşte akşam işten geldiğimde yorulmayayım diyor. Bu kafaya bürünmek hiç etik değil. Bürüneceğiz için demiyorum da işte 🙂 Vallahi yaş 22. Hiç o taraklarda değilim. İstanbul'da günde 15 16 saat çalıştığım zamanları biliyorum. En azından Türkiye'den ABD'ye gittiğimizde buradaki hayatımızdan çok daha iyi bir konuma gelmek için gitmeliyiz. Şu an %50 tapulu bir dairem var. Altımda 2011 Nissan Micra aracım var. Eee? ABD'ye bu yaşam standartlardan daha kötü bir yaşama gitmek hiç mantıklı değil. O yüzden fazla çalışmak gerekirse yoğun çalışıp bir yere gelene kadar mücadele etmek daha doğru diye düşünüyorum. Malum insanı olgunlaştıran iradedir. Velhasıl kelam belirli eyaletler hariç zaten her yer birbirine uzak.

• New York, Los Angeles, San Francisco'da başkalarına ait olan evlerdeki kiralık tek kişilik odalarda öğrenci hayatı yaşamayı seven arkadaşlarımla elbette gurur duyarım. 🙂

• @enesbaba, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Eren98, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Vallahi ABD'ye gideceksek zaten orayı benimsemeye, oranın kültürünü yaşamaya ve alışmaya karşılık gideceğiz veyahut gitmeliyiz diye düşünüyorum. Hal böyle olunca Amerika'da bir kaç arkadaşım bu sebeplerden dolayı kendilerini salmışlar. Örneğin haftada 5 gün çalışayım diyor, 2 gün off'um olsun diyor. Şu clubtan bu cluba, şu partiden bu partiye zihniyetine bürünüyorlar. İşte akşam işten geldiğimde yorulmayayım diyor. Bu kafaya bürünmek hiç etik değil. Bürüneceğiz için demiyorum da işte 🙂 Vallahi yaş 22. Hiç o taraklarda değilim. İstanbul'da günde 15 16 saat çalıştığım zamanları biliyorum. En azından Türkiye'den ABD'ye gittiğimizde buradaki hayatımızdan çok daha iyi bir konuma gelmek için gitmeliyiz. Şu an %50 tapulu bir dairem var. Altımda 2011 Nissan Micra aracım var. Eee? ABD'ye bu yaşam standartlardan daha kötü bir yaşama gitmek hiç mantıklı değil. O yüzden fazla çalışmak gerekirse yoğun çalışıp bir yere gelene kadar mücadele etmek daha doğru diye düşünüyorum. Malum insanı olgunlaştıran iradedir. Velhasıl kelam belirli eyaletler hariç zaten her yer birbirine uzak.

Hocam yanlış anlama, söylediklerin çok güzel lakin benim yazdığımla ne alakası var onu anlayamadım.

• @Eren98, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@enesbaba, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Eren98, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hocam yanlış anlama, söylediklerin çok güzel lakin benim yazdığımla ne alakası var onu anlayamadım.

Hem genelleme yaptım hem de ( Texas ta güzel ama genç biri için söylediğin yerler çok daha güzel. 🙂 Ya da bende öyle bir algı oluşmuş. ) dedin ya ona istinaden yazdım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@this-time89 bu zamana kadarhep bize bindiler bari amerika da biz bir şeye binelim diye gidiyorlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |