Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Hyller vazgeçmek ne demek bu sene o sonuç bizi mutlu edecek 😉

• Ben sürekli olumlama yapıyorum."GC'yi kazandim sadece açıklanmasını bekliyorum" diyorum aylardır herkese🤭 söyleye söyleye kendim bile inandım, harbiden de çıkmış gibi hissediyorum😂

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ hadi bakalım inşallah, sonuç günü yıkılacak buralar belli oldu 😁 Bizim kızın doğumgünü evrenden büyük bir hediye bekliyoruz bakalım. 🎉🎉

• ⭐⭐

ben https://www.birgun.net/haber/2020-de-gokyuzunde-6-tutulma-yasanacak-ay-tutulmasi-ne-zaman-baslayacak-283545 buna bağladım tutulma olacak bize amerika yolları açılacak :)) ama bu ayın 5 inde oluyor tabi

• Green Card çıkma olasılığı sayısal lotoyu kazanma olasılığından daha yüksek.Herkes için hayırlısı ne ise o olsun.

• @travelleth zaten geçen senede aktiftim bu senede aşağı yukarı her gün giriyorum foruma, seneye de burada olurum muhtemelen..benim gibisi az 🙂

• @texasyoga bir şeyi ne kadar çok istersen olurmuş, aynı hırsla devam..

• @aayhann birseyi 40 kez söylersen olurmuş sözünden yola çıktım ben de😂

• @aayhann ferrari istiyorum rabbim ferrari...

• @aayhann Aynen hocam. Devam 🙂

• @texasyoga çalışma ile elde edilen şeyler haricinde böyle çekiliş gibi şeylerde bir şeyi çok istersen tam tersi olurmuş, sakınan göze batar hesabı. akışına bırakıp nickindeki gibi bol bol yoga yaparak o günü iyimserlikle beklemek lazım 😂 işin geyik tarafı bir yana bir an önce gelsede ne yapacaksak önümüze baksak olumlu olumsuz sıktı bekle bekle.

• @bakk25, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Günaydın arkadaşlar süre azalıyor heyecan dorukta :)umarım forumdan birçok kişiye çıkar ben eğer kazanamaz isem yıl sonu B1 B2 vizesi ile gitmeyi düşünüyorum hemgezer görürüm hemde kalma yollarını ararım bu şekilde gelmek isteyen var ise gezi amaçlı haberlesebilir beraber gidip güzel bir macera yaşayabiliriz 🙂

Vallahi B1 / B2 visa statüsü kolay alınabilen bir vize değil. Daha doğrusu bu göreceli olmakla beraber değişkenlik gösterebiliyor. Sağlayacağınız şartlar çok mühim. ABD'nin bir çok türkü nitelikli göçmen olarak algılamasından işlerimiz oldukça zor. Konsoloslukta vize görüşmesine giren bir çok kişiye (içeride) şahit oldum. Vizede yaş, çalışan olmanız, evli ya da bekar olmanız vs gibi bir çok kriter mevcut. Eğer maddi olarakta olanakları sağlıyorsanız o zaman zaten sorun yok. Ancak İstanbul Konsolosluğu için konuşayım; hiç ağzını açmayıp red alanıda gördüm, 5 dakika kıçını yırtıp red alanıda, tam aksi 1 - 2 soru sorulup ardından vizeyi alanıda. Yok giyimmiş, yok işte kapalılıkmış falan bunlara kesinlikle bakılmıyor! Bu da ufak bir tüyo olsun diyeyim.

• @this-time89 yapiyorum yoga tabiki. Yoga eğitmeniyim zaten. Ancak olumlama yapmak da yogaya dahil olduğu için ister istemez onu da yapıyorum 😇

• @enesbaba, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bakk25, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Günaydın arkadaşlar süre azalıyor heyecan dorukta :)umarım forumdan birçok kişiye çıkar ben eğer kazanamaz isem yıl sonu B1 B2 vizesi ile gitmeyi düşünüyorum hemgezer görürüm hemde kalma yollarını ararım bu şekilde gelmek isteyen var ise gezi amaçlı haberlesebilir beraber gidip güzel bir macera yaşayabiliriz 🙂

Vallahi B1 / B2 visa statüsü kolay alınabilen bir vize değil. Daha doğrusu bu göreceli olmakla beraber değişkenlik gösterebiliyor. Sağlayacağınız şartlar çok mühim. ABD'nin bir çok türkü nitelikli göçmen olarak algılamasından işlerimiz oldukça zor. Konsoloslukta vize görüşmesine giren bir çok kişiye (içeride) şahit oldum. Vizede yaş, çalışan olmanız, evli ya da bekar olmanız vs gibi bir çok kriter mevcut. Eğer maddi olarakta olanakları sağlıyorsanız o zaman zaten sorun yok. Ancak İstanbul Konsolosluğu için konuşayım; hiç ağzını açmayıp red alanıda gördüm, 5 dakika kıçını yırtıp red alanıda, tam aksi 1 - 2 soru sorulup ardından vizeyi alanıda. Yok giyimmiş, yok işte kapalılıkmış falan bunlara kesinlikle bakılmıyor! Bu da ufak bir tüyo olsun diyeyim.

Aynen öyle .. Geçen sene B1/B2 aldım. Bankodaki bayan sadece 1 soru sordu ve vizeniz onaylandı dedi.

• Bugün günlerden ANKARA!

/// İşbu gönderi çekilişi kazanamayan kimselerin ‘’Ülkemiz de fena değil lan aslında’’ diye düşünüp kendilerini teselli etmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. ///

ankara.png

Ülkemizin başkenti olan bu ilimiz ülkemiz kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün anıt mezarı olan Anıtkabir’e ve pek saygıdeğer, ultra işe yarar kıymetli milletvekillerimizin ülkemizin selameti için en doğru kararları aldığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ev sahipliği yapmaktadır.

‘’Ata kuleden at beni, in aşağı tut beni’’ gibi fizik kurallarına meydan okuyan cesur şarkıları, Post modern sanata bambaşka bir bakış açısı kazandıran fantastik heykelleri, Ankara Tavası isimli yemeği, Unesco Kültür Mirasına alınan pavyonları, doğal bitki örtüsü görünümü kazanan çeşitli kartvizit atıkları, her sokak başında 56 tane bulunan dönercileri ve pek tabii ki Melih Gökçek’i ile meşhurdur.

Ayrıca bünyesinde barındırdığı yokuşlar nedeni ile bir apartmanın bodrum katında yaşıyor olmanıza rağmen pencereniz karşı binanın 8. Katına bakıyor olabilir. Çekilişi kazanmanız durumunda ileride katılacağınız mülakatı da bu güzide ilimizdeki konsoloslukta gerçekleştireceksiniz.

• ⭐⭐

@Ali-Dmr ya bu çok iyiydi devamını bekliyoruz

• @Zelene beğenmenize sevindim, karantina dönemindeki bolca boş vakit insana böyle şeyler yaptırıyor 🧔 sayın @Final-Approach' a da bu vesileyle teşekkür etmiş olayım.

• @Ali-Dmr Beğeni yerine kahkaha butonu aradım 🙂

• @Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugün günlerden ANKARA!

/// İşbu gönderi çekilişi kazanamayan kimselerin ‘’Ülkemiz de fena değil lan aslında’’ diye düşünüp kendilerini teselli etmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. ///

ankara.png

Ülkemizin başkenti olan bu ilimiz ülkemiz kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün anıt mezarı olan Anıtkabir’e ve pek saygıdeğer, ultra işe yarar kıymetli milletvekillerimizin ülkemizin selameti için en doğru kararları aldığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ev sahipliği yapmaktadır.

‘’Ata kuleden at beni, in aşağı tut beni’’ gibi fizik kurallarına meydan okuyan cesur şarkıları, Post modern sanata bambaşka bir bakış açısı kazandıran fantastik heykelleri, Ankara Tavası isimli yemeği, Unesco Kültür Mirasına alınan pavyonları, doğal bitki örtüsü görünümü kazanan çeşitli kartvizit atıkları, her sokak başında 56 tane bulunan dönercileri ve pek tabii ki Melih Gökçek’i ile meşhurdur.

Ayrıca bünyesinde barındırdığı yokuşlar nedeni ile bir apartmanın bodrum katında yaşıyor olmanıza rağmen pencereniz karşı binanın 8. Katına bakıyor olabilir. Çekilişi kazanmanız durumunda ileride katılacağınız mülakatı da bu güzide ilimizdeki konsoloslukta gerçekleştireceksiniz.

Sağ üstteki ülkenin sayılı zenginlerinden olan şahıs değil mi?

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach Teşekkürler, resmi sayfanın linkini atabilirmisin sana zahmet.

Elbette.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

49

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |