Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020)

• Bülten açıklandı herkes current oldu 😂😂😂

• @Semihmete Yani ne anlama geliyor bu

• ilginçlikler olmaya devam ediyor. Trump'a karsi hafif ayagini denk al burasi gocmenler ulkesi ve gocmenler degerli demek mi bu acabs trumpin bu yasağın karsi

• @this-time89, içinde söyledi: Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020)

@Semihmete Yani ne anlama geliyor bu

Hic bir anlama gelmiyor 😃
    @Semihmete, egleniyor sadece.

• Visa bülten herkes current oldu hayırlısı

• @Muhtaradana Bizim büyük numaralar için süper bir fırsat oldu. Bundan sonra yüksek numaralarında şansı oluyor değişimi? Sıraylamı gidicek yoksa karışık mı?

• Ben daha öncede yazdığım gibi Mayıs bülteni ya cut off yada current açıklanacaktı.Benim kişisel fikrim Current açıklanması konsoloslukların mülakat dağıtmaya devam edeceklerinin göstergesidir.

• @İrem-Güzel Sıraylada gitse sıra size erken gelebilir , sürece birçok kişinin devam etmediğini zaten resmî olarak açıklamışlardı. İnşallah vizenizi alıp gideceksiniz .

• @Semihmete hepimiz için hayırlısı artık. Hepimiz alalım hayırlısıysa..

• Bir an önce Türkiye'de konsolosluklar çalışmaya başlar artık inş. Her ne kadar normalleşmenin mayıs ayı için çok erken diye düşünsemde, greencard süreci için ilk fırsatta açılması lazım 😃

• @pawlover Zaten şuan konsolosluk çalışıyor sadece bazı hizmetleri durdurdular.Onlar zaten hazırlıklarını yapıyorlar dır. Normal rutin çalışmaları devam ediyor bildiğim kadarıyla.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

herkes konsolosluk açılacak şöyle olacak böyle olacak diye yazıyorda. Sizleri cimcikleyim de uyanın rüyadan. En son evrak onay maili kime gelmişti. 33.500 olan peki 33.500 - 55k arasında herkes şu anda evrak onay maili gelmesini bekleyecek. Sana bu evrak onay maili gelmedikten sonra 7/24 konsolosluk çalışsa ne olacak. Ayrıca büyük numaralara ilk zamanlarda evrak onay mailleri gelmişti. Yani anlayacağınız sizin derdiniz konsolosluk olmasın bu kadar büyük bir yığılma da sana evrak maili gelecek mi asıl buna kafa patlatın. YOksa gerisi yazdıklarınız sadece HAYAL.

• Tüm DV2020 talihlilerine hayırlı olsun, umarım sıkıntısız ve rahat bir şekilde vizelerinizi alabilirsiniz

• @ayvalik10 En son evrak onay emaili 27k mı geldi ? Eminmisin ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Aşağıdaki mesaj benim çalıştığım kurum tarafından tüm personele gönderildi. Mesajda bu kararnamenin etkilemeyeceği gruplar açıklanmış.

On April 22, 2020, President Trump issued a proclamation temporarily suspending the entry of individuals seeking to enter the United States as U.S. Permanent Residents for a 60 day period. The proclamation goes into effect at 11:59 p.m. Eastern Daylight Time on Thursday, April 23, 2020. At this time, the proclamation only applies to individuals seeking to enter the U.S. as U.S. Permanent Residents. The proclamation does not impact individuals who are currently in the U.S. seeking to adjust status to U.S. Permanent Resident nor does it impact non-immigrant visa holders (e.g. F-1 Students, J-1 Exchange Visitors, H-1B Employees, B visas, etc.) for the period of their authorized stay in the U.S. Non-immigrant visa holders may continue to seek an extension or change of non-immigrant status in the U.S. for which they are otherwise eligible.

Exclusions and/or Exceptions to the proclamation:
    U.S. Lawful Permanent Residents
    • Foreign nationals seeking to enter the U.S. on immigrant visa as a physician, nurse, or other healthcare professional; to perform medical research; to perform other work essential to combatting COVID-19; and, any accompanying spouse and unmarried child under the age of 21
    • Applicants under the EB-5 Immigrant Investor Program
    Spouses of U.S. Citizens
    • Children under age 21 and are children of a U.S. Citizen or are prospective adoptees
    • Individuals whose entry would further U.S. law enforcement objectives as determined by the Secretaries of State and Homeland Security
    • Members of the U.S. armed forces and their spouses and children
    • Foreign nationals seeking entry pursuant to a Special Immigrant Visa and their spouse and children
    • Foreign nationals whose entry would be in the U.S. national interest as determined by the Secretaries of State and Homeland Security

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete @Muhtaradana gelmediğini biliyordum yanlışsam beni düzeltir.

• @Semihmete Ankara konsoloslugu sadece acil durumlar için ölüm kalım vs durumlar gibi şeyler için işlemlerini yürütüyor. Onun için de durumunuzu anlatan mail atmanız lazım. Green Card , turist vizesi vs diğer vizeler için Türkiye de corona durumunun azalması gerekiyor ki işlemlerini başlatsınlar. Yoksa moğalistanda çalışıyor konsolosluklar ve en son daha geçen gün vize onayı da vermişlerdi.

• @ayvalik10 Ben bana geldiğini biliyorum 😊 Numarası benden büyük olan forumdan arkadaşlarada geldiğini biliyoruz😊

• Arkadaşlar EU sanırım enson 34500 casenumber evrak onayı almıştı şimdi hedef 24 haziran için konsoloslukların açıklayacağı 2nl mülakat program dosyası olacak tabi inşallah 24 haziran EO ötelenmez.herkese hayırlısı olsun sırası süreçle gelmesi dileğiyle

• @Semihmete en son Avrupada 33500 evrak onay emaili aldı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |