Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @stras 😂😂 Sizin imzanız bir harikaymış, kesin çıkacak gibi bende öyle mi yapsam 😂😂

• ⭐⭐

@stras bende düşünüyorum şimdi liseyi bitirince 2000 ve sonrası başvursaydım keşke diye ama yapamazdım herhalde hayat tecrübesi olmadığı için gençlik tereddütler haa ben güvenim lise bittikten sonra almanya teklifini reddettim güvenemediğimden @gariban

• Tabi ki dostum. İmza sana kurban olsun.

• ⭐⭐⭐

@stras kazanıpta gitmemek biraz sinir bozucu olabiliyor ama gençlikte zaten hangimiz çok doğru kararlar aldıkki😬Şu anki mevcut durumu tahmin etseydi eminim ne pahasına olursa olsun giderdi.

• @bidünya Doğru söylüyorsunuz. Benim babama 1970'lerde Almanya çıkmıştı. Gitti, üç ay sonra yapamayacağım diye dönmüştü. Sonra da Hollanda çıktı. Bu sefer de çoluk çocuk diyerek kendisi gitmedi. "Şans kapıyı bir kere çalar" denir ama inanmam. Kapıyı kırana kadar o kapıyı çalmak lazım derim.

• Oda birşey mi benim dede Almanya’da çalışıyor senelerce tam babam orda doğacakken o zamanlar Türk ismi koydurmuyorlarmış dedem dönüyor, orada kazandığı paralarla burada otobüs firması kuruyor bakkal kuruyor evler alıyor, babam tek erkek çocuğu, şımarık hırçın, başında durmuyor işlerin hep içiyor ediyor dedemde hepsini çıkarıyor elden, sonra babama bir şans daha verip başka iş kuruyor, babam onu da batırıyor, sonuç hayat kaç kere şans tanımış babam kullanamamış :):):)

• ⭐⭐⭐

demekki şans bir kaç kere çalmış herkesin kapısını demem o ki fazla şansınızı zorlamayın 🙂 her şey nasip kısmet bekleyip görecez mayısta şans kime gülecek kime gülmeyecek. çıkarsa yeni bir sorunların bilinmezlerin başlangıcı çıkmaszada hayata devam diyecez.

• ⭐⭐⭐

@stras @Kedicik1616 bazen hayat bazı insanlara gereğinden fazla torpil yapıyor galiba ama işte değerlendirmekte lazım. Ama ders alıp değerlendirmeyince boş ne yazıkki.

• delı gbı esiyiiiiii buralar yagmir yagirdee yagir ey mas. istanbul Beylikdüzü uçuyoruz

• ⭐⭐

@gizemb kar var bizde

• ⭐⭐⭐

@gizemb 😂😂burada da gök delinmiş gibi yağmur yağıyor. Havanın kafası da benim gibi çok karışık🤣Bir yandan deli gibi yağarken bir yandan güneş var

• ⭐⭐

@bidünya seninki bunalıma girmiş nisan ayında sanki :))

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ ejehehe öyle sanıyor herhalde:))

• ⭐⭐

Bizdeki sabahki kar devam ediyor akşam artık bir kardan adam yaparız

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ee artık bir fotoğraf atarsın Beyhan bizde hasret gideririz😄

• ⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ee artık bir fotoğraf atarsın Beyhan bizde hasret gideririz😄

Gene düşmezsem atarım biliyorsun öyle bir yeteneğim var ⛷⛷⛷

• ⭐⭐⭐

@asilelif dikkat et bak ikincisi iyi olmaz😂

• ⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif dikkat et bak ikincisi iyi olmaz😂

Doğru söylüyorsun birde ben hem başkasının düştüğüne hem kendi düştüğüme çok gülerim tabi ağrısı geçtikten sonra 🤣🤣

• ⭐⭐

salak kadın ya tuğba özay 80 milyona yılbaşı ikramiyesini 1 milyon olarak dağıtırdım ülke şahlanırdı demiş :)))) yanındaki düzeltiyor 1 milyon 80 kişiye gider 80 milyona 1 tl düşer diye :)))

• @stras, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya Doğru söylüyorsunuz. Benim babama 1970'lerde Almanya çıkmıştı. Gitti, üç ay sonra yapamayacağım diye dönmüştü. Sonra da Hollanda çıktı. Bu sefer de çoluk çocuk diyerek kendisi gitmedi. "Şans kapıyı bir kere çalar" denir ama inanmam. Kapıyı kırana kadar o kapıyı çalmak lazım derim.

Bende Viyana universitesinden kabul almistim, okudugum okuldan yeni mezun oldugumda. Yas 22 idi o zamanlar. Babam "ne yapacaksin bu yastan sonra tekrar okuyup, eger kendi paran varsa git" demisti ve tabii ki param yoktu o zamanlar, gidememistim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |