Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mülakat sonrası PTT den posta bekleyen var mı? 5 iş günü dendi ama 9 gün falan oldu. Ne yapılabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@somebody uscis sen hangi ptt şubesini kayıt ettiysen oraya gidip sorar mısın. Çünkü adrese teslim demediysen şubeden gidip alman gerekiyor. Sana konsolosluktan çıktı PTT teslim edildi diye mesaj gelmedi ise ozaman durumunu kontrol et bakalım acaba AP kaldın mı diye. Şu anda @morpenguen irtibata geç istersen o da bekliyor.

• @ayvalik10 formu doldururken 6-8 hafta içerisinde onay maili almazsanız bize mail atmanız gerekiyor diye bişey okumuştum sanki, ondan biraz panik yaptım 🙂 eyvallah hocam

• @ayvalik10 konsolosluktan çıktığında sms geldi, şubeye sordum, bugün gelir dediler..AP nedir?

• Merhabalar 🙂

Bana da spoilerde ki gibi mail geldi. İstenilen bütün evrakları pdf olarak gönderdim. Fakat mahkeme kayıdım bulunmadığı için o belgeyi göndermedim bi sorun olur mu acaba?

• @Burak-Ünal arşiv kayıtlı adli sicil belgesini gönderdiyseniz bu konuda başka bir belge göndermenize gerek yok

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Burak-Ünal arşiv kayıtlı adli sicil belgesini gönderdiyseniz bu konuda başka bir belge göndermenize gerek yok

İngilizce tercümeli mi yoksa türkce olarak mı? e devlette 2 tercümeli olarak alınabiliyor

• @Burak-Ünal arşiv kayıtlı İngilizce tercümeli

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Burak-Ünal arşiv kayıtlı İngilizce tercümeli

teşekkür ederim hocam ilgilendiğin için. Tekrar mail göndermem gerekiyor o zaman aynı şekilde ilk gönderdiğim mail ile beraber bunu da ekleyip tekrar göndereceğim.

• @Burak-Ünal KCC ye gönderdiğiniz belgelerin mutlaka çıktısını almayı unutmayın, mülakatta işinize yarayacaktır

• Arkadaşlar bu sarı zarfın bir ucu kesik değil mi? tabii ağır olunca hafif bir yırtılma olmuş zarfta, İki yandaki bantlardan açılmadığı gün gibi belli, ne yapmalıyım, bilemedim, tekrar stres çekmek istemiyorum.

• ⭐⭐⭐

@somebody, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar bu sarı zarfın bir ucu kesik değil mi? tabii ağır olunca hafif bir yırtılma olmuş zarfta, İki yandaki bantlardan açılmadığı gün gibi belli, ne yapmalıyım, bilemedim, tekrar stres çekmek istemiyorum.

Evet bir ucu kesik, bir problem olacağını sanmıyorum eğer mühürlü bölümde bir yırtılma ve ya aşınma durumu söz konusu değilse ve açılmadığı belliyse.
    Eğer tedirginliğiniz varsa zarfın yırtılan bölümünün fotoğrafını çekerek konsolosluğa fotoğrafla birlikte mail atabilirsiniz. Onlar sizleri yönlendirecektir

• Evet, 2 yana bant gibi bir şey koymuşlar "do not open" yazıyor, oralarda bir şey yok, böyle kalsın. Dediğiniz gibi sorun çıkmaz, yanlız bu zarf çok ağır ve kesin muşamba gibi bir şeyle sarmak lazım bunu, şimdi onu düşünüyorum..

• Mülakatı geçerek, sarı pakete de ulaşan biri olarak, bugün bu forum üyelerine @crazycells başta olmak üzere teşekkür etmek isterim. Süreç gerçekten yıpratıcı, çok bekleniyor, bu arada da insanın forum dışında soru sorabileceği bir merci yok. EB1 kategorisinde tüm paper-work'u bizzat kendim hallettim. Forum benim için çok destekleyici oldu, daha da süreç bitmedi, hala sorularım var, hatta birini hemen sorayım. Benim vizemin son tarihi 9 haziran, buna göre Mayıs başı çıkayım diyorum, ne dersiniz? Çok geç olmaz değil mi? Ben buralarda olacağım yine..

• ⭐⭐⭐

@somebody
    Neye sarmak gerekli bilemiyorumda gözümüz gibi bakmamız gerektiğine eminim 🙂

• su geçirmez dosya kabıyla sandığa kilitlemeli, ne olur ne olmaz :)) ha bir de alarm da takmak lazım :))

• @bolatmali Mehmet Ali bey Eb1 olunca belki dv den daha fazla evrak olabilir dosyanın içerisinde

• @somebody bu arada sizi tebrik ederim Eb1 vize türü eminim sizi çok zorlamıştır, geçmiş ve hayırlı olsun, Amerika'daki yaşamınızda bol mutluluklar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@somebody, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Mülakatı geçerek, sarı pakete de ulaşan biri olarak, bugün bu forum üyelerine @crazycells başta olmak üzere teşekkür etmek isterim. Süreç gerçekten yıpratıcı, çok bekleniyor, bu arada da insanın forum dışında soru sorabileceği bir merci yok. EB1 kategorisinde tüm paper-work'u bizzat kendim hallettim. Forum benim için çok destekleyici oldu, daha da süreç bitmedi, hala sorularım var, hatta birini hemen sorayım. Benim vizemin son tarihi 9 haziran, buna göre Mayıs başı çıkayım diyorum, ne dersiniz? Çok geç olmaz değil mi? Ben buralarda olacağım yine..

hayirli ugurlu olsun 🙂 Bu isin basindan sonuna kadar takip ettigimiz bir uye oldunuz, musait bir zamaninizda deneyimlerinizi derleyip su bolume aktarabilirseniz harika olur. Cok fazla kisi yararlanabilir deneyimlerinizden:

https://yesilkartforum.com/forum/category/127/i̇ş-dayanaklı-göçmen-vizeler

Bundan sonraki asamalarda bol sanslar 🙂

• Merhabalar.bugun vizeli pasaportlarimiz elimize ulaştı.cok mutluyuz.umarim herkes mutlu olur.vizeleri onaylanır.bu süreç gerçekten çok sinir bozucu oluyor.hersey gönlünüzce olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |