Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Arden, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hasan-HASAR nerdeyse sizinle aynı durumdayım.çok karamsar olmamak lazım.herşeyi zaman gösterecek.hepimizin hakkında hayırlısı🙏

Kesinlikle öyle. Ne kendimi ne de eşimi yormuyorum şu aşamada. Zamanı gelince herşey konuşulur tartışılır. Zaman herşeyin ilacı. Hakkımızda hayırlısı olsun 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

ya ben yıllar önce bu işi düşünmüştüm şirket 100 200 gibi para isteyip yapıyordu başvuruyu ama çocuk resmi de istediği için bende uygun resim olmayınca yaptırmamıştım ama pasaport işi gerçekten şirketleri etkilemiştir. can çolpan da öyle diyordu şirket hep aynı resmi kullanıyor 5 yıl sanıyormusun sen kazansan bile elenmeyeceksin diye (en iyisi herşeyi kendin yapmak)

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş çok geçmiş olsun. Evlatlara birşey olmasın. Sağlıklı günler olsun

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş çok geçmiş olsun. Evlatlara birşey olmasın. Sağlıklı günler olsun

amin kardeşim ALLAH razı olsun teşekkürler güzel dilekleriniz için.

• ⭐⭐⭐

Ben çok yeni olduğum için eski arkadaşlara birşey sormak istiyorum. Geçen sene forumdan kazanan kaç kişi oldu ve haberleşiyorlar mı? Yani birbirine destek olunuyor mu 😞

• ⭐⭐

@ayvalik10 evet ya tamda izlediğim video buydu valla harikasınız benim yazmaya cabaladigim video hemen buldunuz

• ⭐⭐

@ayvalik10 peki siz bu kazanma oranı hakkında ne düşünüyorsunuz

• ⭐⭐

forumdakiler kazansın gerisi önemli değil 🙂

• ⭐⭐

@Hyller bilmem kazanan var m önceden üye olup yada kazandıktan sonra gelip mi üye oluyorlar bilmiyorum 🙂

• Geçen sene 8-10 kişi kazandı diye biliyorum.Genel olarak kazandıktan sonra üye olmak moda 🙂 orada birbiri ile iletişimde olan var ama herkes aynı lokasyonda değil.
    Çok iyimser bir bakış açısı video 7-24 de zaten satış peşinde adam.
    azalma olursa, asya ve afrikadan olur gibi ama onlarda bir umut diye başvura bilir(afrikada ülke nüfusununun yarısından fazlasının katılan ülkeler vardı onlarda düşüş olabilir.)

• ⭐⭐

asya afrika bizi bağlamaz avrupa da pasaportsuz adam yok 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hyller geçen seneden gidipte burada aktif olamyan bir tek @Mardin-Le-Gund var geriye kalan herkes canla başla burada yazı yazıyorlar.

• @haymatlos_ bu özbek kazak eski rus ülkeleri eu kotasından giriyordu sanırım, ondan yazdım.Video zaten hep totelden bahsetmiş şans konusunda.Avrupa da evet pasaport olmayanı döverler ama biraz azalabilir.Neden derseniz zaten birbirleri arasında ziyaret ederken pasaporta ihtiyaç duymuyor adam pasaport ekstradan çıkartmalı.
    TEK NOKTADA BU EĞER DÜŞÜŞ OLURSA BAŞVURULARDA GİDİP GC İÇİN PASAPORT ALMAYA BİLİR AVRUPALI DA.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ 2020 mülakat yada aşamalar başlığında yazanların %95 kayıt olma tarihi 15 mayıs sonrası yani sonuç açıklandı hurrraaaa herkes buraya sonra amerikaya gidecekler ondan sonra ne olur göreceğiz yada 2021 bekleme salonunda 20 eylül ekim ayı arası resim nasıl olacak diye üye oldular. Başvuru bitti gittiler. Biz böyle kişilere sezonluk işçiler gibi sezonluk üyeler diyoruz.

• ⭐⭐

bende o zaman üye oldum da resim nasıl olsun diye değildi 🙂 ben her zaman şuna inanırım kişi insan biriktirmeli para mal mülk geçici iyi insan (biz ona arkadaş diyoruz) biriktirmek bi beklenti olması için değil bazen bir kelimesiyle yol göstermesi bazen yalnızlığı gidermesi bazen iyiliği öğretmesi için insan biriktirmeli (bence tabi)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ başvuru bittikten sonra gitmedin burada kalıp yazdığın gibi yeni arkadaşlıklar dostluklar kurman için buradasın. Fakat işte en büyük sıkıntı bakış açısı.

• ⭐⭐

@ayvalik10 tabi herkesin bakış açısı farklı niyeti başka

• ⭐⭐⭐

@Hasan-HASAR, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya Haha en çok siz keyif alıyorsunuz gibi 😂

Evet👍 Aynı hayalleri paylaşıp sizi anlayabilen insanlarla aynı ortamda olmak güzel😊

• @Oktay-İbiş topuk kanı hassas konu 😁 normal kan almadan veya aşılardan farklı olarak bebeğin canını çok çok çok yakar, o kadar ki, aile hekiminde 2.topuk kanı alınırken anneleri dışarda bekletirler çünkü bebeğin o acısına anneler dayanamaz ve sütleri etkilenir diye, düşünün o derece.. Ben en son 4 ay önce beni dışarı çıkardıklarında bebeğimin o sesine dayanamamış ağlamıştım koridorda..

Kuzularımız Allah a emanet olsunlar..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |