DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Aldığın randovu tarihini sürekli olarak erkene çekmenin bir cezası yada mülakatta olumsuz bir durum oluşturma gibi bir şey olur mu sizce?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Aldığın randovu tarihini sürekli olarak erkene çekmenin bir cezası yada mülakatta olumsuz bir durum oluşturma gibi bir şey olur mu sizce?

Hayır, sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐

Eylül 2021 de turist vize randevusu olanların randevuları iptal ediliyor. Ekim 2021 den önce vize görüşmeleri şu an için zor arkadaşlar.

• Acaba durum bizim ülkemizde mi böyle, yoksa dünya genelinde mi bu şekil?

Bu yaz normale döner diye tahmin ediyordum. Artık bu seneden ümidimi kesmiş bulunmaktayım.

• ⭐⭐⭐⭐

@Kef14 dünya genelinde değil diye biliyorum. Çünkü başka ülkelerde sorun yok. Millet turist vizesini alıyor. Bence adamlar da biliyor. Bunlara vize verince gidiyorlar geri dönmüyorlar ondan vermeyelim diyorlardır.

• Peki şöyle bir durum olabilir mi? DS160 formunu doldurup gönderince. Bunu inceleyip, haa bu gelmez, bunu ileriki tarihe öteleyelim, bu geri döner, bunu erkene alalım, önceki sayfalarda verilen verilere göre Mart Nisan da ve öncesinde ziyaretçi vizesi verilmiş.

• ⭐⭐⭐⭐

@Kef14 sanmam öyle bi ayrım olmuyordur bence

• Arkadaşlar öncelikle paylaşımlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Kafama takılan bir sorum var. Ailemle B2 vize randevusu alırken bizlerden farklı olarak çocuğum için aşağıdaki soruları sordu sistem. Genel bir durum mu yoksa bir sıkıntı mı var acaba? Bilginiz varsa yorumlarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler 🙏

Başvuru Sahibi Bilgileri
    ************* İran, Kuzey Kore, Küba, veya vatandaşıdır Suriye. No

*************daha önce almış olduğu ABD vizesi kayıp veya çalındı. No

************* adlı başvuru sahibinin anne babasından en az birinin geçerli B1/B2 vizesi var veya Vizeden Muaf Program (VWP) kapsamda ABD'ye seyahate uygun. No

************, DS-160 Vize başvuru formunda yer alan ‘Tıbbi ve Sağlık', 'Sabıka', 'Güvenlik' veya 'Göçmenlik Yasası İhlali' sorularının tamamına 'HAYIR' cevabı verdi Yes

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ejay, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Arkadaşlar öncelikle paylaşımlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Kafama takılan bir sorum var. Ailemle B2 vize randevusu alırken bizlerden farklı olarak çocuğum için aşağıdaki soruları sordu sistem. Genel bir durum mu yoksa bir sıkıntı mı var acaba? Bilginiz varsa yorumlarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler 🙏

Başvuru Sahibi Bilgileri
    ************* İran, Kuzey Kore, Küba, veya vatandaşıdır Suriye. No

*************daha önce almış olduğu ABD vizesi kayıp veya çalındı. No

************* adlı başvuru sahibinin anne babasından en az birinin geçerli B1/B2 vizesi var veya Vizeden Muaf Program (VWP) kapsamda ABD'ye seyahate uygun. No

************, DS-160 Vize başvuru formunda yer alan ‘Tıbbi ve Sağlık', 'Sabıka', 'Güvenlik' veya 'Göçmenlik Yasası İhlali' sorularının tamamına 'HAYIR' cevabı verdi Yes

Oradaki sorular kisiye gore degisebiliyor. Siz sadece dogru sekilde cevaplayin, yeterlidir...

• @crazycells teşekkür ederim 🙏

• @crazycells turist vizemin süresi hala geçerli ancak aktif mi bakabileceğimiz yer varmı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bir iletiyi begenmemek bu iletiyi eksilemeniz icin yeterli bir neden degildir. Eksi ve arti oylarin gereksiz sekilde kullanilmasi forumdan banlanma nedenidir.

@katafalk adli uye cok sayida iletiyi rastgele eksiledigi icin forumdan kalici olarak uzaklastirilmistir.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 Bunlar korona morona derken beyin sünger oldu heralde. Takvimi karıştırdılar anlaşılan. 2022 nedir yahu. 2023 de zaten gitmemize gerek kalmayacak 🙂

• Silinmis Mesaj.

• @crazycells turist vizemin süresi hala geçerli ancak aktif mi bakabileceğimiz yer varmı

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar vallahi durum bu maalesef. Ben greencard kazananlar için seviniyorum şu sıralar. En azından dv2021 talihlileri 30 eylülden önce vizelerini alacaklar. Darısı bizlere önce turist vizesi için sonra da Greencard için. Vallahi 2023 e kalmayız diye düşünüyorum. Kalırsam da o zaman giderim abi sorun değil. Ben ümidi keseli çok oldu. Her seçim dönemi ya öncesinde ya da sonrasında ülkede bişeyler oluyor. Ondan abbas yolcu bağlasan durmaz modundayım.

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Eylül 2021 de turist vize randevusu olanların randevuları iptal ediliyor. Ekim 2021 den önce vize görüşmeleri şu an için zor arkadaşlar.

eylül randevularının iptal edildiği konusunda kaynak var mı acaba?

• ⭐⭐⭐⭐

@u-fuk danışman tarafından öğrendim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatmucu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@crazycells, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Bir iletiyi begenmemek bu iletiyi eksilemeniz icin yeterli bir neden degildir. Eksi ve arti oylarin gereksiz sekilde kullanilmasi forumdan banlanma nedenidir.

@katafalk adli uye cok sayida iletiyi rastgele eksiledigi icin forumdan kalici olarak uzaklastirilmistir.

Bazi uye mesajlari eksik, yanlis bilgi ya da sacmalik icerip yildizli eksilenmeyi hakediyor, boyle bi durum icin sabirli olup gormezden gelmek disinda bi secenegimiz yok o zaman sayin @crazycells

Cunku bende gereksiz mesajlara seri eksi basan kullanicilardan biriyim ve bu konuda daha once tarafinizdan uyarilmistim ama artik her ne kadar bu kurala uymaya calisiyor olsamda mantigim bunun yanlis oldugu soyluyor, keske begenilmeyen mesajlari eksileyebilsedik diyorum hep...

Eger bir baslik altinda ilgisiz konulardan bahsediliyorsa o durumda zaten eksi oy vermenizde bir sakinca yok.

ayrica ben bu durumun bir ya da birkac kez yapilmasindan bahsetmiyorum sayin @fatmucu , maalesef sayin @katafalk sizden cok daha fazla sayida iletiye anlayamadigim nedenlerden dolayi eksi oy vermis, hatta aralarinda sadece soru cevaplamis iletiler bile var... ve bundan daha onemlisi kendisini uyardigimda buna devam edecegini ima eden bir cevap verdi. Sizinle konusmamiz bundan cok farkli gecmisti.

Eksi oylari forum kurallarina veya duzenine uymayan, forumda problem cikarmaya calisan kisiler icin kullanmalisiniz. Eger birinin verdigi bilgilerden memnun degilseniz lutfen bana haber verin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cats, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@crazycells turist vizemin süresi hala geçerli ancak aktif mi bakabileceğimiz yer varmı

hayir, maalesef bunu ogrenebileceginiz bir yer yok. Ne CBP ne de konsolosluk bu konuda cok yardimci olmuyor maalesef...

Ama eger bir nedenden dolayi vizenizin iptal edilmis olacagini dusunuyorsaniz o durumda zaten Turkiye'de ucaga binerken problem cikacak ve ucaga alinmayacaksiniz, bilginize. Yani bunu ABD'de ogrenmeyeceksiniz, Turkiye'de vizeniz ucustan once taratildiginda bu bilgiyi ucustan sorumlu kisiler gorecek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

228

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.4k

| | | |