DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ozlemus eger yaptigi is yoksa other secip, aciklamaya yazabilirsiniz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   btek14 btek14 

• @asli13 merhaba lutfen surecinizi imzaniza tasiyin ve bu basligin ilk iletisini dikkatlice inceleyin.

• @asli13 onlar size geri dönüş sağladığında atacaksınız

• arkadaşlar merhaba, resimde belirttiğim şekilde bir hata alıyorum acaba sebebi nedir bilgisi olan var mı ?![alt metni]Ekran görüntüsü 2024-05-07 230121.png

• Merhaba, siyasi suçlar ve sicil kaydı ile ilgili danışmak istiyorum ancak bu başlık altında mı soruları mı sormalıyım yoksa başka bir güncel başlık var mı bu konuyla alakalı, öğrenebilir miyim?

• merhaba ilettiğiniz başlıklar için teşekkür ederim. imzayı düzenledim. diğer başlığı da okudum. başka bir sorum olacak. ben ve eşim 13/04/2024 te fransaya geldik, polis belgesi dedikleri belgeyi nasıl alacağız ? ben fransızım ama eşim suriyeli ve türk vatandaş olmadığı için, türkiyedeki haklarını kaybetti, ve sicil kaydını alamıyor e-devletten, ben alabilirken.

• @ozlemus arada bir save yapıp oturumunuzu uzatmayı deneyin. Eksik bilgi olduğu için hata verir ama 20dklık süreyi uzatabilirsiniz.

• GC'ye başvurduğum adres e devlette yok. Başvurduğum adres e devlette gözükmüyor, ikametgahları da tarih tarih olan yere girdim ve hala başka adreste kaldığım gözüküyor e devlet üzerinde? 2 tane current adres gözüküyor ilk sayfayı printleyince

• @lumos Teşekkürler yanıtınız için bilmiyordum o kısmı bu akşam ilk fırsatta düzenleyeceğim.

• Ne olur yardım edin kendim eşim ve çocuğum var
    Kendimi eşimi tam doldurmadan çocuğun bölümlerini tamamladım ve imzaladım ne yapmış oldum sadece çocuğu bilgiler mi yollandı yoksa eksik mi yollamış oldum .şimdide case numara hatası veriyor giremiyorum sisteme

• Kendi ve eş alanını doldurmadan sadece çocuğumu doldurup formu yolladım ayrı ayrı imzalayacağım sanıyordum artık giriş yapamıyorum case numarasıyla nasıl açtırabilirim lütfen bana yardımcı olabilir misiniz

• @Raziye-Şimşek-Öksüz cevap için önemli

• @deebee merhaba ilettiğiniz başlıklar için teşekkür ederim. imzayı düzenledim. diğer başlığı da okudum. başka bir sorum olacak. ben ve eşim 13/04/2024 te fransaya geldik, polis belgesi dedikleri belgeyi nasıl alacağız ? ben fransızım ama eşim suriyeli ve türk vatandaş olmadığı için, türkiyedeki haklarını kaybetti, ve sicil kaydını alamıyor e-devletten, ben alabilirken.

• Arkadaşlar merhaba. Green card bana da çıktı bu sene ve sıralamam 23k. Yani çoğu kişi imkansız olduğunu söylüyor bu durum ne olur?

• herkese merhaba,
    Benim de eşim Dv2025 talihlisi. türkiyede başvurduk çıktı ancak biz eylül ayında ingilterede oturma iznimizi almış olacağız. O yüzden şu aşamada londra ingiltere yi mülakat yeri olarak seçip güncel adres olarak türkiyeyi girmekte bir sakınca var mıdır? daha sonra dosya değiştirmektense.

Bir diğer sorum da, o dv talihlisi olarak güncel oturma iznine sahip olucak ancak benim uk oturma iznim bu sene sonunda biticek mülakat ocak şubat gibi uzatma sürecine denk gelirse o sıralar oturumum olmayabilir. Bu durum mülakat esnasında sorun yaşatır mı?

Her türlü yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Herkese bol şans!

• @sevdemimi iş adreslerini bitirdikten sonra save a basın. Hata vermemesi için önce okul konusuna hayır seçin. Save yani iş adreslerini kaydettikten sonra okul seçeneğini evet yapın ve sonra okulları girmeye başlayın.

• arkadaşlar merhaba, 2025 talihlisiyim ve erkek arkadaşıma değil bana çıktı. Evlilik ile ilgili süreçleri biliyor musunuz? süreç uzuyor mu? veya green card aldıktan sonra bu süreç kolay işliyor mu? durumu biliyorsanız lütfen bilgilendirir misiniz hiçbir yerde bununla ilgili pek bir bilgi yok. ds260 formunu yolladım.

• @eray26 sizede tebrikler eray bey bir sorum vardı siz vizeyi alıpdamı başvurdunuz?

• @gucarslan

Dosya Numarasi: 2025EU212XX
    DS-260 Gonderimi:
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |