DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Pasaportla ilgili sorun yaşadığım için henüz ds260 formunu yollamadım sıralama 98xx sizce bu saatten sonra göndermem durumunda çağrılma ihtimalim nedir?

• Merhaba, basit şekilde hazırlanmış, sadece dosya transferi ve cn, doğum günü bilgisi içeren mailime de alakasız cevap geldi. bu 4. Mail ve hala dosya taşıma kabul edilmedi.
    Thank you for your inquiry.

When filling out your Form DS-260 you will have the opportunity to update your physical address and to select the consular section at which you would like to be interviewed. Generally speaking, this must be the consular section that is closest to where you will be living, in the country of your residence, when you are interviewed. (Please note that Post Office Boxes and mailing addresses in care of another person do not justify a change of interview location.)

If you must change your address or interview location again after you have submitted your DS-260, you will need to write to [email protected] to have your application unlocked and your case reassigned to a new location.

If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy at which you have been scheduled to determine if your case can be transferred to a different location.

• @VIRTUE Bir kaç gün bekleyin sonra bir daha mail art arda fazla mail atmayın.

• @yck06 @Uzuzi arkadaşın gönderdiği aynı maille son şansımı denedim umarım banlamazlar artık beni😅 Tammy diye biri var hep o bakıyor benim maile. Bu sefer Sherry' e denk gelmesi lazım 😊

• @ATS16
    Cevabınız için teşekkür ederim. AP süreci dediğiniz şey ne oluyor tam olarak?

• @VIRTUE maddison da olur ama çok acele ediyorsunuz. Bekleyin bir kaç gün bir şey olmaz daha zaman var 🙂

• ⭐⭐⭐

@VIRTUE, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera o zaman sadece bunu yazıyorum ne dersiniz?

I request the transfer of my case number 2025EU00027xxx for myself and my family members from the U.S. Embassy in Ankara, Turkey to the U.S. Embassy in Vienna, Austria.

Türkiye/Ankara kısmını hiç yazmayın. Hatta case numberı da zaten maile eklemiş olduğunuz için ekstra içeriğe de yazmanıza gerek yok bence.

• ⭐⭐⭐

Merhaba, basit şekilde hazırlanmış, sadece dosya transferi ve cn, doğum günü bilgisi içeren mailime de alakasız cevap geldi. bu 4. Mail ve hala dosya taşıma kabul edilmedi.
    Thank you for your inquiry.

When filling out your Form DS-260 you will have the opportunity to update your physical address and to select the consular section at which you would like to be interviewed. Generally speaking, this must be the consular section that is closest to where you will be living, in the country of your residence, when you are interviewed. (Please note that Post Office Boxes and mailing addresses in care of another person do not justify a change of interview location.)

If you must change your address or interview location again after you have submitted your DS-260, you will need to write to [email protected] to have your application unlocked and your case reassigned to a new location.

If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy at which you have been scheduled to determine if your case can be transferred to a different location.

Cevapları gönderen kişilerin isimlerine bakıyor musunuz? Kaç kişiden cevap aldınız?

• ⭐⭐⭐

@yck06 @Uzuzi arkadaşın gönderdiği aynı maille son şansımı denedim umarım banlamazlar artık beni😅 Tammy diye biri var hep o bakıyor benim maile. Bu sefer Sherry' e denk gelmesi lazım 😊

Tam onu soruyordum. Sürekli aynı kişi denk geliyorsa sürekli aynı umursamazlıkla dönüş alıyorsunuz. Farklı kişi denk getirene kadar devam edin.

• @EzgiLera 3 kişiden aldım. Sherry, madison, tammy

• @VIRTUE, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera 3 kişiden aldım. Sherry, madison, tammy

Selamlar, ben philip diye birinden cevap aldim. ilk seferde dosyam tasindi.

• @onuru Merhaba. Cidden sinir bozucu. Resmi bir kamu dairesi ve çalışanlar keyiflerine göre kararlar veriyor. Hiç anlam veremiyorum.

• @Baran-Soylu

AP süreci detaylarını aşağıdaki post’da görebilirsiniz. Forumdaki arama bölümünü kullanmaktan çekinmeyin öğrenmek istediğiniz bilgiler kapsamında. Bol şans

FY2023 & FY2024 Background Check & NNCP (AP durumu / İdari işlem)

• @VIRTUE ben de Courtney diye birinden cevap aldım yanlış bakmadıysam.

• @VIRTUE DV surecinin KCC tarafi tam olarak sinir harbidir. Daha bunlar baslangic, nelerle karsilasacaksiniz. Dilerim bu sene daha az sinir bozucu olurlar. Sizin ve tum 2025 talihlilerin sureclerinin su gibi akmasini dilerim, bol sanslar!

• @deebee Çok teşekkürler❤

• @VIRTUE merhaba, tammy isimli kişi beni 3 kez reddetti.

• @mr-wolf formunuzu pasaport olmadan doldurup gonderebilirsiniz. Mali yil baslamadigi icin nasil ilerleyecegini kimse bilemez. Sizin yapmaniz gereken hizlica formu doldurup gondermek ve bunu pasaportunuz olmadan yapabilirsiniz.

• Artık eu ile başlayan numaraların mülakata cagrilma sırasında bir önemi yok mu?cagrilma sirasi ds260 formunu gönderme gününe göre mı degisiyor

• Merhabalar, DS260 formunu şu anki pasaport bilgilerimle doldurdum fakat pasaportumun süresi 14 temmuz 2026 da bitecek. Süresinden dolayı bir sıkıntı olur mu veya yeni 10 yıllık bir pasaport çıkartsam bunu bildirmem gerekiyor mu yoksa mülakata eski pasaportumu götürmem yeterli olur mu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |