Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Amerika Türkçe Okulu (Uzaktan Eğitim) Kayıtları için Başvurular Başladı!

Türkçe ve Türk Kültürü derslerimiz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı öğretmenler tarafından verilmektedir.

Dersler hafta sonları, Cumartesi veya Pazar günü, iki ders şeklinde yapılmaktadır.

Dersler iki grup olarak saat 9 (ABD Doğu Saati) ve 12 (ABD Doğu Saati)'de yapılmaktadır. 2x40 dakika şeklinde verilmektedir.

Size uygun olan gün ve saati seçebilirsiniz!

Bahar ve Güz Dönemi olmak üzere 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Dönemi süresince dersler devam etmektedir.

5-16 yaş arası vatandaş ve soydaşlarımızın çocukları başvurabilirler.

Kurs ücretsizdir.

Başvuru için: http://meb.ai/UGaLNsP

Önemli Bilgi: Başvuru için kayıt yapıldıktan sonra, dersler başlamadan önce, çocuğunuzun Türkçe bilgisine göre sınıflara yerleştirilebilmesi için ayrıca test gönderilecektir. Çocuğunuzun testi kendisinin ve yardımsız doldurmasını sağlayınız. Seviyesini belirleyebilmemiz için testi kendisinin cevaplaması önem taşımaktadır.

• Benim Bakanlikla vs. alakam yoktur. Sadece bizim ufakligi gecen sene yazdirdik ve bu senede kayitlarin basladigi bilgisi gelince daha cok kisinin haberdar olmasi icin paylasim yaptim. Bilginize.

Benzer Başlıklar

• 27
  • 7
  • 9
  • 137
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |