Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Malesef yine çıkmadı 8 inci kez oldu bu hayatta şansım hiç dönmüyor vallahi bıktım.has not been seleceteed ben bunu görmekten bıktım.yok yok vallahi yok şansım dönmüyor olmuyor.deniyoruz deniyoruz olmuyor.yaş 35 ömrüm gidiyor

• Şöyle ortalığın durulmasını bekledim yazmak için, bana da çıkmadı. Bundan sonra başvurur muyum bilmiyorum ama başvurursam da çıkmadığı sürece bir daha forumda bulunmayacağım. Eğer çıkar da tekrar uğrarsam bile bu hesapla attığım son mesaj bu olacak. Elveda herkese. Bol şanslar hayatta ve diğer çekilişte.

• ⭐⭐

Şansımız artsın diye eğitim durumu, yabancı dil şartı, başvuru ücreti talep ederken pasaport şartı bile kaldırıldı. Sonuç sürpriz değil. O kadar çok başvuru var ki forumdan kazanan iki üç kişi çıktı bu sene

• şu pasaport şartı kalkmayacaktı baştan.

• Hadi bismillah diyelim.

• ⭐⭐

@fredyjones, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Malesef yine çıkmadı 8 inci kez oldu bu hayatta şansım hiç dönmüyor vallahi bıktım.has not been seleceteed ben bunu görmekten bıktım.yok yok vallahi yok şansım dönmüyor olmuyor.deniyoruz deniyoruz olmuyor.yaş 35 ömrüm gidiyor

Hocam benim de 8 oldu. Ne şansız insanlarız anlamadım.

• İlk başvurumdu genelde şansım yoktur çok da şaşırmadım açıkçası tekrar deneyeceğim.
    Tek isteğim şu ülkenin kaosundan sıkıntısından uzaklaşmak huzuru bulmak çok sıkıldım gerçekten

• Bize ve 4 arkadasima da cikmadi. 10.basvurum. Bir videoda izledim, Amerika ya bu sene 50 k kadar bir gocmen, iltica basvurusu olmus. Türklerin sayisi da baya fazla. Bu basvuranlar icin ayni zamanda green card sureci de baslatilacagindan, bunlar ne kadar surede green card surecine dahil oluyor ve ne kadar surede aliyorlar ve ulke ve bolge kotasini nasil etkiliyor merak ediyorum 🧿Ayrica bu kadar cok insanin bir yil icinde gelmesi akla, tek basina gelenler olabildigi gibi, firmalar araciligi ile gelenler olabilecegini de getiriyor. Cikan sayisi ve kabul, belki de bu yuzden etkileniyor. Ya da cikanlar, sureci tamamlayamiyorlar. 🧿Onceki senelerde GC cikanlardan sureci tamamlayanlarin sayisini tam bilmemekle beraber, surecin yavas islemesi yukardaki sebeplerden olabilir mi, surec ya da belki de green card cikanlarin cogu belki de bize anlatilmayan bu veya buna benzer sebepler yuzunden ya da gercekten birseyler var ama kimse ne oldugunu bilmiyor da sansliklik deyip geciyor ve sureci tamamlayamiyor ve GC alamiyor mu? 🧿Parasi olanlar her zaman sansli belki de. Bir sekilde sureci hizlandirabiliyor, baska ulkede mulakata girebiliyorlar. Herkesin isi var biliyorum belki bilgjniz vardir, ya da birseyler yasamissinizdir burada yeni bir konu basligi acilir ve tartisilir diye dusundum. Yazdiklarimi gercek olarak degil bir duyum oldugunu da belirtmek isterim. Yazdiklarim ve sorularimla cekilis surecini etkilemek istemem .🧿 Belki bir forum sayfasi acip bu konuyu usturuplu bir sekilde tartisiriz. Yazdiklarimi olumsuz ya da mantiksiz degerlendirirseniz de silerim.Saygilar.. 🙏🏽😔🧿🍀🇹🇷

• ⭐⭐

@nihatokkay, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

İlk başvurumdu genelde şansım yoktur çok da şaşırmadım açıkçası tekrar deneyeceğim.
    Tek isteğim şu ülkenin kaosundan sıkıntısından uzaklaşmak huzuru bulmak çok sıkıldım gerçekten

Hepimiz öyle ama seneye seneye diye 8 seneyi devirdim bile. Bu işten medet ummanın sonu en sonunda kafayı yemek oluyor ben kafayı yedim tahtalarım eksildi bugün.

Bulgaristan göçmenlerinin torunları gidip alıyor Bulgar vatandaşlığını ondan sonra ver eline Avrupa. Doğulular desen kürdüm aleviyim diye gidiyorlar istedikleri ülkeye iltica ediyorlar.

Bizim gibiler de sıkışıp kaldı işte buraya.

• @Chromium Bende bilmiyorum hocam var bir şansızlık herşeyi deniyorum deniyorum deniyorum olmuyor olmuyorda hiç ne hikmetse piskolojide kaldırmıyor artık umut beklemekten insan harap oluyor yıllara.

• ⭐⭐

Hala 1 tane forum müdavimi denk gelmedi kazanan.
    Yok mu hiç kimse yahu 😃

• ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Yok mu hiç kimse yahu 😃

Biz forum müdavimleri lanetli insanlarınız biz foruma yazar yazar birbirimizi gazlar sonuç günü döt olur kalırız.

• ⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Yok mu hiç kimse yahu 😃

Biz forum müdavimleri lanetli insanlarınız biz foruma yazar yazar birbirimizi gazlar sonuç günü döt olur kalırız.

Bu laneti kırdırmak için büyü yaptırıp başvuralım seneye 🙂

• ⭐⭐

Forumda bir tane yıldız almıştım yıldızım da kaybolmuş. Hem kartı alamadık hem de yıldızdan olduk iyi mi.

• @abrakadabra benide alın yanınıza seneye belki birimiz kazanır

• ⭐⭐

Forumda bir tane yıldız almıştım yıldızım da kaybolmuş. Hem kartı alamadık hem de yıldızdan olduk iyi mi.

1. yıldız gelmiş ondan kaybolmuş olan da.
      Profil ayarlarından düzeltebilirsin 🙂

Gerçi hoş yıldızların çekilişte bir anlamı kalmıyor ama 😃

• ⭐⭐

@fredyjones, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@abrakadabra benide alın yanınıza seneye belki birimiz kazanır

Kara büyü yaptırıp başvuruyoruz seneye 🤟🏻

• ⭐⭐

Düzelttim teşekkürler. Forumda geçen senelerin ardından iki yıldızım olmuş ama hala bir green card'ım yok. Başladığım noktadayım. Valla gerçekten hayattan soğudum ya. Yarın bütün evde yatacağım sadece kendimi düşüneceğim. Yeminle Meksika'dan Amerika'ya koşasım var ya sırf o hissi bir yaşamak için.

• ⭐⭐

@mikael, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Şansımız artsın diye eğitim durumu, yabancı dil şartı, başvuru ücreti talep ederken pasaport şartı bile kaldırıldı. Sonuç sürpriz değil. O kadar çok başvuru var ki forumdan kazanan iki üç kişi çıktı bu sene

Pasaport şartı varken kazanamadık şimdi hiç kazanamayız herhalde.

Seçimi T***** kazanırsa seneye en az 3 milyon başvuru olur. Onların arasında kazanmak da süper lotoyu kazanmaktan farksız.

• ⭐⭐

Düzelttim teşekkürler. Forumda geçen senelerin ardından iki yıldızım olmuş ama hala bir green card'ım yok. Başladığım noktadayım. Valla gerçekten hayattan soğudum ya. Yarın bütün evde yatacağım sadece kendimi düşüneceğim. Yeminle Meksika'dan Amerika'ya koşasım var ya sırf o hissi bir yaşamak için.

Bekarsan dene gitsin, bu kadar içinde kalacağına.
    Vallahi dakika durmazdım bekar olsam 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |