DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@cemal1153 Erken teslim etmek her zaman size siralamada avantaj saglar ama 2022 gibi CN'den bagimsiz ve en oncelikli parametre gibi olmadi DV 2023 ve 2024 sureclerinde.

• @cemal1153 DV2025 süreci ile ilgili sorularınızı sorabileceğiniz doğru konu başlığı DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

• @Emre-Aras Çok teşekkür ederim. Ben de yarın Türkiye saati ile 16:30'da yola çıkıcam ve ertesi gün (19.06.2024) 11:45 civarı HK'da olacağım. E-postayı gönderip ertesi gün dönmeyi planlıyorum.

• ⭐⭐⭐

@cemal1153 2024 senesinde ds submit tarihinden ziyade cn numarası dikkate alındı bu sene nasıl giderler anlayabilmek için bir kaç mülakat dağıtımı görmemiz gerekir ama şunuda eklemek lazım submit tarihi dikkate alınırkende cnnin aktif olması gerekiyor. Yani siz erken submit olsanız bile bültende numaranızın aktif olması baya zaman alacak

• @cttl Merhaba Azerbaycanda yaşıyorum.Türk vatandaşıyım.Mayıs ayında Gürcistan Konsolosluğundan randevu aldım.Geçen hafta mulakatım oldu evrakları teslim ettim ve vizemi aldım.Burada ki bilgilerden Ankara seçmenin mantıklı olmadığını gördüm.Benim de size tavsiyem başka ülke konsolosluğunu seçmeniz olur.Aklınıza takılan birşey olursa seve seve cevaplarım.Şimdiden iyi şanslar.

• @EzgiLera Ezgi Hanım bu şahıs geçtiğimiz hafta hesabı forumdan yasaklanan danışmanın açtığı yeni bir hesap. Onun anlayacağı dilden nükteli bir cevap verdim ben ona. Siz yazdıklarımı gerçeklikle bağdaştırmayın lütfen.

• ⭐⭐⭐

@atalardankalanbirben, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera Ezgi Hanım bu şahıs geçtiğimiz hafta hesabı forumdan yasaklanan danışmanın açtığı yeni bir hesap. Onun anlayacağı dilden nükteli bir cevap verdim ben ona. Siz yazdıklarımı gerçeklikle bağdaştırmayın lütfen.

Yine de forumda yanıltıcı bilgi olması hoş değil. Şikayet et butonunu kullanarak kullanıcıyı şikayet ederseniz daha iyi olur.

• Günaydın arkadaşlar. Hong kong’tan gelen maili sizinle paylaşmak istedim. Malesef artık dosya kabul etmediklerini belirttiler.

Dear Kadir Aykac,

Thank you for your inquiry. We appreciate your patience in awaiting a response.

We regret to inform you that we have received hundreds of transfer requests; due to the limited number of appointments, we cannot accept your case transfer at this time.

While we understand this is not the outcome you hoped for, we wish you well.

Best regards,
    U.S. Visa Information Unit
    U.S. Consulate General Hong Kong & Macau
    26 Garden Road
    Central, Hong Kong

• @EzgiLera Foruma yanıltıcı bir bilgi verdiğimi düşünmüyorum ama yine de düşüncelerinizi dikkate almaya çalışırım.

• @qwe19 Hong Kong’da mısınız şu anda? Yani kanıtlarımızla mı gönderdiniz maili?

• @bengokhancelik hayır türkiyedeyim biletimi aldım ve bookingten otel rezervasyonumu yolladım biletimle birlikte mail attım malesef olumsuz dönüş aldım

• @bahasever hayırlı olsun dil sorunu oldu mu? Türkçe bilenler için konsoloslukta tercüman var mı veya siz mi rehber götürdünüz

• @qwe19 ben de biletimi alıp yola çıkmaya niyet edenlerdenim. Kaç kişi olduk aslında bu sayıyı görmek iyi olurdu.

• @bengokhancelik malesef bunu bilmemiz imkansiz sadece mailde yüzlerce transfer talebi alıyoruz diye belirtmişler

• Hong Kong ‘a taşıma yapacak ve yolculuk planlayanların dikkatine!!!!

Mülakat geçen sene Haziran ve Temmuz ayında olacak şekilde oldu.

İyi planlama yaparak gitmeli ülke içinde olmanız mülakat verecek anlamına gelmiyor sayılı kontenjan var.

Geçen sene mayıs ta mail geldi haziran ayında mülakat verebiliriz diye sonra planlamayı yanlış yapmışlar bir kaç gün sonra veremicez diye geri dönüş yaptılar tabi stres oldum sonra mail attım bu durum beni üzdü diye temmuz ayındaki planlamada beni dahil ettiler.Mülakat tarihi verildikten sonra geçen sene süreç içerisinde ülke içerisinde olmamızı istediler.

Gitmek ülkede olmak tercih meselesi çünkü ucu açık ne zaman mülakat verecekler belli değil bu sene anladığım. Geçen sene ülke içerisinde olma şartıda yoktu

Bir ihtimal bile olsa ben giderdim ama olmama ihtimali göze alarak. Attığınız maillere gelen cevapları iyi okumalı analiz etmeli. İnşallah bu sene çok planlama yapar ve emek veren herkese mülakat tarihi verirler

Ummanı boş bırakmayın derim geçen sene bu tarihlerde onlarda güzel performans gösterdiler

• @bengokhancelik Bugün 16:00da HK’Ya uçağım var. Yukarıdaki e-posta beni çok üzdü. Ama yine de gidip şansımı deneyeceğim sanırım. Belki orada olmam fikirlerini olumlu yönde değiştirebilir bilemiyorum. Arkadaşa verdikleri cevabı görünce başımdan aşşağıya kaynar sular döküldü.

• @qwe19 daha önce fiziksel olaraka burda olmaniz gerekiyor mesajı aldinizmi?

• @brcglz evet o şekilde mesaj aldım

• @Fatih-Kaymak üstadım bol şanslar umarım umduğunuz gibi olur belki hk’da olmanız size avantaj saglar ve durum değişir

• Hong Kong ‘a taşıma yapacak ve yolculuk planlayanların dikkatine!!!!

Mülakat geçen sene Haziran ve Temmuz ayında olacak şekilde oldu.

İyi planlama yaparak gitmeli ülke içinde olmanız mülakat verecek anlamına gelmiyor sayılı kontenjan var.

Geçen sene mayıs ta mail geldi haziran ayında mülakat verebiliriz diye sonra planlamayı yanlış yapmışlar bir kaç gün sonra veremicez diye geri dönüş yaptılar tabi stres oldum sonra mail attım bu durum beni üzdü diye temmuz ayındaki planlamada beni dahil ettiler.Mülakat tarihi verildikten sonra geçen sene süreç içerisinde ülke içerisinde olmamızı istediler.

Gitmek ülkede olmak tercih meselesi çünkü ucu açık ne zaman mülakat verecekler belli değil bu sene anladığım. Geçen sene ülke içerisinde olma şartıda yoktu

Bir ihtimal bile olsa ben giderdim ama olmama ihtimali göze alarak. Attığınız maillere gelen cevapları iyi okumalı analiz etmeli. İnşallah bu sene çok planlama yapar ve emek veren herkese mülakat tarihi verirler

Ummanı boş bırakmayın derim geçen sene bu tarihlerde onlarda güzel performans gösterdiler

Benzer Başlıklar

• 403
  • 3460
  • 1497
  • 662
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.7k

| | | |