DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhabalar.Biz dün itibariyle Hong Kong’a geldik ve konsolosluğa mail attık.Bize de fiziken burada olursanız verebiliriz şeklinde cevap vermişlerdi Ancak az önce mailimizi cevapladılar ve herkese attıkları klasik çok talep aldık şu anda dosyanızı taşıyamıyoruz diyerek talebimizi reddettiler.Maalesef durum şu an bu.

• @cemal1153 tercüman ile mülakata girebilirsiniz

• @mustafa_27 Hergün mail atın bence, oraya kadar gittiniz kaybedeceğiniz birşey yok.

• @fahriakc Hocam bakalım artık hayırlısı olsun.Her yolu deneyeceğiz.

• @gucarslan uğur bey merhabalar.Fziken burada olursanız mülakat verebiliriz cevabından sonra Hong Kong’a gelip konsolosluğa hemen mail attık.Ancak çok fazla talep var denilerek reddettiler.Sizce biz sizin mailiniz sebebiyle buraya geldik.Talebimizin reddedilmesi bizleri çok üzdü. Lütfen dosyanızı taşıyabilir misiniz tarzında her gün konsolosluğa mail atsak bir zararı olur mu?Bizim açımızdan ters tepme ihtimali var mıdır sizce? Napsak bilemedik.

• @cemal1153 Hong Kong özelinde tercüman götürebilir siniz deneyımde tercüman ismi var gerekli olduğunda numarasını paylaşabilirim

• @mustafa_27 geçen sene benim başımda geldi tatlı ısrarcı olun derim deneyimde bahsettim bakarsınız

• @mustafa_27 Oraya gittiğinizi kanıtlayacak bilgileri fotoğrafları vs eklediniz mi maile? Neden Türkiye'den mail atmışsınız gibi davranmışlar ki

• @misha90 Ülkede olduğumuza dair tüm evraklarımızı ekledik mailimize.Maalesef böyle dönüş yaptılar.

• @mehmetizmirli Umarım ilerleyen günlerde bize de olumlu dönüş yaparlar.

• @mustafa_27 hocam 3 saate hong kong uçağım var napsam bilemedim

• @furkansn Valla hocam ben yaşadığım durumu açıkladım ancak gelip gelmemek tamamen size bağlı bir durum.Biz elimizden geleni yaptık demek için, şansımızı denemek için geldik.Belki 1 hafta sonra daha farklı bir durum yaşanır kabul de edilebiliriz, süreç böyle de devam edebilir.Umarım hepimiz için her şey güzel olur.

• @mustafa_27 İnşallah hocam, dönüş biletiniz var mıydı ülkeye girerken, ben daha almadım alıcam ona göre

• @furkansn atlayin gidin hocam, bileti zaten almissiniz. Ben bu ret yorumlarini okumama ragmen biletimi aldim, otelimi rezerve ettim. Sans imiz bol olsun ✌🏽

• @furkansn Hocam evet dönüş biletimiz vardı.Bence siz de alım.Bize sormadılar ancak yine de garanti olsun.Otel rezervasyonu da yaptırın mutlaka.Şansınız bol olsun.

• Mülakat öncesi ais kaydını yaptım ama pasaportun adresime gelmesi için kurye değişimi yapmak için ödeme ekreanına kart bilgilerini girdiğimde İsim kısmında her seferinde 'geçersiz' hatasını veriyor. Farklı kartlar denemem rağmen aynı hatayı almaya devam ediyorum. Sebebini bilen var mı acaba ?

• @Ömer-4 Mastercard visa doğru seçtiğinizden emin olun

• @furkansn hocam bileti almisiniz keske dememek
    Icin gidin lutfen, bu surecte cok takip eden cok isteyen one geciyor yolunuz acik olsun

• Viyana’yı devamlı denedim geldim pasaportla mail attım gittim attık derken gene olumsuz döndü arkadaşlar bilginize

• @Hanhun Hocam örnek olması açısından "Fiziksel olarak buradaysanız taşıyabiliriz" cevabını almanızı sağlayan maili paylaşır mısınız? İçeriği nasıldı, neyden bahsettiniz, nasıl bir dil kullandınız vs. görmemiz için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.8k

| | | |