Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar öncelikle birçoğumuza geçmiş olsun kazananlara da başarılar. Ben Ankara'da yaşıyorum green card ile ilgili değil ama bana iş lazım bir tanıdığım olmadığından hep ağır işlerde çalıştım bugüne kadar buda belimde fıtığa yol açtı. Ankara'da bana yardım edebilecek birileri varmı iş konusunda. Evliyim vede yaklaşık 3 aydır issizim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ksmcmldg Ankara'da yaşıyan varmı? içinde söyledi:

Arkadaşlar öncelikle birçoğumuza geçmiş olsun kazananlara da başarılar. Ben Ankara'da yaşıyorum green card ile ilgili değil ama bana iş lazım bir tanıdığım olmadığından hep ağır işlerde çalıştım bugüne kadar buda belimde fıtığa yol açtı. Ankara'da bana yardım edebilecek birileri varmı iş konusunda. Evliyim vede yaklaşık 3 aydır issizim.

cok gecmis olsun sayin @ksmcmldg , umarim Ankara'da olan bir arkadas yardimci olabilir.

• Ankaranin neresi hocam ehliyet varmi yaşınız kaç özelden iletişime gecermisiniz

• @crazycells abi cok teşekkür ederim yorumların için

• Baska Ankaralı varmı?

• Bende ankaralıyım bende işsizim ne yazık ki 😞

• ⭐⭐ Yasaklı

Ankara artı bir

• @ksmcmldg geçmiş olsun.

• 4 yıl yaşadım kızılay da.

• Hacettepe de okudum. Çok severim Ankarayı, kendimi hep yarı Ankaralı hissetmişimdir. :)))

• Ankara +1

Benzer Başlıklar

• 6
  • 12
  • 7
  • 9
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |