├ťyelik olu┼čturma, ┼čifre hat─▒rlatma veya foruma giri┼č konusunda sorun ya┼čayan ├╝yelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email g├Ânderebilirler!
DV2020 Talihlileri DV2020 A┼čamalar─▒ konusunu inceleyip sorular─▒n─▒ yine bu konuda sormal─▒lar!

­čĄö Facebook'u silelim mi? - Psikografik Propaganda Teknikleri ve Cambridge Analytica

• ├çare p2p ve "blockchain" :)

• Uzun zamand─▒r kullanm─▒yorum ben. Nereden baksak 3-4 y─▒ld─▒r aktif olarak girmiyorum bile. Koca bir devir ├Âld├╝ resmen :D

• Kullanan ├žok ki┼čide g├Âremiyorum art─▒k ├ževremde...

• Facebook art─▒k devletlerin halk─▒ y├Ânlendirme, fi┼čleme, yeri geldi─činde cezaland─▒rma arac─▒ oldu. Her ne kadar facebook bilgi payla┼čmad─▒─č─▒n─▒ s├Âylese de bal gibi payla┼č─▒yor. ┼×irketlere bilgileri sat─▒yor.

• @hasnotbeen Kat─▒l─▒yorum se├žim s├╝recinde insanlar─▒n sa├žma sapan payla┼č─▒mlar─▒ndan sonra kapatt─▒m bir dahada a├žmad─▒m GreenCard ├ž─▒karsa o zaman tekrar ye┼čilkartforum facebook grubu i├žin a├žmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum..

• Bilgilerimizin payla┼č─▒lmas─▒ s├╝recinde bireyler olarak ├Âzelimizi webte herhangi bir yere g├Ândermenin de bizim sorumsuzlu─čumuz oldu─čunu d├╝┼č├╝nmemle birlikte, gelecekte anonimli─čin ki┼čiselli─čin ├Ânemli olmamas─▒ ile e┼č anlaml─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Teknolojideki ba┼čat firmalar ile yal─▒n t├╝keticiler olarak bizim edilgen kalmaktan ba┼čka ┼čans─▒m─▒z yok. Herhangi bir online s├Âzle┼čmeyi onaylarken (zaten tersi m├╝mk├╝n de─čil) "Next" "Next" yap─▒p ilerlemekten ba┼čka ┼čans─▒m─▒z yok ki.
    Gezdi─čimiz her online kaynak, fareyi/imleci her gezdirmemiz, ekrandaki belirli bir yeri ne kadar uzun ekranda tuttu─čumuz, kamera a├ž─▒ksa g├Âz hareketlerimiz, aramalar, sesler, txt mesajlar─▒, epostalar, al─▒┼čveri┼člerimiz, fantazilerimiz, meraklar─▒m─▒z hepsinden mamul bir sanal biz zaten ┼čirketlerin envanterindeki bir sanal profilde duruyor.
    Art─▒k ├Âzelimiz ├žoktan anonim oldu. Bundan ka├žmak da anlams─▒z. Tersine belki de bu iyi bir ┼čeydir ;)
    ─░┼čin felsefesi bir yana, hedef g├Âzeterek ate┼č eden facebook gibi ara├žlar─▒ kullanmay─▒ ben de ├Ânermiyorum, ama siz kullanmasan─▒z bile asl─▒nda oralarda vars─▒n─▒z?
    Y├╝z tan─▒ma API'leri art─▒k bozulmu┼č g├Âr├╝nt├╝lerden bile sizi y├╝ksek ba┼čar─▒ ile tespit ediyor.
    Ya┼čas─▒n "anonymous" diyerek aforizmalar─▒ma ara veriyorum ;)

Cevaplamak i├žin giri┼č yap─▒n

Forum kurallar─▒na uymayan veya forum d├╝zenine ayk─▒r─▒ davranan ├╝yeler uyar─▒lmadan forumdan ├ž─▒kar─▒labilirler. ├ľzellikle gereksiz yeni ba┼čl─▒k olu┼čturacaklar─▒n dikkatine!

61
├çevrimi├ži

4483
Kullan─▒c─▒

1555
Ba┼čl─▒k

67726
─░leti

Ana Sayfa | Forum Kullan─▒m─▒ | K├╝nye | ─░leti┼čim

© 2019 Yesilkart Forum - All rights reserved