DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

good morning yani günaydın ufaktan ingilizceye başladık 😃

Gu-morning hacı 😅😅

• @sytahmt good afternoon 🖐🏽 🤗

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

good morning yani günaydın ufaktan ingilizceye başladık 😃

Gu-morning hacı 😅😅

siyahiler gibi yuta yuta söyledin 😁

• Uzun zaman sonra ilk forum mesajım. Enflasyon oranında Arjantinle yarışan bir ülke de yaşadığımız için ekonomik olarak ABD'nin hatta Dünya'daki birçok ülkenin bizden kötü olma şansı zaten yok onu geçelim de, siyasi olarak eğer Trump seçilirse Trump destekçilerinin profili nedeniyle ABD'de enteresan bir noktaya gitmeye aday. Birçoğu ciddi olarak kim olduğunuza bakmadan toptan bütün göçmenlere olumsuz bir gözle bakıyorlar her ne kadar bunu açıkça dile getirmeseler de. Özellikle de latin amerika ve orta doğudan gelen göçmen hiç istemiyorlar.

• Arkadaşlar merhaba. Aklımı kurcalayan bir konu var, diyelim ki selected yazısını gördük, ancak benim şuan pasaportum yok. Pasaport çıkartana kadar DS260'ı dolduramayacağım ve bunu erkenden doldurmak önemli bir konu, acaba sonuçlar açıklandıktan sonra pasaport almak için geçecek sürede sıkıntı yaşar mıyım ? ona göre pasaport alacağım da 🙂

• Herkese günaydın. GC umarım kalpten İsteyen herkese nasip olur. Benim merak ettigim eğer çıkmazsa ne gibi b planlarınız var. Belki birbirimize yol gösteririz.

• @Hakan-Kızıldağ, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar merhaba. Aklımı kurcalayan bir konu var, diyelim ki selected yazısını gördük, ancak benim şuan pasaportum yok. Pasaport çıkartana kadar DS260'ı dolduramayacağım ve bunu erkenden doldurmak önemli bir konu, acaba sonuçlar açıklandıktan sonra pasaport almak için geçecek sürede sıkıntı yaşar mıyım ? ona göre pasaport alacağım da 🙂

Ben devle memuruyum 1 günde aldım. Çok zaman gecmez merak etmeyin

• ⭐⭐

@Hakan-Kızıldağ "not yet, none" yazar pasaportunu alınca güncellersin ama önce selected görmen lazım

• @gariban Anladım teşekkür ederim, göreceğiz inşallah bu sene enerjim yüksek bu konuda 🙂

• @GYATist Aslında GC yi B planına koymak daha doğrusu. Çünkü A planında kendinize hayatınızda GC yokmuş gibi bir düzen kurmanız gerekiyor. B planında da GC olmalı. Çünkü GC ihtimali bu yıl itibariyle yüzde birin altında seyrediyor. Eğer bu oranda bir umudu A planı yaparsanız finalde üzülürsünüz. Elbette hepimizin hayali GC ile farklı bir yaşama yelken açmak ama işin aslında geçmişe bakarsanız birçok kişinin profili geçmiş yılların Has not been selected yazısı ile doludur.

• ⭐⭐

@GYATist şanslıymışsınız aylarca bekleyenler var

• ⭐⭐

@hasnotben bende aynı fikirdeyim yıllardır deneyimleyip görüyoruz ama herkes hayal kuruyor ve söyleyince kırılıyorlar bence haklılarda çünkü bir piyango bile alsak çıkacak büyük ikramiyeyle ne yapacağının hesabını yapmayan yok bence aynı şey

• @gariban Allahtan burası var da girip dertleşiyoruz enerjimizi boşalttırıyoruz

• ⭐⭐

@hasnotben o da 1-2 ay gelip takılıp çıkmayınca küsüyoruz 😁 ben bu sene resimden elenenlerdenim bildiğim halde buradayım aklım yapma diyor ama alışkanlıklar müsaade etmiyor

• @hasnotben Güçlü bir banka hesabı, yurt dışında bir tanıdığı ya da yurt dışında geçerli olabilecek güçlü bir CV'si olmayan bir kişi için Green Card en önemli fırsatlardan biri. Onun dışında çok az seçenek var yazdığım durumdaki bir insan için.

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@GYATist Aslında GC yi B planına koymak daha doğrusu. Çünkü A planında kendinize hayatınızda GC yokmuş gibi bir düzen kurmanız gerekiyor. B planında da GC olmalı. Çünkü GC ihtimali bu yıl itibariyle yüzde birin altında seyrediyor. Eğer bu oranda bir umudu A planı yaparsanız finalde üzülürsünüz. Elbette hepimizin hayali GC ile farklı bir yaşama yelken açmak ama işin aslında geçmişe bakarsanız birçok kişinin profili geçmiş yılların Has not been selected yazısı ile doludur.

Aslinda zaten devam eden bir hayat planım var. GC nin a sini b sinin csi ni merak etmiştim.Kesinlikle bu hayatımın merkezinde değil. Olamaz da zaten. İhtimal yok denecek kadar az. Başka vize türlerinden gitme ihtimalim var zaten. Bu sadece daha az masraflı diye başvurdum. Sadece benim gibi sizin alternatifleriniz veya düşünceleriniz neler onu merak ediyorum.

• @gariban basıl yani dv24 başvurusunda mı sıkıntı oldu

• @GYATist ben de sizin gibi düşünüyorum. Hayatımın merkezine koymadan ağır ağır ilerliyorum.

• @hasnotben şöyle ki 1 aydan az kalmışken de insan hayatının merkezine koymadan edemiyor, ona göre uzun vadeli plan bile yapamıyorum ben 🙈

• @Bberturk evet ben de bu sıralar böyleyim. Süreci ilk kez takip ediyor olmamdan olabilir sayacı bazen alıp önüme bakıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.9k

| | | |