DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SUAT-GUNAY ciddi mi

• @SUAT-GUNAY ciddi mi

• son 18 dakika kaldi. 18 dakika sonra gurbet acisi baslayacak 😃

• Şu anda forum Lottery sitesinden daha yoğun
    gov.us uzantısı şart oldu bu siteye

• Gün içinde forum 100 kişiyi gördümü baya kalabalık derdik maşallah baya doluyuz. 🙂

• @mikael Anladım onu bende makarasına söylemiştim zaten :))

• ⭐⭐⭐⭐

@Evrenos abd nin yayınladığı ayrıca bizimde not tuttuğumuz excel dosyalarına bakın demiştim gözden kaçırdınız demek ki araştırmadan konuşuyorsunuz derken olay buydu araştırmamış herkesle canım isterse dalga geçerim

• DV2024 için başvuru yapan arkadaşlar 15 dakikada sonuçları kontrol edebilir. Hepinize iyi şanslar.

• Köydeyim şuan az çeken internetimle beraber hazır bekliyorum.
    Umarım kontrol yapabilirim.

• DV2024 için başvuru yapan arkadaşlar 15 dakikada sonuçları kontrol edebilir. Hepinize iyi şanslar.

• ⭐⭐

@vinicius yok yok, yanlış anlaşıldı diye sildim 🙂

• Hayallerime son 14 dakika🙃🙃

• Genel de sonuç açıklandığında sitede çökmeler yaşanıyor mu ?

• bu forum 1000 kisiyi kaldiramaz simdiden soyleyeyim 😃

• Sitede şimdiden sorunlar başladı. Son 13 dakikadan herkese selamlar 🙂

• DV sitesi şimdiden çöktü arkadaşlar geçmiş olsun 😃

• ⭐⭐⭐⭐

Neyse ne istiyorsanız düşünebilirsiniz seçilirseniz bu seçen kişinin neden seçtiğini seçilmezsenizde neden seçmediğini düşünürsünüz

• çıkarsa söz verdik hanıma dünya masrafa sokacak beni ama canı sağolsun çıksında telafisi kolay

• Edge tarayıcı tavsiye ederim

• Son 10 dk kalbim yerinden çıkacak..

Benzer Başlıklar

• 906
  • 22394
  • 1193
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |