Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mustafa-ALTAY gidince hemen başlayabileceğin işler var. düğün dernek gibi video çekenler var. Onların işlerini alırsın. Sen yeter ki amerikaya bir git ozaman sana iş bulabileceğin tüm youtuber listesini veririz.

• ⭐⭐⭐

@Utopya durduk yere çocuğunu dağları bayırları örgü yemek paylaştığı hesabı yapılan şikayetler sonucu kapanmış bir kadın, belli ki çok canı sıkılmış, geride açtıramamış, üstünede kötü abuk subuk yorumlar gelince uzaklaşmak istemiş olabilir, orda yaşamıyoruz ne hissettiğini bilmiyoruz, belki nankörlük olduğunu düşünüp uzaklaştı bunu bilmiyoruz. Hiç youtube üzerinden kötü yorum almadık onun yerinde olsam ne hissederdim bilmiyorum ama bıraktıysa vardır bi bildiği, video atmayı kesti diye linç edecek halimiz yok, ayrıca orda sadece eşi ve cocuğu ve youtube üzerinden ulaştığı onları destekleyen insanlar var, missouride kimleri var ki çevre?
    Ki orda onlara youtube üzerinden gelen para küçük bi deliği tıkar milyonlar izlemiyordu bence o kanal maddi bi sebepten açık değildi. Artık düzenlerini kurdular tıkırları yerinde o yüzden video yok demenizi hiç anlamadım herşeyi para olarak görmemenizi tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐

Sayaç 2'şer 2'şer mi düşüyor bazen? 😁

• Vay deliler vay😂

• Herkese tekrar merhaba,
    Umarım isteyen ve gidebilecek herkese çıkar benim bir sorum var? Gc çıktığında 6 ay içinde abd girmemiz gerekiyor. gc çıktı abd gittik kartlarımızı aldık eşim orada kalsa ben 2 çocukla dönsem. o 1 sene düzeni kursa biz onun yanına sonra gitsek girişte sorun yaşar mıyız? 4 kişi düzen kurmak bu kur ile çok çok zor. Bir sıkıntı yaşar mıyız? Şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@Mustafa-ALTAY 26 yaşında, tek kalemsin... belli ki planlısın da, ne istediğini biliyorsun, ne ile karşılaşacağını da biliyorsun. hepsinden önemlisi de kendine güveniyorsun.

durma kardeş, sen en alasını yaparsın, tüm yolları dene...

• @ahsenaydgdu "herşeyi para olarak görmemenizi tavsiye ederim." Bu sizin algılayışınız.. bende tanımadığınız insanları, tanımadığınız insanlara karşı bu denli agresif önyargılarla savunmamanızı, burasının bir sohbet başlığı olduğunu, insanların karşıt görüşlerini sunmasını doğal karşılamanızı tavsiye ederim. İyi günler.

• Acaba çekiliş ne zaman yapılıyor. (7 mayıs yayınlanma tarihi. Onu kastetmiyorum.) Belki de şimdiden çekiliş yapıldı ve yayınlamak için bekletiliyor. Kim bilir aramızdan kimler şu anda habersiz şanslılardır. Umarım şanslılardan biri de benimdir. 🙂

• ⭐⭐

@oznyldrm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Acaba çekiliş ne zaman yapılıyor. (7 mayıs yayınlanma tarihi. Onu kastetmiyorum.) Belki de şimdiden çekiliş yapıldı ve yayınlamak için bekletiliyor. Kim bilir aramızdan kimler şu anda habersiz şanslılardır. Umarım şanslılardan biri de benimdir. 🙂

Noone knows

• ⭐⭐⭐

@Utopya tanımıyor olsaydım bu bilgiye sahip olmazdım. Siz kendiniz onları tanıyorsunuz gibi çıkış yapınca bildiklerimi söylemem icap etti. Benim demek istediğim evrim hanımlardna farklı kanallarda bu ve bunun gibi zorbalıklar yüzünden kanallarını kapadı/askıya aldı. Paraya ihtiyacları olmaması değil yani sorun.
    Ayrıca bana söylediğiniz gibi sizde aynı şekilde karşıt görüşü doğal karşılarsanız sorun olmaz 🤷🏻♀️ İyi akşamlar dilerim

• selamlar ilk kez başvuruyorum çıkmayacağını düşünüyorum yine de heyecanlıyım çünkü bir umut:)

• @marpessa walla bizde bekliyoz yıllardır çıkarmı çıkar belli olmaz çıkmazsa paparazziyiz yine 😊

• ⭐⭐

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

selamlar ilk kez başvuruyorum çıkmayacağını düşünüyorum yine de heyecanlıyım çünkü bir umut:)

Ilk defa çıkmayacak diyen birisi. Ben yıllardır başvururum her sene çıktığını farz ederim 😁 😁

• ⭐⭐

@Bego kural şu şekilde, baştan hepsini yazayım, gerisine siz karar verin.
    oldu da çıktı, ilk girişi yaptınız 6 aylık süre içerisinde (Unganlar muayenesi ile başlıyor). akabinde orada gerekli başvuruları yaptınız. aslında girdikten sonra bu işin pek bir önemi yok, yani var da yok. GC ve SSN başvurularını ordayken siz bizzat yapın (bunu bir iki kere kontrol etmek lazım, başvurunuzun alındığına dair, sistemde görün yeterli). Sonra siz döndünüz geri çocuklar ile.
    Kanun der ki, ilk girişten sonra (ve sonraki yıllarda) 1 yıldan uzun bir süre ABD dışında kalamazsınız. Bu durum sizin GC'yi turistik amaçla aldığınıza işarettir, haliyle de ABD'ye bir faydanız yoktur. GC'niz iptal edilir. (Tabi haklı bir gerekçeniz yoksa ki bu durumda dahi izlenecek resmi yollar var). Kanun bunu demesine rağmen, 7-8 ay, hatta 6 aydan uzun bir süre ABD dışında kalmanız önerilmiyor, zira bir sonraki girişinizde kapıda bunun sebepleri sorgulanabilir aynı mantıkla. Ama ilk girişinizden sonra, bir daha tekrar etmemek üzere, "düzeni kurma" durumu söz konusu olduğu için, haklı bir gerekçe sebebiyle sorun çıkarmıyorlar. Ama tekrar ediyorum 1 yılı geçmesin hatta mümkünse daha düşük olsun ABD dışında kalma süreniz. Sonraki girişinizde eşinizin bir sene/7-8 ay önce geldiğini, sizin de çocukların okulu, aile düzeni kurulana, TR'deki işlerinizi ayarlayana kadar kanunen olan hakkınızı kullandığınızı, bundan sonraki dönemde uzun süre ABD dışında olmayacağınızı söylemeniz tabi ki sorarlarsa yeterli olacaktır.
    özetle, bir defaya (ilk) mahsus sorun çıkmayacaktır. Ama dikkat etmeniz gereken şey 1 yılı geçirmemeniz, mümkünse 7-8 ay içerisinde dönmeniz tavsiye edilir.

• ⭐⭐

@gariban sen yine iyisin.. bak biz Orlando'da yaşamaya, komin kurmaya başladık bile 🙂
    takım, oyuncular, renkler, slogan dahi bitti. formalar basılıyor
    @OrlandoGücü yanılıyor muyum?

• ⭐⭐

@oznyldrm işte o bir muamma ve çoğumuzun merakı. KCC çaycısını arayıp sorduk ama "yassahhh gardaşum yassaahhh" diye tersledi bizi 🙂
    evet şu an durumlar belli, muhtemelen...

• geçen sene yine böyle formda takılıyom
    1hafta kala +1ler çağrı falan atmaya başladı vb şeyler ipuçları ama alien modundayım arıyom arayamıyorum reklamlar geliyo işte vs falan enteresan olaylar olmaya başladı u len dedim bu sene patlıcak galiba kesin transa geçtim çekiyom birayı abi neyse çekiliş günü zaten bakamıyoz disconnect en son bi baktım aynı nane😁

• Arkadaşlar bekar birisi olarak 10.000$ yeterli olur mu? 21 yaşındayım.

Özelliklerim
    Maceraperestlik var
    Sokakta kalmışlığım var
    Arabada yatabilirim
    Lağım temizlemişlim var
    Webmasterlik var

• Özgüven, cesaret, ne yaptığını bildikten sonra her şey çözülür.. Her şeyin üstesinden gelinir.. sevgili kardeşim @Mustafa-ALTAY kardeşimin fikirlerine sonuna kadar katılıyorum. Bu güzel ülkede yaşanır ama sadece nefes alınmak için.. Ben artık gelecek için bu ülkede hayal kuramıyorum. Kısır düşünceli insanlarlada bu konuda tartışmaya gerek yok!! Hayaller kurdukça güzel.. kurabildikçe güzel..

RESPECT 🍀🗽

• @ahsenaydgdu hayallerimi süslediği için bile giderim amerikaya 🗽🗽

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

53

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |