Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, herkese iyi forumlar. Suan da Turkiye'deyim ve mevcut turist vizem var. Daha once turist vizesi ile Amerika'ya gidip Covid-19 asisi olan insanlar duydum fakat dogrulugunu bilmiyorum ve bu durum yuksek ihtimal eyaletten eyalete farklilik gosterebilir. Aranizda Virginia eyaletinde turist vizesi ile asi olmus olan varmi?
    Veya bu konu hakkinda fikri / bilgisi olan varmi?
    Tesekkurler

EDIT: Pazartesi gunu ilk doz asimi Walmart'da oldum, tek kurus odemedim. Sadece ehliyetimi istediler, pasaporta bakmaya bile ihtiyac duymadilar. 2. doz randevusu da 23 gun sonraya verildi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alihan, içinde söyledi: Turist Vizesi Ile ABD'de Asi Olmak

Merhabalar, herkese iyi forumlar. Suan da Turkiye'deyim ve mevcut turist vizem var. Daha once turist vizesi ile Amerika'ya gidip Covid-19 asisi olan insanlar duydum fakat dogrulugunu bilmiyorum ve bu durum yuksek ihtimal eyaletten eyalete farklilik gosterebilir. Aranizda Virginia eyaletinde turist vizesi ile asi olmus olan varmi?
    Tesekkurler

Aynen dediginiz gibi, eyaletten eyalete bu isin kolayligi degisiyor.

Foruma ve facebook grubuna aktarilanlardan hatirladigim kadariyla New York ve Florida gibi eyaletlerde kimliksiz asi olmak cok daha zor iken, Texas gibi eyaletde bu tur islemler cok daha kolay.

Maalesef Virginia ozelinde bilgim yok, eyaletin ilgili sayfalarina bakabilirsiniz. Kimlik gerektigi yazsa da denemenizden zarar gelmez.

• @crazycells, içinde söyledi: Turist Vizesi Ile ABD'de Asi Olmak

@alihan, içinde söyledi: Turist Vizesi Ile ABD'de Asi Olmak

Merhabalar, herkese iyi forumlar. Suan da Turkiye'deyim ve mevcut turist vizem var. Daha once turist vizesi ile Amerika'ya gidip Covid-19 asisi olan insanlar duydum fakat dogrulugunu bilmiyorum ve bu durum yuksek ihtimal eyaletten eyalete farklilik gosterebilir. Aranizda Virginia eyaletinde turist vizesi ile asi olmus olan varmi?
    Tesekkurler

Aynen dediginiz gibi, eyaletten eyalete bu isin kolayligi degisiyor.

Foruma ve facebook grubuna aktarilanlardan hatirladigim kadariyla New York ve Florida gibi eyaletlerde kimliksiz asi olmak cok daha zor iken, Texas gibi eyaletde bu tur islemler cok daha kolay.

Maalesef Virginia ozelinde bilgim yok, eyaletin ilgili sayfalarina bakabilirsiniz. Kimlik gerektigi yazsa da denemenizden zarar gelmez.

Tesekkur ederim saolun 🙂

• Oregon'da kimlik sormuyorlar. Randevuya da gerek yok gidip olabiliyorsun hatta oradaki gorevliler tanidiklariniza da soyleyin gelip asi olsun diye neredeyse yalvariyor.

• Florida'dan bu konu ile tecrubesi olan var mi? Bir arkadasim gelecek gelmisken de asi olmak istiyor. Malum turist vizesi var.

• ⭐⭐

@ziyaku anneme turist vizesi I cvs den yaklasik 1 ay once asi yaptirdik. Kimlik soran olmadi. Sagolsunlar .

• Yazışmalarda göremedim. Türkiye'den turist vizesi ile gelene aşı soruluyor mu yoksa PCR yeterli mi? 2 doz Sinovac oldum, 1 doz da Biontech olursam girebilir miyim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Taurus, içinde söyledi: Turist Vizesi ile ABD'de Aşı Olmak

Yazışmalarda göremedim. Türkiye'den turist vizesi ile gelene aşı soruluyor mu yoksa PCR yeterli mi? 2 doz Sinovac oldum, 1 doz da Biontech olursam girebilir miyim?

ABD'ye giris icin asiya gerek yok. Sorulmuyor da... PCR testi yeterli.

2 doz Sinovac'tan 6 ay sonra booster olarak Biontech asisi olmanizi tavsiye ederim. Gerci booster asilar henuz konusulmaya baslanmadi ama bu sekilde bir uygulama zaten baslayacak diye dusunuyorum Turkiye'de de...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |