Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini 31 Mart 2021'e Kadar Durdurma Kararı (1 Ocak 2021)

• Bekleyen arkadaşlar;inşallah en kısa zamanda hak ettiğiniz green carda sahip olabilirsiniz,2022 sonucunu bekleyen biri olarak bunu canı gönülden diliyorum,güzel haberlerinizi alırız en kısa zamanda

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Tahmin edildigi uzere Biden bu yasaklari 31 Mart gunu uzatmadi ve dun itibariyle calisma vizelerindeki yasaklar da kalkmis oldu. Artik konsolosluklarda H, L veya tum J vizelerini almak mumkun...

https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/update-on-presidential-proclamation-10052.html

(gocmen vizelerindeki yasaklar zaten daha once kaldirilmisti)

• @crazycells konsolosluğu da tetikler umarım bu, zira yasak olsa da kalksa da konsolosluklar randevu vermediği sürece pek bir fark olmuyor. Covid yasakları da artıyor yine Nisanda, dolayısıyla ben yine bir hareketlenme olacağı ı düşünmüyorum 😞

• @hulyaek dunyada dv mulakati yapan abd konsoloslugu sayisi ibresi gecen hafta bize dogru dondu. Yani yapanlarin sayisi yapmayanlarin sayisini gecti. Her gun 2ser 2ser yenileri ekleniyor ve atiyorum 100 konsoloslugun 99u acildiginda ankara isterse kendini yirtsin o da acilmak zorunda kalacak. Yani meshur kizilderili sozundeki gibi hani son irmak kurudugunda son agac yok oldugunda diye baslayan vardir ya, son 2nl atildiginda son konsolosluk acildiginda artik ankara icin de acilma vakti gelecek. Muhtemelen bu ay sonu maksimum.

• @dantés Evet çok haklısınız umarım bu ay mülakat tarihleri verilmeye başlanır yada en geç mayıs da başlar diyorum hayırlısı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hulyaek, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini 31 Mart 2021'e Kadar Durdurma Kararı (1 Ocak 2021)

@crazycells konsolosluğu da tetikler umarım bu, zira yasak olsa da kalksa da konsolosluklar randevu vermediği sürece pek bir fark olmuyor. Covid yasakları da artıyor yine Nisanda, dolayısıyla ben yine bir hareketlenme olacağı ı düşünmüyorum 😞

F type vizeler için en azından konsolosluk çalışıyor 🙂
    bence durumunuz bizler kadar vahim değil. ama yine de aynı gemideyiz ve rüzgar esmediği sürece bir adım yol gidemiyoruz ne yazık ki. en kötüsü de bizde son tarih 30 eylül..

• @gucarslan 🙂 12 ay once DQ almis hala bekleyen F type lar var. Seni beni kalmadi, nerden baslarlarsa baslasinlar yeterki randevulari versinler... amacim zorluklarimizi yaristirmak degil, ama inan durumlar cok vahim, bu beliesizliklerle savasirken bir de uzun mesafe iliskisini surdurmek korumak hic kolay degil, pandemi oncesi gibi gidip gelemiyoruz da. Uscis i ikna ettik evliligimize, ama artik kendi suphelerimiz var 🙂

• @dantés umarimm 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hulyaek, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini 31 Mart 2021'e Kadar Durdurma Kararı (1 Ocak 2021)

@gucarslan 🙂 12 ay once DQ almis hala bekleyen F type lar var. Seni beni kalmadi, nerden baslarlarsa baslasinlar yeterki randevulari versinler... amacim zorluklarimizi yaristirmak degil, ama inan durumlar cok vahim, bu beliesizliklerle savasirken bir de uzun mesafe iliskisini surdurmek korumak hic kolay degil, pandemi oncesi gibi gidip gelemiyoruz da. Uscis i ikna ettik evliligimize, ama artik kendi suphelerimiz var 🙂

elbette zorlukları yarıştırmıyoruz, sadece resmi olarak çalışan bir vize türü olduğu için söyledim. yoksa hepimiz aynı gemideyiz, o net. hepimiz için hayırlısı olsun, umarım bir an önce başlar bütün mülakatlar.

• @gucarslan bir başlasalar, hepimiz tahmin edeceğiz ne hızda olacak ne zaman sıra gelecek. umarım yakında biter bu beklemelerimiz hepimizin.

• Sevgili arkadaşlar, hiç olumsuz düşünmek istemem ama diyelimki ben bu vize görüşmesini ağustosa kadar alamadım ya da alamayacağımı öğrendim. Fakat x ülkesine herhangi bir sebeble çalışma okuma vs vizesi aldım. Bu durumda Nvc ye yatırılan parayı Geri alma durumu nedir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Doncarleone, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini 31 Mart 2021'e Kadar Durdurma Kararı (1 Ocak 2021)

Sevgili arkadaşlar, hiç olumsuz düşünmek istemem ama diyelimki ben bu vize görüşmesini ağustosa kadar alamadım ya da alamayacağımı öğrendim. Fakat x ülkesine herhangi bir sebeble çalışma okuma vs vizesi aldım. Bu durumda Nvc ye yatırılan parayı Geri alma durumu nedir?

Gocmen vizeyi baska bir ulkede alsaniz da paranizi odemis oluyorsunuz. O parayi Ankara Konsoloslugu icin degil, gocmen vize icin odediniz...

• @crazycells Yani demek istediğim şu gibi,
    Ben Ab ülkesinde işe başlayacağım kontrat yapıldı ya da eğitim alacağım orada. nvcye yazıp babama refund yapın ya da bana en kısa zamanda mülakat ayarlayın gcardımı alıp o şekilde ab ülkesine gideyim deme şansımı merak ettim.

• @Doncarleone Genelde o tur vize ve benzeri ucretler nonrefundable olurlar. Yani geriye iadesiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Doncarleone, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini 31 Mart 2021'e Kadar Durdurma Kararı (1 Ocak 2021)

@crazycells Yani demek istediğim şu gibi,
    Ben Ab ülkesinde işe başlayacağım kontrat yapıldı ya da eğitim alacağım orada. nvcye yazıp babama refund yapın ya da bana en kısa zamanda mülakat ayarlayın gcardımı alıp o şekilde ab ülkesine gideyim deme şansımı merak ettim.

Isterseniz deneyin ama sayin @MySea 'nin dedigi gibi odediginiz ucretlerin nerdeyse tamami non-refundable.

Benzer Başlıklar

• 47
  • 2
  • 752
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.9k

| | | |