DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• image.png

Texas roadhouse 10 dolar tiple beraber 2 kişi toplam 60 dolar

• @selamibasaran Aynen, yoksa aslinda surunuyoruz buralarda..🫠

• @baran-bozdogan, içinde söyledi: Amerika'da Yaşayanlardan Yaşam Maliyeti Örnekleri

image.png

Texas roadhouse 10 dolar tiple beraber 2 kişi toplam 60 dolar

Etler sert ve ço pişmiş, patetesler kötü ve çıtır pişmemiş.kola dan daha çok buz koyulmuş.Üstelikte toplamda 60 dolar.
    Çok pahalı. Bizim ülke cennnet ve ucuzluktan millet ne alıp yiyemeyeceğini düşünüyor.....
    AKP zihniyeti yazmadan ben yazayımda "milli hobileri" içlerinde patlasın.😁

• Bugun ogle yemeginde arkadaslarla Ted's Montana adli restauranta gittik. Bison eti burger veya steak denemek isteyenler icin tavsiye ederim. Secenekler cesitli ve fiyatlari da oldukca uygun.

• @baran-bozdogan önden gelen ücretsiz salatayj dememissiniz😂😂😂 ekmekleride çok gúzel

• @dsenol İstemedim salata Adanalıgenlerim agır basıyor böyle yerlerde yeşillik yemiyorum 🙂 Ekmekleri güzel ama geçen bir haber okudum amerikadaki ekmek diye aldıgımız seylerin hepsi avrupa standartlarına uygun değilmiş, yani ekmek yerine baska bir hamur işi yiyoruz.

• ⭐⭐⭐

@baran-bozdogan, içinde söyledi: Amerika'da Yaşayanlardan Yaşam Maliyeti Örnekleri

@dsenol İstemedim salata Adanalıgenlerim agır basıyor böyle yerlerde yeşillik yemiyorum 🙂 Ekmekleri güzel ama geçen bir haber okudum amerikadaki ekmek diye aldıgımız seylerin hepsi avrupa standartlarına uygun değilmiş, yani ekmek yerine baska bir hamur işi yiyoruz.

Ekmek zaten çok tatlı Amerika’da genel olarak. Şeker koyuyorlar ekmeğe. İçeriğine tam bakmadım Paneranın ama burada 2 ekmeği beğendim şimdiye kadar. Biri Panerada satılan sourdough. $8-10 olduğu için fiyatı, insan yemeye kıyamıyor 😅 ama gerçekten dolu dolu bir ekmek. Panera bu işi biliyor.

https://www.panerabread.com/en-us/menu/products/country-rustic-sourdough.html

Onun ucuz ama ekşi mayalı olmayan alternatifi ise Trader Joe’un ciabatta baguette’i. $2 fiyatı ile bütçe dostu. İçine şeker koymadıklarını yazmışlar. Ekşi mayalı olmaması dışında gayet lezzetli.

• ⭐⭐

@EzgiLera Evet, Trader Joe's deki bu ekmekler bizim damak tadımıza çok uygun. Çok alıp buzdolabında tutuyoruz. Mikrodalgada ısıtınca da sıcacık yumuşacık oluyor yalnız 7-8 cm kalınlığında kesip ısıtmak lazım yoksa ince olursa sertleşiyor. Fiyatı da çok uygun.

• ⭐⭐⭐

@Serapp, içinde söyledi: Amerika'da Yaşayanlardan Yaşam Maliyeti Örnekleri

@EzgiLera Evet, Trader Joe's deki bu ekmekler bizim damak tadımıza çok uygun. Çok alıp buzdolabında tutuyoruz. Mikrodalgada ısıtınca da sıcacık yumuşacık oluyor yalnız 7-8 cm kalınlığında kesip ısıtmak lazım yoksa ince olursa sertleşiyor. Fiyatı da çok uygun.

Bence de bizim damak tadımıza en uygun olanı. Bana TJ yakın olduğu için ben hep gidip marketten alıyorum. Rafa yeni çıkarttıklarında bakıyorum daha buzlu, sert oluyorlar. Eve gidene kadar çözülüp yumuşuyor. Zaten inanılmaz taze oluyor. Bir de güzel bir şekilde ısınırsa (tercihen mangalda), fırından yeni çıkmış gibi çok güzel oluyor.

Bu ekmeği keşfedene kadar Paneranın ekmeğine çok para harcadım 😅 Şimdi arada kendimi şımartmak için alıyorum Panera ekmeğini.

Ayrıca geçen gün gördüm, yeni çıkmış galiba ya da bizim burada yoktu önceden. Aynı fiyata 4 parça şeklinde satıyorlar. Gramajı daha fazla oluyor o şekilde. Ama parası aynı. Bence donduruyorsanız o 4lü olanı deneyin bir de. Ton balıklı sandviç seviyorsanız bu ekmekle çok iyi oluyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

27

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.2k

| | | |