Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells teşekkür ederim artık beklemekten başka yol yok

• Crazycells valla sende iyi sabır var aynı soruların cevaplamana rağmen insanların okumayip defalarca bu resim ve City olayını sorması ve seninde inatla cevaplaman takdir ediyorum :))

• Dolar bugün 8 lirayı gördü. Umarım bu sene gc çıkarda dolar kuru daha fazla artmadan gidebiliriz.

• dolar804.png

• Bu sene kendi fotoğraflarımızı çekerek dün yaptık başvurumuzu bir de totem olarak bu yıl Safari tarayıcısı kullandık, bir şey değişmez ama totem totemdir =)) Tüm başvuran arkadaşlara bol şanslar

• Herkese merhaba. İsmim Serhat. Site ilk kurulduğu andan itibaren takipteyim. Yazmak istedim Bende. Yıllardır Amerika da yaşamak için plan illegal olarak değil tamamen legal olarak uğraşıyorum. Nasipten öte köy yok derler, Ben elimden geleni yaprak bunu başarmak istiyorum. Amerika da Kuzen arkadaş Amcamlar vs. vs. oldukça ufak ama geniş çevrem var ve Bende onlara katılmak istiyorum hatta Kendi planlarım içerisinde yatırım geliştirilebilir app uygulamaları üzerine daha sonrasında silikon vadisine gitmek ve baya baya Dünya ya elimin gittiği gidebildiği her yere yardım götürmek istiyorum. Olur ya da olmaz. Bismillah. New York ilk durağım olacak nasipse çünkü Amcamlar Kuzen ve çocukluk arkadaşım orada. İş kalacak yer herşey hazır hatta araba bile sadece vizeyi almak gerekiyor 'Green Card' ta bunlardan birisi.. Hakkımızda hayırlısı olsun Herkese bol şans. Eskişehirliyim bu arada.. 🙂 Başvuruyu da henüz yapmadım bu sene için. Total de 4. başvurum olacak.

• @taskin132 Her şey gönlünce olsun dostum, inşallah tüm planlarını gerçekleştirebileceğin bir yol açılır, bol şanslar 🙂

• @Captain-Bugulata Hepimiz için Brother. Hepimiz için 🙂

• ⭐⭐⭐

Gün saymalar başlasın tekrar 🙈 Herkese iyi haftalar.

• @Chandler Mali yeterliliği karşılamak zor. Benim için tek çözüm iş bulmak

• ⭐⭐

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

dolar804.png

Sanırım grafikte ki silüet göbeğe doğru gidiyor yandık 🤦

• @Zelene Grafiği sağa yan yatırınca bir Trump edası var gibi 🙂

• @Captain-Bugulata, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene Grafiği sağa yan yatırınca bir Trump edası var gibi 🙂

Sağlam güldüm hocam, Allah da sizi güldürsün. Gerçekten de bir insan silüeti çıkıyor 😃

• Dolar 8,05TL

• ⭐⭐

@Captain-Bugulata evet iki gün önce geyiği dönüyordu sosyal medya da 😄

• Merhabalar ocakta 18ime giricem ve açık lise okuyorum greencard'a başvurabilir miyim

• ⭐⭐

Başvurdum gene bakalım bu sene ne olacak. Herkese iyi şanslar diliyorum. Başvura başvura seneler geçiyor. Bir gidip kurtulamadık şu orta doğudan sanki her şey iyiymiş gibi bir de virüs belası çıktı başımıza ne diyeyim.

• @Chromium Senin dertten herkes muzdarip dostum.

DV2014.................................................................................DV2021=HAS NOT BEEN SLECTED

• ⭐⭐⭐⭐

@Mylife, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chromium Senin dertten herkes muzdarip dostum.

DV2014.................................................................................DV2021=HAS NOT BEEN SLECTED

Ben yazarsam 2002 den başlarım 🙂 2014 de dert mi, 3-5 yıl öncesi sadece.

• @ibrahimasar 8. senemiz doldu,✈ 3-4 sene yi geçtik yaw,

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.2k

| | | |