Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sakirinbabasi evet başvurabilirsiniz. Mülakat tarihinde mezun olmuş olursanız sorun olmaz.

• ⭐⭐

@ibrahimasar Hocam ben de bundan korkuyorum. Yıl olmuş 2030 hala başvurduğumu hayal ediyorum.. Kötü bir his gerçekten. Umarım talihlilerden olursunuz bu sene.

• @bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@sakirinbabasi evet başvurabilirsiniz. Mülakat tarihinde mezun olmuş olursanız sorun olmaz.

Mezun olamadı diyelim sorun olur mu ayrıca kuzenım için sormuştum kendisinin 1.5 yıl ABD'de kalmışlığı var fayda sağlar mı

• Arkadaşlar şimdi ben üniversite 3.sınıf öğrencisiyim.Eğitim derecesini some university courses mi yoksa high scool mu yapmam gerekiyor.Forum içinde bazı arkadaşlar da fikir ayrılığına düşmüş ondan sorma gereği hissettim

• @sakirinbabasi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Mezun olamadı diyelim sorun olur mu ayrıca kuzenım için sormuştum kendisinin 1.5 yıl ABD'de kalmışlığı var fayda sağlar mı

mesele yaş ile alakalı değil, mezuniyet zamanı ile alakalı. diploma şayet gcyi kazanıp mülakat zamanına kadar yetişirse sıkıntı yok. önceden abd'de kalmış olması herhangi bir fayda sağlamaz. eğer mülakat tarihine kadar diploma yetişmezse ne yazık ki geçmiş olsun. appeal oluyor mu bilmiyorum fakat zaten normal 15-20 bindekiler bile mülakatına giremedi yani imkansıza yakın

• @sakirinbabasi mülakat tarihinde en az lise mezunu olmalısın.(18 yaşında olduğun için meslek şartını yerine getiremeyeceğini düşünüyorum.)

• @darknessww başvuru tarihinde en yüksek dereceli diplomanı yazman gerekiyor ama some university courses seçersende sorun olmaz.

• @hurricane, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@sakirinbabasi mülakat tarihinde en az lise mezunu olmalısın.(18 yaşında olduğun için meslek şartını yerine getiremeyeceğini düşünüyorum.)

Bi yerde okudum acaba bilginiz varmı aynen şöyle yazıyor

Eğer lise veya dengi bir okul mezunu değilseniz son 5 yılın 2 yılında , en az 2 yıl Eğitim veya tecrübe gerektiren bir meslekte çalışmış olmanı lazım diyor ama kuzenim düz 1 sene lise okudu şimdi açıktan okuyor ben yine başvurmasını söyleyimde nolur nolmaz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sakirinbabasi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hurricane, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@sakirinbabasi mülakat tarihinde en az lise mezunu olmalısın.(18 yaşında olduğun için meslek şartını yerine getiremeyeceğini düşünüyorum.)

Eğer lise veya dengi bir okul mezunu değilseniz son 5 yılın 2 yılında , en az 2 yıl Eğitim veya tecrübe gerektiren bir meslekte çalışmış olmanı lazım diyor ama kuzenim düz 1 sene lise okudu şimdi açıktan okuyor ben yine başvurmasını söyleyimde nolur nolmaz

Eger 30 Eylul 2022'ye kadar diplomasini alamayacaksa o durumda vize almasi mumkun olmayacak.

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

evet arkadaşlar yeni maceralara hazır mısınız ? bu seneki totemimde bu Bekleme Odası konusunu ben açtım müsadenizle umarım herkes için en iyisi olur önümüzdeki sene ayrıca konfirmasyon numaranızı hala kaybetmeyin ilerde tekrar kontrol edebilelim. BOL ŞANSLAR HERKESE!

dv2022 takvimi.png

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@sakirinbabasi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hurricane, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eger 30 Eylul 2022'ye kadar diplomasini alamayacaksa o durumda vize almasi mumkun olmayacak.

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

evet arkadaşlar yeni maceralara hazır mısınız ? bu seneki totemimde bu Bekleme Odası konusunu ben açtım müsadenizle umarım herkes için en iyisi olur önümüzdeki sene ayrıca konfirmasyon numaranızı hala kaybetmeyin ilerde tekrar kontrol edebilelim. BOL ŞANSLAR HERKESE!

dv2022 takvimi.png

Bir soru daha sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim kendim için soruyorum bunu ) şuan önlisans öğrencisi olarak gözüküyorum fakat seneye kaydımı sildirecem okulu bıraktım seçeneklerden hangisini seçmeliyim başvuru yaparken

• @Captain-Bugulata bende chrome gizliden yaptım kimin ki tutacak bakalım 🙂kalın yazı

• Evet bu senede başvurumuzu bugün tamamladım.Artık Mayıs ayına kadar kazanma ümidi ile planlar yapmaya başlayalım gene

• Yerimizi alıp bekleyelim, çok heyecanlı 🙂

• Merhaba ben green card başvurusu yaptım ve isim yerine soyadı, soyadı yerine isim girdim bu benim için bir problem olur mu ve nasıl düzeltebilir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim .

• @ness, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba ben green card başvurusu yaptım ve isim yerine soyadı, soyadı yerine isim girdim bu benim için bir problem olur mu ve nasıl düzeltebilir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim .

Düzeltemezsiniz. İkinci bir başvuru yapmayın. Çekilişi kazanırsanız konsolos karar verecek vize alıp alamayacağınıza.

• 8 Mayıs 2021’e an itibarıyla
    Atarsa 194

• Merhabalar öncelikle herkese bol şans diliyorum. Uyuşturucu içmek suçundan dolayı bir yıllık denetim cezası aldım başka hiçbir cezam ya da davam olmadı. Eğer ki çekilişte şanslı kişiler arasında olursam, denetim önüme engel olur mu? Bir de denetim cezası alıp greencard sahibi olan birini biliyor musunuz?

• Merhabalar, Joe Biden kazanirsa gc mulakatlarindaki kati tutum degisir mi sizce? Biraz daha rahatlar mi acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Greencard basvuru formumu kontrol edebilecegim bir yer var mi ?
    Ya da formda hatalı bir karakter girisi yaptığımı basvuru sonrasında nasıl anlarım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |