Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Forum içersinde 49 adet ayrı yerde totem hakkında mesajlar mevcut. Derleyip toplamak istedim.

Size uğur getireceğine inandığınız, uyguladığınız etrafınızda uygulandığını duyduğunuz veya size özel totemler nelerdir? Nezaman nerede kullandınız? İşe yaradı mı? Şahit olduğunuz gözle gördüğünüz neler var yazın bakalım. Başkalarına da faydası olsun 👍🏻😁

• ⭐⭐⭐⭐

@topraxxx toteme ihtiyacım kalmadı 😃 2 gün önce şans kuşu yolda yürürken gafama gafama saldı 😃

• Seninki doğal totem olmuş. Maşallah uğuru bol olsun ozaman. 😁

• @rhonster DV Lottery İçin Yapılacak Totem Listesi içinde söyledi:

@topraxxx toteme ihtiyacım kalmadı 😃 2 gün önce şans kuşu yolda yürürken gafama gafama saldı 😃

😂😂😂😂
    Durumumuz içler acısı arkadaşlar şu sonuçlar bir an önce açıklansa da kurtulsak umarım hepimize çıkar... 😌

• Merhaba, yaklaşık 3 yıldır takip ettiğim ve okumadık sayfa bırakmadığım ''yeşilkartforum'a'' en sonunda üye oldum. 3. başvurum ve bu sefer bana şans getirir belki diyerek üye oldum ve ilk iletim. Benim totemim bu 🙂
    Sayın @crazycells ve diğer arkadaşlara bütün sorulara sabırla ve kaliteli üsluplarıyla cevap verdikleri için teşekkür ederim...

• Cumaya Gidip Dua Etmek Birde Ekstradan Dua Etmek aklıma geldikçe Çıkınca Ne İçin Çıktığını Anlayıp İmanın Tazeleniyor Tabi Çıkmayıncada Anağ Ben Atayiz Oldum Kiliklarinada Girmeye Gerek yok

• Aslında istediğim genelde olmuştur. Anında olmadı zamana yayıldı lakin birşekilde oldu hatta istediğimi bile unuttuktan sonra..
    Birde ne zaman vazgeçsem, gerçekten istemesem sanki inadına yap der gibi olur. Ama vazgeçtiğim için anlamı kalmaz.

• ⭐⭐⭐⭐

benim şansım resmen dönmüş arkadaşlar bana kesin çıktı gc 😃 sabah 4:30 gibi yürüyüşe çıkmıştım yolda 100 lira buldum 😃 geçen gün talih kuşu bugün de bu tamam olmuş bu iş 😃

• @rhonster Foruma çay ısmarla bence hemen 😁👍🏻 ben sana uğuru bol olsun demiştim...

• Terzi kendi söküğünü dikemezmiş 💇♂️ ben totem yapamadım 🤣🤣😁 ama evrenden bana geri dönen mesaj var. Bu mesajı #7# mayıs günü açıklayacağım. Belgeleriyle... Takipte kalın bu konuyu 🤔🙄😎

• ⭐⭐⭐⭐

@topraxxx herkese benden çayyy 😃

@topraxxx herkese benden çayyy 😃

Şakire yokk... Ne demek şakkirrr uleynn (çiçek abbas)

• ⭐⭐⭐⭐

bu muhabbeti üniversitedeyken kaldığım yurttaki bir abiyle yapıyordum 😃

bu muhabbeti üniversitedeyken kaldığım yurttaki bir abiyle yapıyordum 😃

Siz oldunuz tamam. Kesin sizde gc..... 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@topraxxx teşekkürler 😃 kesin aldım zaten dedim ya 3 4 gün önce döndü şansım diye ahahaha 😃 salı günü bakalım gerçek mi bu tabi ki 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

rıskımı veren hüdadır kula minnet eylemem modunda takılmacalar ,küçük enstantaneler, Çakma derviş hareketleri

• Artık totem mi olur, iyi mi olur ne olur bilemem ama birkaç gün daha bekleyip doğum günümde sonuçlara bakıcam, zaten hemen bakmak istemiyordum, iyi olur iyi... Hediye olur...

• @abdllhmlty Sanırım benim de totemim aynısı 🙂

• bende totem yaptım ilk gün dolduracaktım başvuru formunu ama kendimi tuttum ve evlilik yıl dönümümüzü bekledim beyaz duvar da bulamayınca buzdolabının önünde cep telefonu ile çektik resimleri gecenin bi yarısı ve başvurduk hayırlısı olur inşallah. (Allah'ım sen konuyu biliyosun amin)

• ⭐⭐ Yasaklı

bolbol country musik dinleme sahibindende silveradolara felan bakma. M&M şeker yeme

Benzer Başlıklar

• 14
  • 16
  • 1
  • 242
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |