Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Green Card çekilişini kaçıncı başvurunuzda ve kaç yaşındayken kazandınız?

• @guler_zeki Greencardınız Kacıncı Başvurunuzda ve Kaç yaşınızda Çıktı? içinde söyledi:

@wwinter @crazycells @newman @ayvalik10 elbette bende biliyorum çıkacağının garanti olmadığını. Benim ki sadece totem biraz da inanç. Bu yıl olmaz seneye olur ya da 10 sene sonra ama elbet bir mayıs günü bize de çıkacak ben buna inanıyorum.

@guler_zeki 😀 GC'den size hitaben bir mesaj olarak gelsin oyleyse:
    (57:34 itibaren)

Ansizin.png

Umarim GC, Mayis'ta bir gece ansizin size gelir!

Ve tabii tum yurekten cagiranlara...

• Banned

arkadaşlar meslekle alakası yok deniyor ancak genelde işi gücü olan insanlara çıktığını biliyoruz. ben doktora öğrencisiyim bilgisayar mühendisliği bölümünde. sizce herhangi bir insanla çıkma şansım eşit mi? daha önceden aynı bölümden başvuran arkadaşlarımın 3 tanesine de çıktı ilk başvurularında.

• @hca Herhangi bir insanla size çıkma şanslarınız tamamen eşit, seçilme kriterleri mesleğe, yaşa,cinsiyete vs... göre değil tamamen rastgele seçimle yapılıyor biz buna şans diyoruz. Size şöyle bir örnek vereyim. Geçen yıl benimle birlikte bir arkadaşım GC 'a başvurduk ikimizde üniversite mezunu çalışanlarız. Neyse bana çıkmadı, beni geçtim arkadaşıma da çıkmadı ama buraya dikkat!!! Arkadaşım yıllarca Adana İncirlik Amerikan hava üssünde çalıştı, şu an Türkiye Amerikan Konsolosunda görevli, Ailesi (Dede,baba, amcaları) incirlik hava üssünden emekli, Ablası amerikan vatandaşı, ablasının kocası üst düzey bir subay Amerikalı yani Adamın bütün hayatı Amerika olmasına rağmen çıkmadı. Tabi istese başka yollardan gidebilirir ama şansını denedi ve çıkmadı. Sözün kısası böyle bir kıstas yok ne yazık ki tamamen şans.

• ⭐⭐

Bana ilk seferde cikti. Baska bi arkadasima cikiyor sonrasinda o zamanki kiz arkadasi simdi ki esi ben seni orda birakmam diyip o da basvuriyor sonra ki sene de ona cikiyor 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goodluck sevgilisi olmayanlara cikmiyormus zaten 🙂 Amerika hukumeti ozel olarak bakiyor, sevgilisi var mi, yok mu, varsa ciddiler mi, yoksa gonul mu eglendiriyorlar...

• @hca Greencardınız Kacıncı Başvurunuzda ve Kaç yaşınızda Çıktı? içinde söyledi:

arkadaşlar meslekle alakası yok deniyor ancak genelde işi gücü olan insanlara çıktığını biliyoruz. ben doktora öğrencisiyim bilgisayar mühendisliği bölümünde. sizce herhangi bir insanla çıkma şansım eşit mi? daha önceden aynı bölümden başvuran arkadaşlarımın 3 tanesine de çıktı ilk başvurularında.

Eşit tabiki, bakmayın komplo teorilerine veya başka kıstaslar arayanlara. Genelde işi gücü olan insanlara çıkma meselesi tamamen şununla ilgili.. Sosyo-kültürel veya ekonomik olarak ortalama veya bir tık üstünde olanların greencard talep etmeleri daha alt basamaklarda olan insanlara göre çok daha olası. Greencarddan haberi olmayan veya amerikada yaşamak gibi bir vizyonu olmayan buna ihtiyaç da duymayan milyonlarca insan vardır. Dolayısıyla bu tarz iş-güç sahibi dediğimiz insanların başvuru sayıları diğerlerine göre kat kat fazladır. O yüzden görünen kazananlara baktığımızda iş-güç sahibi insanları görüyoruz, biliyoruz, duyuyoruz daha çok. Diğer kazananlar istisna gibi kalıyordur, ama dediğim gibi bu tamamen başvuru istatistikleriyle alakalı.Sonuçta yüzde olarak çıkma şansımız değişmiyor..eşit.

• 2.başvurumda çıktı yaş 30.

• ⭐⭐

@crazycells Greencardınız Kacıncı Başvurunuzda ve Kaç yaşınızda Çıktı? içinde söyledi:

@goodluck sevgilisi olmayanlara cikmiyormus zaten 🙂 Amerika hukumeti ozel olarak bakiyor, sevgilisi var mi, yok mu, varsa ciddiler mi, yoksa gonul mu eglendiriyorlar...

Biz esimle basvurudan sonra Bol bol Amerikan filmine gittik. Mcdonalds dan yedik ki niyetimizin ne kadar ciddi oldugunu anlasinlar. Istatistiklere gore fast food yiyenlere daha cok cikiyormus. Bunlar kebaba aliskin Abd de ne yapacaklar diye akillarina suphe dussun de istemedik ayrica 😁😁

• Sn @guler_zeki inşallah hep birlikte gitmek nasip olur. Daha houston küçük Türkiye yapacagız yolu yok sayın @crazycells Eyalet başkanı seçelim :))) daha ne olsun Vur patlasın, çal oynasın. :)) Her şey gönlünüzce olsun arkadaşlar. Bir kaç kişiye kahve sözüm var başta san @crazycells olmak üzere umarım yüz yüze görüşmek nasip olur gurbette ki dostlarla..

@crazycells Houston Eyalet başkanı 🙂
    @knnrn Sağlık bakanı 🙂
    @semavi Ulaştırma bakanı 🙂

Atladığım varsa gücenmesin 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goodluck aman abi bir deli taş attı izmirlilere çok çıkıyor diye sende fast food taşını atma gözünü seviyim.

• @goodluck :)))))))))))

• ⭐⭐

@ayvalik10 Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz? içinde söyledi:

@goodluck aman abi bir deli taş attı izmirlilere çok çıkıyor diye sende fast food taşını atma gözünü seviyim.

Oda bisey mi amerikan filmi izleyince sans iyice artiyor. Hele bide filmin yanina pop corn coca cola al %100 cikiyor ustune abd de ucakta karsiliyolar 😁😁

• Evrene mesaj gondermeyi atlamayalim lutfen...

• @goodluck Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz? içinde söyledi:

@ayvalik10 Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz? içinde söyledi:

Oda bisey mi amerikan filmi izleyince sans iyice artiyor. Hele bide filmin yanina pop corn coca cola al %100 cikiyor ustune abd de ucakta karsiliyolar 😁😁

ABD yapimi (dizayni da olabilir) bir bilgisayar/cihaz uzerinden basvuru yapmak da onemli.

P.S. Basvurularini @goodluck 'a yaptiranlarin kesin kazandigina dair bir soylenti var, dogruluk payi nedir?

• ⭐⭐

@sharm Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz? içinde söyledi:

@goodluck Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz? içinde söyledi:

ABD yapimi (dizayni da olabilir) bir bilgisayar/cihaz uzerinden basvuru yapmak da onemli.

P.S. Basvurularini @goodluck 'a yaptiranlarin kesin kazandigina dair bir soylenti var, dogruluk payi nedir?

Yok o tutmuyor. Benim olayim soyle:

Mesela belgesel izliyor olacagim. Orda gordugum american eagle dan esinlenip green card basvurusunun dogaclama aklima gelmesi lazim. Diger turlu mumkun degil tutmaz.

@caglaror

Evrene mesaj gonderip cocukken cokomelden akulu araba kazanmistim. Cokta pahaliydi pek alinabilcek bisey degildi. Sanirim o kadar cok istemistim ki yukardaki benden bikmisti. 😀😁

• Asil seyi unuttuk. Son gun basvurmanin onemini.

• @redsat2000 abicim helal olsun senin adina gurur duydum.

• Bizim ikinci başvurumuzda çıktı:) ben 33 eşim 36 yaşında, başvururken eşim ben bu konulaeda çok şanslıyım bu sefer çıkacak demişti😅

• Ilk basvurum, daha once 2 defa ofisteki arkadaslarima cikmisti bende sansimi denemek istedim.

• @thedotemre sizin ofis uğurlu Galiba hocam 😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

41

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.9k

| | | |