Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @the-black-eagle Merhaba 🙂 Bence endişe etmeyin vize alma ihtimalinizin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bizim gibi hiçbir şeyi olmayanlar ne yapsın :))))

• @barış temennimiz herkese çıksın ama maalesef böyle bir ihtimal yok. Numaramız için bir risk yok anladığım kadarıyla ama hiç çıkmamış olması emin ol çıkıp numaranın kotaya takılmasından daha iyi birşey. Çıkmayınca denersin olmadı kısmet der geçersin ama diğer türlü kendini gitmeye hazırlamışken psikolojik yıkım olur. Umarım türkiye için tüm numaralar current olur da herkes vizesini alır.

• @the-black-eagle Umarım hepiniz çok güzel haberler vereceksiniz hem bizede umut olur

• Çekilişin nasıl yapıldığını, algoritmasının ne oldugunu ve sayıların nasıl çekildiğini merak ettiniz mi hiç? Bunun bir açıklaması olsa iyi olurdu.
    Çok yakında bununla ilgili bizzat bir video çekeceğim 🙂 Çünkü buna şahit olmuş insanlar ile çalıştım.

• @barış umarım.

• @gokce-taskiran hanım bizim bilgimiz tamamiyle tesadüfi olarak seçildiğimiz yönünde. Farklı bir durum var ise edindiğiniz bilgileri merakla bekliyoruz.

• @the-black-eagle evet tamamen çekiliş, ama çekilişin teknik olarak nasıl yapıldığını soran çok oluyor 🙂

• @gokce-taskiran hanım pardon o zaman ben konuyu yanlış algıladım 🙂

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @grslarc bu ayın sonlarında gelir, aakisina bırakın 🙂

• Cekilisin nasil yaoildigina etki edemedikten sonra bilmek sadece genel kultur olur sanirim 🙂 Sonucta oraya girdigimiz bilgiler genellikle sabit ve degismeyen bilgiler...

Ben randevu siralamasi konusunda kafa yorumustum, pek bir sonuc cikmamisti 🙂

Ben 1.5 ay gec gonderdim....

Subat 2ye randevu verildi... Numarasi benden daha once olup benden daha erken gonderenlere benden sonra geldi....

Aklimiza su gelmisti sadece... Esimin isminin bas harfi A... Soyisimde Z ile basliyor... Yani alfabetik mi diye dusunmustuk ama oda tutmamisti sanirim 🙂

Velhasil bana gore asil kafa yorulacak sey gecen seneder beri siranin az ilerlemesi ve buyuk numaralarin yasadigi sorun...

• Son bültenle bizim hayallerimiz current olmasına kaldı gibi gözüküyor. Şimdilik planlarımızı buradaymışız gibi kuruyoruz. Bakalım 🙂

• nasilsiniz arkadaslar :)) heyecan var mi mayis icin .. geri sayim basladi mi safak kac?

• @yekta bey mayıs derken:) bizim kendi numaramız için tahminimiz o tarihler. Umarım daha hızlı ilerler de tüm numaralar alur vizeyi 🙂

• ⭐⭐

@yekta jersey de göremedim seni

• @yekta sen geride kaldın biz 2020 bekleme odasına atandık mayıs ayını orada bekliyoruz. Geri sayıma gelince geçen seneden boyumuzun ölçüsünü aldığımız için artık geri sayım falan yok 🙂

• Evet arkadaşlar Kasım ayı visa istatistikleri yayınlanmış... üşenmedim tek tek hangi ülkeye kaç tane dv1 - dv2 - dv3 vizeleri yani greencard vizesi almış topladım
    Kasım ayı greencard avrupa için 1151 adet
    Ekim ayı = 721
    Kasım ayı = 1151
    Toplam = 1872

2018 verilerini incelediğimizde
    Ekim ayı = 1386
    Kasım ayı = 1290
    Toplam = 2676

Şimdi bu durum neyi işaret ediyor ? benim anladığım gecen seneden daha berbat olduğu ? yorumlarınızla şenlendirirseniz sevinirim 🙂

• ⭐⭐

• @arnblt haydaa abii şimdi mi söylenir bende tek tek oturdum hesapladm 😃
    ama bi sıkıntı olduğu çok acık dimi ??

• ⭐⭐

Bence bu sene sistem çok daha karışık.
    İlk duyduğumda yeni sistemin süreci çok hızlandıracağını ve gerçekten gitmeye niyetli olanların mülakata çağrılacağını düşünmüştüm. Sayılar az olunca da herhalde herkes gitmeye istekli diye düşündüm. Ama verilen vize sayısına bakıyorsunuz aylık ortalama 900. Bu durum gerçekten çok garip.
    Gelecek ay bilgiler yayınlanınca Red sayısı veya AP sayısı çok fazla olduğu için mi yoksa böyledir gibi yorumlar yapılabilecektir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |