Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

F2A ve F2B Vize Surecleri (Green Card sahiplerinin es ve cocuklari)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hulyaek, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Surecleri (Green Card sahiplerinin es ve cocuklari)

• bitti -
      Donunce uzunca yazarım, vizemiz onaylandı. 28 aylık bekleyiş sona erdi.

tebrikler, hayirli olsun. bundan sonraki sureclerde bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İlhanakbulut, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Surecleri (Green Card sahiplerinin es ve cocuklari)

@crazycells bugün green card için mülakata girdim.sabika kaydı ve doğum belgemin güncel olmadığını mülakatta belirttiler.Ben her ihtimali degerlendirerek güncel olarak yanımda getirmiştim fakat elden evrak kabul etmediler.Ceac üzerinden tekrar upload yapmamı ve posta ile pasaportumu gondermemi tekrar gelmeme gerek duymadiklarini söylediler.Durum sizce normalmidir.Birde upload için ilk başta yüklediğim yerden güncelleme yapmıyor.Other document başlığından ekleme yaptım doğrumudur acaba.

Evet, hicbir sorun yok. Uzun sure gectigi icin guncel dokuman istiyorlar.

diger kisimlar acik degilse dediginiz gibi "other documents" kismina yukleyin ve pasaportu gonderin. onemli olan guncel dokumanlarin yuklenmis olmasi...

simdiden tebrikler 🙂 vizeniz ulasinca da haberlerinizi bekliyoruz...

• @crazycells tabiki umarım en kısa sürede güzel haberler vermek dileğiyle.Bugune kadar olan tüm yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum

• @crazycells son bir sorum daha olacak.Son güncel belgeleri Türkçe olarak yükledim.birde ceac den approw olmasını beklemek gereklimidir yoksa elçilik anlık görebiliyor mu dokümanları

• @hulyaek hayırlısı olsun güzel haberler gelsin

• @hulyaek çok tebrikler yolunuz açık olsun

• @hulyaek hayırlı olsun hülya hanım çok sevindim vizenizi almanıza umarım hayat boyu yaşadığınız en büyük sorun bu uzun bekleme süreciniz olarak geçmişte kalir🙏Her sey gönlünüzce olsun size burada herkese elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkürler. Umarım bizleri bu sayfada unutmaz güzel yorumlarınızla aramizda kalmaya devam edersiniz.💐

• @Ali-Veli-Ahmet tebrikler hayırlı olsun vizeniz. Eksik evraklarla ilgili kafaniza takmayın normal bir durum en kısa sürede vizeniz basılacaktır. Neler sordular mülakatta paylasabilirmisiniz uygunsa.

• @crazycells Cevabınız için çok teşekkür ederim. 🌸
    Önerdiğiniz şekilde, ailemle ve bir danışman ile görüşüp F vizesini deneyeceğim sanırım. Umarım olur. 🙏🏻

• @ayla-can Önerileriniz için teşekkür ederim. Öğrenci vizesini denemeyi düşünüyorum. 😊

• ⭐⭐⭐

@hulyaek hanım tebrikler, forumumuzdaki son zamanlardaki en güzel haber bu. Hayırlı olsun, yeni hayatınızda siz ve eşinize bol mutluluklar dilerim. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hulyaek gözleriniz aydın hülya hanım, tebrikler.
    yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

• @gucarslan Çoook teşekkür ederim, kuş gibi hafifledim bir an önce sizin de kuş gibi hafiflemiz için duacıyım, bu kadar emeğiniz bunu hak ediyor artık.

• Doktor randevum bugündu. Denildigi gibi ds 260 birinci sayfa(ya da case numbrr olan herhangi bir official page) ile doctorun bulundugu bir pasaja girdim. Islemler pasajin dorduncu katinda baslamaktadir. Sonrasinda alt kata bir adet kan tahlili ve bir adet akciğer filmi icin 3 e iniyorsunuz. Orada kan ve rontgen parasi 49 usd odediktennsonra tahlil ornegi veriosunuz. Sonrasinda ise tekrar yukari cikiyorsunuz. Yukarida bir saat icinde gel diyorlar (10 da yukariya ciktiysaniz 11 de doktor icin cagriliyorsunuz. Bu durumda asagi inip bir saat kahve molasi verebilirsiniz. Doktor icin çağrıldığınizda bir odaya girip boy kilo olcunuz aliniyor ve görevli sade ic camasiriyla ameliyat onlugu gibi birşey giymenizi istemektedir. Mavi ameliyat onlugunu giydiginizden 10 dk sonra doktor gelio kalp bogurune bakio saglik ozgecmisini degerlendirio iki iğne yapıp sizi yolluyor disarida odeme yapıyorsunuz ve olay bundan sonra tibbi bir sorununuz yoksa tamamlaniyor. Yaklasik 2600 doktora odeme yapiliyor.

• @ecom teşekkür ederim inşaallah. Pek soru sormadılar evliliği kanıtlayan belgeleri istediler fotoğraf albümü ve aralıklı 5 yıl içinde çekilmiş fotoğrafları götürmüştüm onları verdim. Eşimin işini ve nerede yaşayacağımı sordular sadece.

• @İlhanakbulut suan ankaraya gectigi icin belgeler Turkce olabilir sorun yok bende oyle yaptim adli sicil ingilizce olabiliyor e devletten oyle alabilirsiniz nufus kayit ornegini turkce attim bende

• Hayirli olsun @hulyaek hanim. Darisi basimiza

• @hulyaek tebrik ederim gözünüz aydın olsun :), darısı bekleyen herkesin başına.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İlhanakbulut, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Surecleri (Green Card sahiplerinin es ve cocuklari)

@crazycells son bir sorum daha olacak.Son güncel belgeleri Türkçe olarak yükledim.birde ceac den approw olmasını beklemek gereklimidir yoksa elçilik anlık görebiliyor mu dokümanları

Turkce olabilir, sorun olmaz. Konsolosluk hemen erisebilir belgelere, yapmaniz gereken baska bir sey yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

27.5k
Users

4.8k
Topics

330.8k

| | | |