DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Temmuz ayı için olan mülakatları en son hangi güne kadar bekleyebileceğimiz konusunda tecrübesi olan var mı? Bir de her ay mülakat günün aynı saatinde mi geliyor?

• Bu ileti silindi!

• @Dionysus

Belli bir günü yok. Her an gelebilir. Ancak, bayram sebebiyle Ankara kapalı olduğu için bugünlerde bir randevu maili geleceğini sanmıyorum.

• @Dionysus 1 ay önceden geleni de okudum, birisi vardı 3-4 gün önceden gelmişti ama..., temmuz ortasında mülakatınız var ise ilk haftası da gelebilir veya 3-4 gün kala.. belli olmuyor ama genelde 1-2 ay evvel gelenleri gördüm.. NIW EB2 için takip ettiğim kadarıyla

• Merhaba arkadaşlar. NIW EB2 ile immigrant vize aldıktan sonra ABD'ye giriş yapıp green card eline ulaşmadan çıkıp tekrar giren oldu mu? Bir iş mülakatı için böyle bir seçenek sunulduğu için soruyorum. çok teşekkürler. Yaptığım search de pek tavsiye edilmediğini gördüm. Ayrıca son olarak dependentlar kendileri tek başına giriş yapabiliyor mu? Bu soruların tartışıldığı bölüm ve linkleri bilenler olabilir diye hızlıca sormak istedim. Çok teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.8k

| | | |