Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana tesekkur ederim hocam simdi keyifle mayisi bekleyebilirim 🙂

Bu arada bilgisayardan yapamamistim bende , iphone safariden sorunsuz yaptim basvuruyu. Deneyecek arkadaslar aklinda bulundursun.

• Son olarak tek bir sorum daha olucak .

Bana verilen conf.num. 2021euxxx seklinde degil 20218xxxx seklinde .

Bu normal degil mi ?

Biraz fazla evham yaptim sanirim. Konuyu mesgul ettigim icin kusura bakmayin .son sorumdu gercekten basvuru hakkinda.

• @architect44 normal zaten 2021eu diye kazandığınız zaman verilen case number

• ⭐⭐⭐

@architect44 başvurunuzu tamamlayıp succes oldu ise gelen ekranda confirmation numaranız numarası var ise telaş edilicek bir durum yok içiniz rahat olsun. mayıs 5 e kadar numaranızı saklayın yeter.

• @dmrtkn anladim hocam kazanacagiz umarim size allah soyletti . 🙂

• @architect44 inşallah kazanırsınız

• @Oktay-İbiş Abi bir DELİ bir kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkarmaya çalışıyor.Bizim milletin ne güzel deyimleri var.Yada her devirde böyle bir DELİ çıkıp kuyuya taş mı atıyordu, şaşırıyorum doğrusu.
    1.Herhangi bu işten bir çıkarımız veya fotoğraf stüdyolarına garezimiz yok dileyen gider çektirir,
    2.Yeşilkartforumun yayınladığı videonun 18.Dakikasını izleyen her akıl sağlığı yerinde birey evde bu işi yapabilir,
    3.BİOMETRİK fotoğrafların oranı uygun değil ve üzerinden işlem yapılmadan yüklenmez,(sizin bileceğiniz iş)
    4.Geçen senelerde kazanan arkadaşların fotoğrafları inanın berbat ve genel olarak alalacele evde çekilip yüklenmiş resim,
    5.Forum da yorum yapan arkadaşlarımız DELİ değilse ya bildiğini, yada kendince mantıklı olanı yorumunu iletir. devamın da da bir bağlayıcılığı olmadığını ve araştırılmasını tavsiye eder,
    6.Başvuru formu çok sade ve kısa bireylerden kendi bilgilerini istiyor sakin bir şekilde VE İNGİLİZCE karakterler ile doldurulursa zaten bir problem olmaz,
    7.Velevki yanlışlık yapıldı, sayfa uyarı verir sizi bir sonraki aşamaya geçirmez.(Tek yapmanız gereken kendi bilgilerinizi uygun şekilde girmek,hepimizde heyecan var olsun bitsin derken tek ricam bilgilerinizi doğru girilmesi)
    8.Ufak şeyler ile uğraşmayı lütfen artık bırakın, oldu ki hata yaptınız; adınızı eşinizin ki ile karıştırdınız zaten malesef yapacak hiç bir şey yok.Mayısı beklersiniz kazanırsanız ds260da düzeltir konsolosluk daki işlem yapanın insafına kalırsınız,burada kimse buna bir şey yapamaz,
    9.Tüm giren arkadaşlara bol şans burada güzel bir zaman geçirdik artık son 1- 1,5 gün umarım her katılan için hayırlısı olur, diyeceklerim bu kadar. saygılarımla.

• ⭐⭐⭐

@architect44 inşallah kardeşim ihtiyacı olan en çok arzu eden isteyen kişiye çıkması tek temennim.

• ⭐⭐⭐

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş Abi bir DELİ bir kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkarmaya çalışıyor.Bizim milletin ne güzel deyimleri var.Yada her devirde böyle bir DELİ çıkıp kuyuya taş mı atıyordu, şaşırıyorum doğrusu.
    1.Herhangi bu işten bir çıkarımız veya fotoğraf stüdyolarına garezimiz yok dileyen gider çektirir,
    2.Yeşilkartforumun yayınladığı videonun 18.Dakikasını izleyen her akıl sağlığı yerinde birey evde bu işi yapabilir,
    3.BİOMETRİK fotoğrafların oranı uygun değil ve üzerinden işlem yapılmadan yüklenmez,(sizin bileceğiniz iş)
    4.Geçen senelerde kazanan arkadaşların fotoğrafları inanın berbat ve genel olarak alalacele evde çekilip yüklenmiş resim,
    5.Forum da yorum yapan arkadaşlarımız DELİ değilse ya bildiğini, yada kendince mantıklı olanı yorumunu iletir. devamın da da bir bağlayıcılığı olmadığını ve araştırılmasını tavsiye eder,
    6.Başvuru formu çok sade ve kısa bireylerden kendi bilgilerini istiyor sakin bir şekilde VE İNGİLİZCE karakterler ile doldurulursa zaten bir problem olmaz,
    7.Velevki yanlışlık yapıldı, sayfa uyarı verir sizi bir sonraki aşamaya geçirmez.(Tek yapmanız gereken kendi bilgilerinizi uygun şekilde girmek,hepimizde heyecan var olsun bitsin derken tek ricam bilgilerinizi doğru girilmesi)
    8.Ufak şeyler ile uğraşmayı lütfen artık bırakın, oldu ki hata yaptınız; adınızı eşinizin ki ile karıştırdınız zaten malesef yapacak hiç bir şey yok.Mayısı beklersiniz kazanırsanız ds260da düzeltir konsolosluk daki işlem yapanın insafına kalırsınız,burada kimse buna bir şey yapamaz,
    9.Tüm giren arkadaşlara bol şans burada güzel bir zaman geçirdik artık son 1- 1,5 gün umarım her katılan için hayırlısı olur, diyeceklerim bu kadar. saygılarımla.

doğru söz ne denir kardeşim şapka çıkartılır ayakta alkışlanır. rahmetli dedem derdiki deliyi gördünmü yolunu değiştir oğlum 🙂

• @Nothing-Man kardesim o kadar güzel ve tane anlatmışsın ki soluksuz hemen okudum bitti tabi bu anlattiklarin anlayana, anlamayan için ne yazsan boş.

• ⭐⭐

@crazycells bugün acaba tv de cruze gemisinde japonya kıyılarında gördüğüm sizmiydiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Concorde size uygun sekilde kisaltabilirsiniz.

0 yazmak veya yazmamak arasinda fark yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lucifer, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Green carda başvurusu ileride vize almayı zorlaştırabilir mı ? Sonuçta bu çekilişe giricegimiz açıkça göç etme isteğimizi gösteriyor.

Cekilis basvurusu yapmasina ragmen vize alabilen pek cok kisi oldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ yok, ben degilim 🙂

• Acil yardıma ihtiyacım var. Lotery için kardeşim başvuru yapacak. Şuan eşinden ayrı yaşıyor ve boşanma davası devam ediyor. Şuan resmi evli 1 ay içinde boşanacak hatta velayet ve nafaka dahi baglandı. 14 numaralı bölümde hangi işaretlemeyi yapması lazım @crazycells. Yardım edermisiniz bunların hiç biri boşanmak üzere oldugu anlamı taşımıyor

1. What is your current marital status?
      Unmarried
      Married and my spouse is NOT a U.S.citizen or U.S. Lawful Permanent Resident (LPR)

Married and my spouse IS a U.S.citizen or U.S. Lawful Permanent Resident (LPR)

Divorced

Widowed

Legally Separated

Enter Spouse Information

• @bluegreen ikinci seçeneği seçip eşinin bilgilerini girmeli ve fotoğrafını yüklemeli..

• @uğur-kara ben de senin gibi sorun yaşadım. arkada planda
    Youtube den bir film aç oynasın birde öyle dene ben öyle yaptım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bluegreen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Acil yardıma ihtiyacım var. Lotery için kardeşim başvuru yapacak. Şuan eşinden ayrı yaşıyor ve boşanma davası devam ediyor. Şuan resmi evli 1 ay içinde boşanacak hatta velayet ve nafaka dahi baglandı. 14 numaralı bölümde hangi işaretlemeyi yapması lazım @crazycells. Yardım edermisiniz bunların hiç biri boşanmak üzere oldugu anlamı taşımıyor

1. What is your current marital status?
      Unmarried
      Married and my spouse is NOT a U.S.citizen or U.S. Lawful Permanent Resident (LPR)

Married and my spouse IS a U.S.citizen or U.S. Lawful Permanent Resident (LPR)

Divorced

Widowed

Legally Separated

Enter Spouse Information

bosanmak uzere resmi bir statu degil. Ya evlisinizdir, ya da mahkeme karariyla bosanmissinizdir. Henuz bosanma karari yoksa evli olarak isaretlemelisiniz.

• @hüseyin, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bugün arkadaşım başvuru yapmak istiyor ama formu doldurduktan sonra siteye girilemiyor diyor ne yapması lazım

İlk önce herkese merhabalar...

@hüseyin
    Soruna gelecek olursak 3 gündür aynı sorunla uğraşıyordum arkadaşınız gibi formu doldurup onay kısmında bende takılıyordum yaptığım araştırmada fotoğraf boyutunun 50kb geçmeyecek şekilde ayarlandığında sistem formu doldurduktan sonra son aşamaya geçmeye izin veriyor süre kısaldı yapamayan arkadaşlarım bu yolla kayıt yapabilirler..

Herkese bol şanslar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |