Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar bu soruyu burada mı sormalıyım emin olamadan soruyorum ama green card vizesinin yeşil pasaporta basılmasının bir artısı oluyor mu?

• @sinanoren bizimki yeşil passaporta basılı. Bir artısı olmaz.

• Regaib kandiliniz mubarek olsun forumdaki değerli arkadaşlarım
    @reader amin dediğin gibi umarım rabbim yüksek case no su olanlara sabır bize de düşük case nolar nasip eder umarım iyi günler dilerim hepinize

• @sinanoren bana kalirsada bir artisi olmaz ama bir dusununce yesil pasaport biraz politik durdugu icin belki de cok cok az ihtimalle sorun yasarsiniz ama cok sansli degilseniz tabi, cunki bugunlerde ortam cok gergin

• @denizsak DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sinanoren bana kalirsada bir artisi olmaz ama bir dusununce yesil pasaport biraz politik durdugu icin belki de cok cok az ihtimalle sorun yasarsiniz ama cok sansli degilseniz tabi, cunki bugunlerde ortam cok gergin

kazanılmış ve basılacak herhangi bir vizem henüz yok. sadece merak ettiğim için sordum 🙂

• Cümleten Hayırlı Kandiller. Kurban olduğum Allah'ım yüzlerimize gülsün inşallah.. (Amin)

• 👉52 Ordu👈 ilimizin fındığı meşhurmuş arkadaşlar.

Gün aydın olsun.

• Bu ileti silindi!

• Olur mu öyle şey çocuklar, ben hep burdayım

Cok sıkıldım offf...😣

• Onu bunu bilmem inşallah isteyen herkes maks. 20.000 case numarası ile kazanır... Ben çok çekiyorum bari sizler çekmeyin... 🙂

• @asilcenk Teşekkürler.Bu güzel dileklerin karşılığını bulacak Ağutsos ayında pasaportunda göçmen vizesi olacak.Miami Naples tan bize mesaj atacaksın sonra.

• İNŞALLAH... 🙂

• @asilcenk walla senın durumunuda yakından takıp edıyorum kendımle kıyaslıorum cıksa sıra muhabbetı war dıorum kendıme inşallah gönlüne görer olur her şey

• @sawas sağol, sadece benim değil hepimizin gönlünce olsun...

• benim umudum niyeyse azalıyor 28-29 binlerle bile korkuyoruz.

• ⭐⭐

Korkularınız boşuna. Marta kadar 6 ayda 9000 vize vermişler 10200 dosya ile. Sonraki 6 ay içinde öyle olacak. 2500 dosya gitti kaldı 7500. Bu da sayıyı tavan yaptırır merak etmeyin. Ayrıca başka forumlarda yazılan kotalara falan itibar etmeyin. Daha önce bir arkadaş EU kotası 18500 yazmıştı. Geçen sene 21000 e yakın EU vizesi verildi. Kolay kestirim yapılacak bir konu değil maalesef bu işler.

• Süreçte değişkenler çok. Beklemek çok zor. Yüksek CN ile 35xxx beklerken yaklaşık 13-15 ay kadar sadece çağrılıp çağrılmayacağını bekliyorsun. Bu süreçte binlerce kez kafanda ister istemez olursa nereye gideceğim? Ne yapacağım? Nasıl bir işe yönelsem? Gitmeden bu süreçte o işe yönelik hazırlık yapsam mı? gibi sorular dönüp duruyor. Yani çıkmamış gibi takıl, zamanı gelince mutlu ol diyerek unutamıyorsun. Tam arada bir hal ile realist olarak iki yönlü de hesaplar ile hareket etmek en doğru olan. 13 aylık bir beklemenin sonunda vizenin çıkmama hali yıkıcı bir etki bırakacak maalesef. Bir süre Neden sorusu ile toparlanma evresi geçer. Olması halinde yeni olan her şeyin heyecanı ile bambaşka bir dünyaya açılan kapıdan geçip bir başlangıç yapılacak.
    Rakamlar üzerinden çokça şey yazıldı, hesaplandı. Görünen şu ki değişkeni bol bir süreç. Geçmiş veriler fikir veriyor ama sadece o kadar.Düne kadar olmayan siyasi etki bu yıl olmuş olabilir. Politikalar değişmiş, belirli kurumlara açık olmayan talimatlar gitmiş olabilir. Ya da hiçbiri olmamış süreç bu yıl yeni düzenleme ile farklı ilerliyor ve biz sürekli geçmiş veriler ile umutsuzluğa kapılıyor olabiliriz. Ancak 50 bine yakın verilen CN dan sadece 28 B kişiyi çağırmak bana hiç makul gelmiyor. Son dakikaya kadar umutla bekleyeceğiz. Herkes için hayırlısı diyelim.

• @arnblt dediğin gibi EU kotası diye bir şey yok ortlama yıllık EU'da verilen vize 19bin civarı ama ortalama demek bu yıl 25bin olup önümüzdeki yıl 13bin olup ortalaması yine 19 olabilir demek. Benimde şu anda tek dayanağım herşeyin rakamsal bazda orantılı gitmesi. Herşey Haziran cut off ta daha bir netleşecek.

@periscope bence 33 hatta 35'e kadar korkulacak bir şey yok...

Neyse 2019 konusunu baltalamayalım, hepinize maks. 20.000 çıksın İNŞALLAH... 🙂

• Yalniz arkadaslar gidemezsek eger, biz gidemeyenler oturup kurdugumuz hayalleri konuşalım, dertleşelim :)))

Neyse umuyorum güzel günler gelecek lotoyu ve sırayı bekleyen arkadaşlarım için..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |