Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kusura bakmayın yenı ogrenıyor sayılırım bu sıteyı bu soruyu suan sordum ve dıger cevapları okunmamıs ıletılerden bakmaya calısıyorum yenı yenı çözuyorum bu siteyı . buyuk harfle yazmayıda bılerek yapmadım @mindi

• Şuan Ais sayfasındayım kayıt için case ve dosya numarasını dogru yazmama ragmen altlarında geçersiz yazıyor . Bu forumdan bilgi alırken okuduguma göre aktıf olmayıncamı kayıt yapamıyorum ama gecersız yazısını gorunce hatamı yapıyorum dıye dusundum 2.08.2019 randevu tarihim bilgi verirsenız cok sevinirim @cnpist

• Dosya Ankaraya gelmeden Ais kaydiolusturlamaz . Daha zamaniniz var , 1 hafta icinde dosya ulasir ve kayit yaparsiniz . Acelesi yok .

• Tamam cok tesekkurler tekrar beklıycegız ozaman bu arada mulakat tarıhınız sizin yaklasmıs basarılar dılerım umarım hersey yolunda gider @cnpist

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ksezen92, içinde söyledi: DV2019 bekleme odası

Arkadaşlar pasaportumda 3 aylık Ukrayna vizesi var dil kursu için bu kış gitmiştim. Mülakatta gördüklerinde sorun olur mu?

Hayir, bir problem olmaz. Ukrayna vatandaslari sorun olmadan Green Card alabiliyor 🙂 ayrica Ukrayna'da gitmek de yasak degil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2019 bekleme odası

bu ayın ortalarında kcc documents reiceved and being processed mailini aldım. Case number= 2400. Eylülde sıra gelirmi yoksa hüsran mı olur geç başvurunun sonucu? Tesekkurler

Bunu gelecek ay ogrenecegiz, maalesef su an yorum yapmak cok saglikli degil; ama her sekilde beklentileri minimumda tutmanizi tavsiye ederim.

• Merhabalar,
    2019 talihlisi olarak eşim ve ben vize belgelerini almış bulunmaktayız. Henüz USA'ya giriş yapmadık , 15 gün içerisinde giriş yapacağız. Eşim Rus vatandaşı. DS260 formlarıni doldurduğumuz sırada kalıcı oturma izni vardı, mülakattan sonra evlilikten dolayı Türk vatandaşlığı hakkını elde etti. Şuanda nüfus cüzdanı gelmiş bulunmakta. KCC'yi bu konu hakkında bilgilendirmem gerekiyormu acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oceanman15, içinde söyledi: DV2019 bekleme odası

Merhabalar,
    2019 talihlisi olarak eşim ve ben vize belgelerini almış bulunmaktayız. Henüz USA'ya giriş yapmadık , 15 gün içerisinde giriş yapacağız. Eşim Rus vatandaşı. DS260 formlarıni doldurduğumuz sırada kalıcı oturma izni vardı, mülakattan sonra evlilikten dolayı Türk vatandaşlığı hakkını elde etti. Şuanda nüfus cüzdanı gelmiş bulunmakta. KCC'yi bu konu hakkında bilgilendirmem gerekiyormu acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hayir, boyle bir bilgilendirme yapmaniza gerek yok.

• Çok teşekkürler @crazycells

• @crazycells çok teşekkürler bu cevap iyi geldi. 🙂

• @SEDA case number ı yazarken EU dan sonraki sıfırları ekliyormusun. Ekliyorsan eklemeden, eklemiyorsan ekleyerek dene. Eğer hala aynı uyarıyı alıyorsan uyarı yazısında yazan maile istedikleri bilgileri içeren maili at sana nasıl yapacağını anlatan bir mail gönderecekler ve sorunun çözülecek. Ben de yaşamıştım aynı sorunu. Bana gelen mailde case number ı nasıl gireceğimi söyleyen bir mail attılar ve sorun çözüldü. Sıfırları ekledim mi eklemedim mi hatırlayamadım o yüzden yaptığının tersini dene dedim.

• Merhaba,

Haziranda onay maili alanların tümüne Eylül için mülakat verilir mi acaba? Şu ana kadar vize alan sayısını bilen ve yorum yapabilecek olan varsa çok iyi olur.

• @barvas https://dvcharts.xarthisius.xyz/annual.html# bu linkten bakabilirsiniz ilk 8 ayda 9844 vize verilmiş Avrupa için.

• Peki buna göre yorumunuz var mı?

• @barvas evrak maili ve onayı aldıysanız eylül için mülakat alırsınız bir sorun olcağını sanmıyorum.

• @NeverGiveUP, içinde söyledi: DV2019 bekleme odası

@barvas evrak maili ve onayı aldıysanız eylül için mülakat alırsınız bir sorun olcağını sanmıyorum.

Evet, söylediğiniz doğru görünüyor ama sürecin sağlıklı ilerlediğini görmek için önce mayısta onay alanların ağustosa set edildiğini görmeliyiz. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐

@rustynail mayısta onay alanlar ağustosa randevu aldı zaten.

• @keysnambır, içinde söyledi: DV2019 bekleme odası

@rustynail mayısta onay alanlar ağustosa randevu aldı zaten.

@NeverGiveUP ve sizin imzanızda görmediğim için böyle bir şey yazmıştım. Eğer mülakat tarihi aldıysanız tebrik ederim.

• ⭐⭐⭐

@rustynail teşekkür 🙂 evet, orayı güncellemem lazım yanlış anlaşılma olmaması için.

• @rustynail unutmuşum düzelttim teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |