Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Usa olsun kanada olsun savastan kacan refugee varsa para yardimi yapilmaz calisma izni verilir. Ama tr de neyse silivri soguk hala

• Winterfell’de akgezenleri bekleyen Jon Snow gibi bekliyorum...

• Sağ salim gidelimde vatandaşlığıda bi ara düşünürüz...

• ⭐⭐

Şaka gibi zaman ne çabuk geçti.

100 günlerden sayıyorduk burada

şimdi bırak günü kaldı 18 saat 17 dakika. Şu forumdan çok kişinin yüzü gülsün isterim.

• ⭐⭐ Yasaklı

bir sene sonra kamyonumun kasasında sarı manitamla beraber bonfire eşliğinde 1.5 luk jack çekiyo olacam.mangalda smoked Beans and Pork rib. Sabaha kadar Anladınsen onu sonra ertesi sabah Mudding

• Hayatı boyunca hiç bir çekilişte kazanamamış biri olarak gc çekilişine katıldım umutsuzum ama işte bi pırıltıda yok degil.

• @calibraturbo bacon u da unutma.

• Tahminen kaçta açıklanır sonuçlar

• @ugurksknbck Aynısı bendede var şu yaşıma kadar neye katıldıysam 1 tane bile bişey çıkmadı 1 tllik bile bişey çıkmadı ama bunun acısının GC'da çıkacağını düşünüyorum. Hayat bizi bekletti büyük çekilişe 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

hellal sana kanki XD

• ⭐⭐

@cancrdk DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Tahminen kaçta açıklanır sonuçlar

19.00'da açıklanıyor. Eskiden sistem çöker bir saat falan bakmak imkansız olurdu. Geçen sene böyle bir çökme olmadı ama.

• @calibraturbo beyler forumda hanımların da olduğunu unutuyorsunuz sanırım. Heyecandan olsa gerek... Üstüme vazife değil ama düzeltin mesajlarınızı.

• Çıkmazsa çok üzüleceğim o kadar sıkıldım ki buradaki hayatımdan umarım hayatımda bir kere olsun şans yüzüme güler.

• @brkgrms DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@ugurksknbck Aynısı bendede var şu yaşıma kadar neye katıldıysam 1 tane bile bişey çıkmadı 1 tllik bile bişey çıkmadı ama bunun acısının GC'da çıkacağını düşünüyorum. Hayat bizi bekletti büyük çekilişe 😃

Allah gönlüne göre versin kardeşim. O sefer, bu seferdir inşallah senin için. 👍🏻

• ⭐⭐

@nurullahyilmaz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Çıkmazsa çok üzüleceğim o kadar sıkıldım ki buradaki hayatımdan umarım hayatımda bir kere olsun şans yüzüme güler.

Al benden o kadar. Çıkmazsa resmen yıkılırım. En ufak bir aidiyet hisettmediğim yerde yaşamaya zorla devam edeceğim.

• @topraxxx İnşallah içten isteyen herkesin gönlüne göre olsun. 👍

• Yaşam Vadisine gittim spordan sonra terli terli. Her tarafım ağrıyor şu an ama ihtiyacım varmış biraz olsun haksızlığa hukuksuzluğa ses çıkartan insanlarla beraber olmaya. Enerjimi boşalttım geldim 😄
    Bu gece son gece beyler bayanlar...
    Son kez hayallerle uyuyacağımız gece.
    Sabah hepimizde bir stres olacak siyasilerin ekonominin eğitimin trafiğin bize yüklediği stres yetmiyormuş gibi.
    Yarın sonuçlar ne olursa olsun unutmayın; hepimiz aynı rüyanın uzattığı dala tutunan güzel insanlarız. Yarın 3—5 arkadaşımızı tebrik etme noktasına geleceğiz ve asla katiyen çoşkusuz olmamalıyız. Çıkmayan arkadaşlar olarak da güzelce helalleşip seneye görüşmek üzere ayrılmalıyız. Bu gece son...
    Çekecekler o ipi ve çok azımız uzak diyarlara gidebilecek.
    Sabah kalkın eşiniz çocuğunuzu annenizi babanızı dedenizi babanenizi çiçeğinizi kedinizi köpeğinizi öpün. Toplayın sevgiyle gelen gücü. Kocaman bir günaydınla dağıtın bizlere de.. En güzel sabahlardan biri olsun ki akşam burada hüzünlerimize ortak olalım paylaşalım ve hemen unutalım...

Herkes ödevini aldıysa tamamdır.
    Yarın bUralarda görüşmek dileğiyle.. Bol şans herkese..👍🏽☀😌

• @chromium İnşallah çıkar ve bu sıkıntıdan kurtuluruz..

• @calibraturbo sonra içerden bir ses geldi “ oğlum kalksana hadi geç kalıcan” 😂😂👍🏽🍺🙋🏻

Of tamam anne yaa🤣😝

• ⭐⭐

@nurullahyilmaz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium İnşallah çıkar ve bu sıkıntıdan kurtuluruz..

İnşallah valla ya

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |