Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Umarım sana cıkar.Süper bir mayıs gecirirsin!

İnşallah abi ya bakalım Mayıs ayının iyi geçmesi dileğiyle 😁

• kazanma ihtimalinin düşük olduğu bir çekilişe mahkum kalmak çok moral bozucu oluyor.
    bu belirsizlik ile hiç birşey yapamıyor insan .yaptğın harcamaları ona göre ayarlıyorsun nekadar da çıkmaz nasılsa
    diye dilin söylesede kalbnde bir belki ışığı galip geliyor.bir gözün takvimin tarihlerinde bir gözün dolar kurunda oluyor.
    ülkenin yaşanılmaz olduğunu her hissettiğinde bir b planı yapmak adına birçok ülkeyi araştıryorsun.haberlerde ülkeyi terk edenlerin
    saysının arttığı haberlerini gördükce ülken adına üzülüyorsun.isteyen herkese çıksın özelikle çocuklu ailelere çıksın . çocukluklarını ve gençliklerini daha mutlu ve huzurlu bir ülkede yaşasınlar .

• @birumut evet bencede bir B planını dusunmek gerekli😊 aksi halde üzücü olabilir. Bol şans ve Sabırlar diliyorum. Bekleyen ve hayaller kuran her arkadaşımıza👍

• Dv2019 vize onaylarını okudukça heyecanlandım doğrusu. Az kaldı mayısa bakalım . Kimler hayallerine kavuşacak kimlerde hayallerini 1 yıl daha erteleyecek

• Nedense çıkacak gibi geliyor, daha önce böyle hissedip çıkmayan var mı?
    İlk başvurum kesin çıkacak gibi plan yaptım banka hesabımda göstereceğim parayı falan düşünüyorum umarım hayal kırıklığına uğramam 🙂

• @ihsantbay DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Nedense çıkacak gibi geliyor, daha önce böyle hissedip çıkmayan var mı?
    İlk başvurum kesin çıkacak gibi plan yaptım banka hesabımda göstereceğim parayı falan düşünüyorum umarım hayal kırıklığına uğramam 🙂

Bütün forumun daha önce böyle hissetmiş olma ihtimali %90 ☺

• ⭐⭐

@alicirak @ayvalik10 başvuru esnasında evli iseniz kazandıktan sonra eşinizi ekleyemesiniz. Maalesef bu direkt olarak elenme sebebi. Sizin başvurunuzda ret olmuş oluyor.

• @ihsantbay geçen sene aynı hislere sahiptim. Ne yalan söyliyeyim bu sene çıkarsa napıcam diye düşüncelerdeyim.
    Hiç takılmadan devam etmek lazım. Ama Mayıs gelsin burada ayılıp bayılacağız hepimiz😁. Doktor olanlar hazırda bulunsun lütfen 😋😆

• @birumut hiç moral bozma kardeşim. Hayatın neler getireceğini kim bilebilir ki? Çok istersin olmaz hiç istemezsin olur. Gidenler gidenler neleri bıraktılar kim bilir. Ama şu gerçek ki özellikle ABD’ye gidenler (gc hariç) ciddi beyin göçü sayılacak insanlar.
    Bırakalım aksın hayat. Senin için de hepimiz için de hayırlısı neyse o olsun 🙏🏻
    (Dolar işine hiç girmiyorum) 😋😁

• Selamlar. DV2018de kazanıp sıra gelmediği için için gidemeyen var mı benim gibi?

• ⭐⭐

Bayağıdır foruma yazma fırsatı bulamamıştım. Son iki ay, gerçekten heyecanım her geçen gün biraz daha artıyor. Ne de olsa zaman hızlı geçiyor. O kadar istiyorum ki şu şans bir kere de yüzüme gülsün diye. Amorti dışında bir şey kazanamadım çekilişlerden, bir ilk olsun artık. Kazanma ihtimali düşük ama gene de insanı o kadar umutlandırıyor ki...

• günaydın herkese 🙂 son 64 yazayım dedim... umut fakirin ekmeğidir 🙂

• @mkilyar ya gerçekten çok üzücü bir durum bu konu gerçekten can sıkıcı kazandın ve sırf sıradan dolayı yanması kimilir nezaman çıkacak tekrar bu konu çözülmeli dilekçemi versek napsak ya..kazananlar sıradan yetişemeyenler seneye otomatik işlemleri halledilip gidebilmeli en azından bilemedim..

• @omertug mart uçup geçmeli nisanda günler nasıl geçicek hiç bilmiyorum saatleri sayıcam artık.. hayırlısı

• ........

• @cemalmühendis aa en azından siz ankara anlaşması yapabilmişsiniz biz denedik tabi eşim o zamanlar freelance çalışıo bankada keş yok falan alamadık da. siz zoru başarmışsınız gc için sadece şansa ihtiyacınız kalmış 🙂 çok daralırsak ki ankara anlaşması için elimizde avcumuzdaki olanı oraya harcadık sefil sefil ortada kaldık çıkmayınca da gc olmazsa yeniden umutlar ingiltere.. en azından 1 sene beklemiyorsun sonuç için birde oradan başvurmaya devam ederiz artık 🙂

• Günaydın şunun şurasında 64 gün kalmış ve geçen seneden bilirim heyecandan dolayı uyuyamazsın çoğu zaman, özellikle son 30-35 gün kala ve olur olmaz hayallere girersin. Hayaller New York olur, sonrasında gerçekler Bağcılar... Geçtiğimiz Aralık ayında olurda GC çıkmaz diye B1/B2 vizesi aldım beklemedeyim bu sene de çıkmazsa Turist gidip öyle şansımı deneyeceğim 😛

• Herkese merhaba. 2004 yılında tv de görmüştüm ilk GC olayını. O zamanlar dolandirilma korkusuna basvurmadim. Bu sene başvuru yaptım bakalım şansımız varsa gideriz yoksa başvurulara devam ederiz artık. Herkesin şansı açık olsun umarım.

• @likable turist vizesi ile gidip şansınızı nasıl deneyeceksiniz? Ben daha önce statü değişikliği yaparım diye düşünmüştüm ama vazgeçmiştim.
    Saygılar.

• @gizemb Sağlık olsun diyebiliriz ancak. Ama şunu söyleyebilirim ingiltere de inanın gösterildiği gibi değil pek.tr den iyimi kesinlikle evet.Ancak benim ruhumu daraltmıştı havası.Yaşanacak gibi değildi benim için.Olmuşken en iyisi olsun USA olsun diyorum sadece.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |