Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mustafa-yahşi evrak onay aralık olduğu için bu ay sonuna kadar gelir diye düşünüyorum..

• @karadenizden teşekkürler

• @mustafa-yahşi bizede de öyle oldu. bi ay geç mail geldi. bu hafta umarım gelir.

• @mustafa-yahşi Case number 91XX bizimde bizde hala beklemedeyiz.Form ve evrak gönderiminde de gecikmedik fakat mülakat tarihi alamadık hala.Geçtiğimiz yıllardan daha farklı bir yol izleniyor bekleyen herkese bol sabır

• @dılekalkoc ama zaten siz bu ay için current oldunuz. DS260 doldurmuş olmanız - current olmanız - evrakları yollamış ve onayı almış olmanız gerekiyor. Yani Aralık current ocak randevu olacak. Geciken bir şey yok gibi

• @mustafa-yahşi merhaba, bizde de durum aynı, bekliyoruz

• konsolosluktan gelen e-posta da istenen evraklar arasında "US phone number" var. Amerika'da yaşayan birinin telefonun numarasını mı veriyoruz?

• @dreambig abd de verilen adreste yaşayan kişinin ismi ve telefon numarası isteniyor. Sana ait olması gerekmiyor.

• @dreambig ama bahsettiğim ds260 formu içindi. Mailde bizden böyle birşey istenmemişti.

• @bug Umarım bir an önce gelir:) mülakat tarihi gelince yine buradan belirtelim de belki orada karşılaşırız birbirimize yardımımız dokunur belki:) En azından konuşacak birisi olur:)

• @mustafa-yahşi tamam, tabii ki. bu hafta içinde gelir umarım.

• Merhabalar. 20 gün önce bana da kentucky' e evrak göndermem gerekli maili geldi ve de aynı gün gönderdim. Fakat onay maili gelmedi acaba bir sıkıntımı var yoksa beklemem mi gerekiyor hala? Case Number 197** . @crazycells

• banada 21.12.2018 de evrak mail i geldi evraklari gonderdim otmtk mail geldi tekrar. baska mail gelmedi.19xxx

• @nahya123 otomatik mail bana da geldi ama arkadaşların paylaşımında gördüğüm cevap gelmedi.

Göderdikleri cevap şu şekilde arkadaşların : Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2019 program will begin in October 2018 and conclude on September 30, 2019. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

ama bana bu şekilde gelmedi mesaj

• Bu ileti silindi!

• @the-black-eagle DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@dreambig ama bahsettiğim ds260 formu içindi. Mailde bizden böyle birşey istenmemişti.

DS-260 formunda bende yazmıştım. Daha önce amerika'Da kalmıştım acaba orada kullandığım numarayı mı kast etmişler ?

• Sayın arkadaşlar @bug @mustafa-yahşi sizin CS ler 9000 civarında yani current olduğunuz tarih ŞUBAT. Şimdi sizin Şubat ayı current tarihiniz demek Şubat ayında mülakata gideceksiniz mi demek. Yoksa Şubat ayı gibi mülakat maili alıp Martta mı görüşmeye gideceksiniz ? Mesela benim 14000 lere çok yakın. Current olma tarihim Nisan olacak. Bu şu demek mi: Nisana kadar mülakat maili alırım ve Mayıs gibi görüşmeye giderim. Bu arada aralıkta belgeleri gönderdiğime dair onay maili aldım. Sayın @crazycells bu konuda aydınlatabilir misiniz ?
    Benim sandığım : Current ayınız ne zamansa mülakat o ay içinde oluyor. Yanılıyor muyum yani.?

• Merhaba 16 yaşındaki kızım mulakata bizden 1 ay sonra girdi ve onaylı pasaportu ulaştı ,
    ancak not düşülmüş: 212(g)(2)(b) valid only if acc/FTJ father
    kendisi yurt dışında yaşıyor ve benden daha sonra giriş yapacaktı.
    Bu yazıya gore kesinlikle benimle birlikte mi giriş yapması gerekiyor yoksa benden sonra giriş yapma imkanı varmıdır ?
    Ailecek katılanlarda aile bireyleri ve cocuklarının pasaportlarına benzer not düşülmüş olanlar varmıdır ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@civilengineer19 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Sayın arkadaşlar @bug @mustafa-yahşi sizin CS ler 9000 civarında yani current olduğunuz tarih ŞUBAT. Şimdi sizin Şubat ayı current tarihiniz demek Şubat ayında mülakata gideceksiniz mi demek. Yoksa Şubat ayı gibi mülakat maili alıp Martta mı görüşmeye gideceksiniz ? Mesela benim 14000 lere çok yakın. Current olma tarihim Nisan olacak. Bu şu demek mi: Nisana kadar mülakat maili alırım ve Mayıs gibi görüşmeye giderim. Bu arada aralıkta belgeleri gönderdiğime dair onay maili aldım. Sayın @crazycells bu konuda aydınlatabilir misiniz ?
    Benim sandığım : Current ayınız ne zamansa mülakat o ay içinde oluyor. Yanılıyor muyum yani.?

Hangi ayda numaranız current olduysa (normal şartlarda) o ayda görüşmeye girersiniz. Görüşme tarihini de bir önceki ayda öğrenmiş olursunuz.

• @knnrn Tamamdır teşekkür ederim ama şu anda görülen o ki pek fazla öyle ilerlemiyor(normal şartlarda). Sanırım bu, belgeleri önceden gönderme mail onayı vs. konulardan dolayı değişiklik gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |