Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @karadenizden DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

a bir üçkağıt yok zaten sonuçta aile par

üç kağıt derken borç alıp eşinin hesabına yatırıp oradan kendi hesabına.daha sonrada çekip borcu geri ödeyeceğiz.hesap sıfır :)mülakatı geçebilmek için tamamda ya sonrası giderken en az 15000$ götürmek lazım.5,4*15000=81000 tl yapar.büyük paralar.en azından benim için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan sürekli dil yok diyorsun da acaba sen şu anda boş vakitlerinde dil geliştirmek için ne yapıyorsun sana daha önce söyledim direk konuşmaya dayalı öğretim biçimi var 3 ders ücretsiz denersin hoşuna giderse alırsın 99 günde hergün düzenli takip edersen öğreniyorsun hatta öğrenemezsen para iade veriyor ama kolay kaçıyorsun dil yok ta yok daha 4 ay var açıklanmasına daha sonra 3 ayda ıvır zıvır yani en az 6 ay var gitmene HEP BANA HEP BANA oturayım ben hiçbir şey yapmayım sonra da kaygı tasa içine giriyorsunuz ne ne yaparım orada diye. Hiç ingilizce bilmesen bile iş paylaştım yani biraz hareket düzen kuracaksınız burada kurulu düzen var tembellik yapabilirsin ama orada SIFIRDAN başlayacaksın

• @sadikcagan benim kastım o değildi. paranın kimden geldiğine bakılır eşinizden geliyorsa bakılmaz bu kadar basitti aslında borç falan yoktu benim anlattığımda

• @ayvalik10 kelime ezberlemek için kitap aldım hafıza teknikleri ile kelime ezberleme arada kitaba bakıyorum arada uygulamaları indirdim onlara bakıyorum öyle yoğunlaşmadım ama ara ara göz gezdiriyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan Sadece yarim saat ayıracaksın o kadar google play LİNGUSTA programını indir daha sonra ben bilgileri vericem denemen için

• Arkadaşlar az önce şu maili aldık. Bu ok maili midir.

Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2019 program will begin in October 2018 and conclude on September 30, 2019. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

• @the-black-eagle yolladığınız evraklar tamamdır şimdi bekleyeceksiniz maili

• @the-black-eagle merhaba bizde sizin gibi 18Xxx sıradayız ve bizde az önce bu maili aldık:) anladığım kadarıyla her ayın 15 inde bültene bakın diyor yani beklemeye devam heralde beklemekten başka şuanda yapacağımız bişey varmı bilemiyorum..

• @karadenizden yazan o da, diğerlerine gelen ile aynı mıdır diye sormuştum 🙂

• @bsk evraklar tamamdır. Şimdi numaranın current olmasını ve randevu tarihi bekleyecez.

• @the-black-eagle aynı aynı standart.. current olmayı ve randevuyu beklemeye devam

• @karadenizden eyvallah.

• @ayvalik10 proğram satışı tanıtımıyla bir ilgin olabilirmi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan satış değil ya ben kullanıyorum şu anda eğer satın alacaksan http://www.lingusta.com.tr/ telefon edip sana paketi gönderiyorlar. Sadece nasıl olduğunu görmen açısından sana yardım etmek istedim

• @ayvalik10 birsürü proğram varken sürekli lingustaya yoğunlaşman alacaksan yardım ederim demen manidar.sitesini incele beğenirsen al demek daha iyi olurdu.

• @ayvalik10 Sana katılıyorum çok pratik şaşırtıcı bir şekilde anlıyor ve konuşa biliyorsun tabiki öğrendiklerini bu benim kendi nacizane düşüncem hem amerikan aksanı hen ingiliz aksanı konuşuluyor derslerde oda çok iyi .Ayrıca @rüzgar beyde sağolsun bazı uygulamalar önermişti Mesela memrise oda çok iyi kelime haznenizi geliştirmek için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan sana yardım etmek için uğraşıyoruz sürün o zaman amerika da

• Arakadaşlar amerikada çoğu afroamerikalı arkadaş günlük yaşamını 90 kelimeyle geçiriyor. Emin olun ingilizce konuşamayan çoğu türk daha fazla kelime biliyordur. Aynı şey tr deki türkler için de geçerlidir. Demem o ki yabancı bir dil sadece kelime öğrenmekle çözülecek bir iş değil. Okuma anlama konuşma dilbilgisi hepsi birlikte bişey ifade ediyor. Hiç bilmeyene muhakkak faydası vardır ancak pratik yapmanın yerini maalesef tutmuyor. Abd de sadece filmlerden ingilizce öğrenmiş meksikalı bir arkadaşım vardı mesela. İyi konuşurdu. Aynı zamanda pratik yapmamış benim gibi türkler hızlı konuşma ya da aksan yüzünden çuvallıyodu. Demem o ki elbette çabalamak lazım ancak en hızlı gelişimi gidince orada mecburiyetten göstereceksiniz. Denize atılan kişinin canını kurtarmak için yüzmeyi öğrenmesi gibi 🙂 Burda ne yaparsan kardır tabi ama gidince muhakkak öğrenmeye başlıcaksın. Eğer niyetin varsa tabi.

• @ayvalik10 çok insalcınsın teşekkürler.benim için ne temenni ediyor isen 2 katını allah sana versin.

• Herkese iyi akşamlar, Case Number'ım 99XX. Vize görüşmesi için mail bekliyorum bir aydan fazladır:( benim durumumda olup da vize görüşmesi alan veya almayan var mı? Ben mi evham yapıp geriliyorum acaba:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |