DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@olcay54 Ben 18 e basınca öğrenci indirimden bordo pasaport çıkardım 5 yıllık verdiler bende neden 5 yıl diye düşünüyordum şimdi de süresi doldu tabi

• ⭐⭐

@Ozkan-aksan Umman ve Hong Kong deneyenler var ama gidip mülakat alan varmı hiç denk gelmedim

• Yasaklı

Güney Amerika taraflarına gideninler var
    Afterward özbek kırgız mısır tarafı dubai katar oralarda da oluyo sanırım

• @Emre-Kurtulmuş bende yeşil mevcut mesela öyle bi durumda tüm avrupaya mail atmak lazım yesil ısık yakana atlamak lazım ohalde

• ⭐⭐⭐

@Ozkan-aksan bütün ülkelerdeki göçmen vize basan konsolosluklar deneniyor

• @Ozkan-aksan DV2024 sürecinde Dünya genelinde Viyana haricinde dosya taşıma kabul eden konsolosluk çıkmadı daha 😔

• Yasaklı

@ATS16 omg! Al işte kitlemişler olayı

• @hdemircanusa konular içinde kayboldum inan okurken toplu bir durum olmayınca, mevzuyla ilgili olması da zor herkes farklı bi çözüm bulmus basarabilenler.. Artık video konu çorba oldum nereye odaklanacağmı şasırdım 🙂

• @newbie97 bende 10 yıllık alırım rahat eder kızlar diyordum ama malesef vermiyorlar 😞

• ⭐⭐

@olcay54 Önüzmüzde 11 gün var , Ds260 süreci var vs derken konu ciddileşirse sizde bilgilerin işinize yarayan tarafını iyice süzersiniz merak etmeyin 🙂 , aklınıza takılan her soruda yardımcı olacak birileri mutlaka olacak bu forumda , kazanamayanlar DV2026 Sohbet Odasına ışınlanacak kalanlar ile aynı konuları konuşacak ve tartışacaksınız bu süreçte daha seçici bilgiler sizinle olacak , ayrıca Telegram'dada bu süreç devam edecek

• @hdemircanusa tamamen şans, ilk başvurusunda çıkıp gidemeyen birine geçen yıl eşine çıkmıştı.
    Arama forumda 20 yıldır çıkmayan da var.
    Bir enteresan olan da ilk başvuruda çıkan kişi sayısı çok fazla.

• @hdemircanusa ya nasip diyelim o zaman benim için son şans diye düşünüyorum 40 olduk hanımda artık nazlanmaya başladı serüven biter bu yılda olmazsa

• ⭐⭐

@Darko Evet ilk başvuruda çıkanları sayısı genelde her sene daha fazla olabiliyor , dediğim gibi 2022 de başvurup kazanan ama yüksek CN den mülakat alamayan bir hanım efendi ertesi sene tekrar başvurdu ve kazandı, aynı sene Karı koca çıkan var Şans faktörü önemli

• ⭐⭐

@olcay54 Allah gönlünüze göre versin , Umarım ikinci bahar olur sizin ve eşiniz için Amerika

• @hdemircanusa İnşallah teşekkür ederim inşallah en çok ihtiyacı olanlara ve tutunabileceklere çıkar..

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@Riethian Bi kaç gündür terapi olmak için girdim sayfa , inanılmaz iyi oluyor 🙂

• sadece 2 yıldır başvuru yapıyorum inşallah isteyen herkese nasip olur arkadaşlar çıkması durumunda desteklerinizi bekliyorum benimde elimden gelen bişey olursa her zaman destek vermeye hazırım...

• ⭐⭐ Yasaklı

@Darko İlk başvuruda kazananların oranınız fazla olmasının sebebi her sene başvuru sayısının artması ve birden fazla kez başvuranlardan ziyade ilk başvurusu olanların sayısının fazla olmasından kaynaklanıyor. Örnek vermek gerekirse ben 3 yıl önce tek başıma başvuruyorken bu sene 6 arkadaş başvurduk.

• ⭐⭐⭐

İyi geceler California pardon iyi geceler arkadaşlar 😁

FB_IMG_1713818761765.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

51

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |