DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93 😂😂😂 o daha iyiymiş, sanırım iş yerinde çalışmak daha güzel benim için 😀

Evli çocuklu olunca herkesin bir görevi oluyor. Bazen temizlik ben bazen hanim yapiyor. bazen çocuklara ben bakiyorum bazen hanim bakiyor öyle işi bölüştürüyoruz. Tabi ağır iş yüklerini ben yapiyorum 😂

• ⭐⭐

@mehmetcan93 Benim de iki kızım var 😊 Ben dışarıda savaşıyorum eşim evde 😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmetcan93 Benim de iki kızım var 😊 Ben dışarıda savaşıyorum eşim evde 😀

Allah bağişlasin. Benim bir kız bir oglan.. 🙂 Hepimizin bir savaşi var biz normalde hafta içi çalişiyoruz en azindan çocuklar ile hafta sonu vakit geçirebiliyoruz. Çocuklar birde annelerini çok özlüyor ama hayat şartlari işte...

• ⭐⭐

@ayvalik10 anılar depreşti 😂

• ⭐⭐

@mehmetcan93 Allah hepimizin yardımcısı olsun çoçuklarınızı size bağışlasın 🙏

@mehmetcan93 Allah hepimizin yardımcısı olsun çoçuklarınızı size bağışlasın 🙏

Amin cümlemizin.

• ⭐⭐

• ⭐⭐

Sonuçlar açıklandıktan 10 gün sonra da askere gidiyorum 🙂 Askerlik öncesi bakalım iyi bir haber gelir mi buradan?

Ayrıca Amerika'ya gitmek kısmet olur diye kenarda tuttuğum paranın 4000 küsür dolarını bu bedellini işine yatırmak çok acı geldi ama ne yapacaksın mecbur..

• @Chromium Gidince Amerika'da 1 ayda çıkarırsınız o parayı hocam önemli değil😄

• Beşinci başvurunun sonucu bakalım hayırlı olacak mı.
    Kardeşime 2.başvuruda çıktı.
    Şubat başı gitti Boston da şuan çalışıyor.
    Tengri herkesin gönlüne göre versin.

• Görüyorum ki forumda heyecan hat safhada.Bir kaç güne ortalık alev alacak gibi..

• ⭐⭐

IMG_3611.jpeg

IMG_3612.jpeg

1+1 1900$ (Aidat hariç) ( Sıfır ) FL Orlando , Fiyatlar gerçekten inanılmaz artmış

IMG_3611.jpeg

IMG_3612.jpeg

1+1 1900$ (Aidat hariç) ( Sıfır ) FL Orlando , Fiyatlar gerçekten inanılmaz artmış

Ev yanliz çok güzel görünüyorda eşlerin birisi sadece ev kirasina çalişmasi lazim gibi :)))

• @Birgariphayat Uzgunum ama onu izlemedim. Vampire vb filmler nedense cok ilgimi cekmiyor. Size iyi izlemeler!! 😊

• Ya bir şey soracağım. Amerika'da da o zaman herhangi bir genç ayrı eve çıkamıyor mu bu kira fiyatları yüzünden? Ne anladım ben o işten. 3 bin dolar kazansa bir genç kira fiyatı 2000 dolar. Geri kalan 1000 dolar ile mi hayat sürüyor bu insanlar?

• ⭐⭐

@mehmetcan93 Ev güzel evet ayrıca lokasyonda gayet geçerli bir konumda , belki başlangıç için ideal olmayabilir bu meblağdaki kiralar , geçen Gökhan’ı seyrettim yanlış hatırlamıyorsam North Carolina’da 1300$ daha giriş seviyesi bir ev bulmuştu , o tarz Orlando da bulunabilir bölge fazlasıyla geniş ama çevreye dikkat etmek gerek

Ayrıca evin dışarıdan manzarası da şu şekilde ;

IMG_3613.jpeg

• ⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine Genelde bekar olan genç nufüs kendine oda arkadaşı edinip kirayı bölüyor , Bu durum maalesef ilk senelerde refah düzeyine kavuşana kadar biraz mecburi kalıyor , mutlaka 1000$ lık evlerde var ama çevrenin düzen ve temizlik düzeyi, komşuların milliyeti, güvenlik , suç oranları vs kira düştükçe aynı oranda düşebiliyor Buda maalesef daha güvenli refah düzey yüksek bir bölgede oturup kirayı birisiyle bölüşmenize zorluyor

• @hdemircanusa Ev güzelmiş. Buranin ev fiyati da pahalidir kesin almak istesek?. Tabi bize 1+1 in yeteceğini zannetmiyorum hem 2 çocuk olmasi hemde çocuklarin kiz erkek olmasi. Bir ton sorun ile boguşuruz. 🙂 Burada geniş bir evde ler. Abd de gerçekten çok güzel evler var hayran kalmamak elde değil ama tabi fiyatlarida ona göre.

• ⭐⭐

@mehmetcan93 Muhtemelen satılık ilanları mevcuttur ben kiralık kategorisine bakmıştım , Sanırım bazı eyaletlerde çoçuklar için ayrı bir oda olması gerekiyordu , örneğin iki çocuklu bir aile biz yaparız hallederiz dese bile stüdyo daire kiralıyamıyordu (yanlış hatırlamıyorsam) zaten işin Aslı dediğiniz gibi bize minimum 2 odalı bir ev lazım , bazı evler oluyor odanın içinde gömme dolap yoksa bu kanunen oda sayılmıyor 2+1 diye gittiğin ev 3+1 miş gibi olabiliyor bu sebeple , böyle bişey denk getirsek çok güzel olurda bakalım dolar nerelere gidecek bugün gitsek 2000$ aşşağı iyi bir yer yok bu sene kazanıp seneye de orda olsak bile işimiz zor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

154

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |