Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@OA-OA bir soru sorarken eğer direkt bir kişiye yöneltiyorsanız sorunuzu o kişiyi etiketlemelisiniz.
    sorularınızın cevaplanması için bir çok kişiyi etiketleyemez, o kişilerin sizin sorunuzu cevaplaması için mesai harcamalarını bekleyemezsiniz.
    forum, sorularınızın sorulup cevaplanmasını beklemeniz için var, lütfen bu kişiler sorumu cevaplasın diye değil.
    lütfen soracağınız genel sorularda kişi etiketlemekten vazgeçin, forum bu şekilde çalışmıyor.

• Merhaba. KCC üzerinden herhangi bir evrak talebi gelmedi. Şimdiye dek gerçekleştirdiğim tek işlem DS-260 formunu göndermek. KCC'ye sorgu maili attığım takdirde alacağım cevabın en iyi ihtimalle tip 2 olacağı anlamına mı geliyor? Süreçte anormal bir durum yok sanıyorum değil mi? Yapmam gereken veya atladığım bir şeyler var mıdır acaba?

• ⭐⭐

@Armand-Roulin DV surecinde evrak talep edilmiyor iki senedir. Mulakat alirsaniz o vakit kendiniz vereceksiniz evraklarinizi.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Busem Ateş Busem Ateş 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   G GOKAY 0 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   mrt.gkce mrt.gkce 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   O OzzieOzzy8 
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Merhaba arkadaşlar,

Salı günü Kcc’ye mail attığımda tip4 emaili aldım ‘’Your case number is now current for interview processing. If you are scheduled for an interview date’’
    4. Tip mail alanlar ortalam ne zaman mülakat maili alıyor bir bilginiz var mı ?

Teşekkürler

• ⭐⭐

@gubaz53 Merhaba current olduktan sonra mulakat alimi ve bunun suresi tamamen bagli oldugunuz konsolosluga baglidir. Mesela Londra 14 binlere dagitmis mulakat ama Ankara 3 binlerde. ...

• @lumos benim dosya şu an Jamaika Kingston’da ellerinde dv dosyası bu sene bir tane geçen sene 3 tane olmuş

• ⭐⭐

@gubaz53 Bol şans, umarım kısa sürede güzel haberleri alırsınız.

• @lumos çok teşekkür ederim

• @lumos Merhabalar, size bir şey sormak istiyorum. Nunaram 78XX ler de ocakta current oldu; ama hala KCC yaziyor normal mi bu durum acaba???? şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@akaynak-3546 Normal bir durum. Mülakat aldığınızda göreceksiniz güncellemeyi.

• @lumos eşimle duruma bakıp hala KCC görünce bi üzüldük. çok teşekkür ederiz.

• @smartcells Ben mail atsam aynı bu şekilde bu adamlar doğru anlar dimi gidip ds260 formumu açmazlar ya da dosyamı başka yere taşımaya çalışmazlar?

• Merhabalar, birşey sormak istiyorum. Ben yaklaşık 2 ay kadar önce dosya durumumu sorguladığımda Tip.3 mail almıştım lakin bugün sorguladığımda Tip.1 mail aldım tabi bu aşamada formumu açtırmadım sadece konsolosluk vasıtasıyla dosyamı taşıdım. Bunun sebebi nedendir acaba, bilgisi olan var mı ?

• ⭐⭐

@Revolter Arada böyle hatalı mail gönderebiliyorlar. Arada tekrar deneyin.

• @lumos Çok teşekkürler, tekrar deneyeceğim.

• @Revolter, içinde söyledi: Kentucky Consular Center (KCC)

Merhabalar, birşey sormak istiyorum. Ben yaklaşık 2 ay kadar önce dosya durumumu sorguladığımda Tip.3 mail almıştım lakin bugün sorguladığımda Tip.1 mail aldım tabi bu aşamada formumu açtırmadım sadece konsolosluk vasıtasıyla dosyamı taşıdım. Bunun sebebi nedendir acaba, bilgisi olan var mı ?

Güncelleme 1: Bugün (Bu konuyla alakalı Tip.1 maili geldiği günle aynı gün 24 saat içerisinde) Tip.4 Mail geldi.Eğer gelecekte bu tarz bir durumla karşılaşan olursa diye not olarak düşmesi için bu postu giriyorum.

Güncelleme 2: Ayrıca ilk güncellemedeki durumu yaşadıktan yaklaşık 20 dakika kadar sonra da mülakat planlaması yapılmıştı. Hepsi çok dar bir zaman aralığında olduğu için birbirleriyle alakalı bir durum mu bilemediğimden dolayı gelecekte buna benzer bir durum olursa çıkarımda bulunabilmek için ekliyorum.

• Merhaba 2024EU17XXX bende hala KCC yazıyor. Sizce neden olabilir ?

• @bahasever Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ayrıca DV2024 süreci ile alakalı sorularınızın cevabı DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında bulunmakta, bahse konu başlığı lütfen okuyunuz ve sormak istediğiniz soruları belirtilen başlıkta sorunuz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Eozakturk Eozakturk 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |