Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese hayirli forumlar dilerim umarım hayatınız iyi güzel bol sağlıklı ve neşeli geçiyordur

Soruma gelecek olursam 11 mart sonrası kısmet olursa new Jersey den giriş yapıcam gelmeden önce fb Marketplace craiglist carmax ve cars üzerinden araç bakıyorum 3k ile 8k arasında iş bulduktan sonra ki görüstügüm yerler var ancak yüzyüze olması tercih ediliyor ki normal baktığım araçlar arasında önce çıkan genelde Hyundai markası oluyor mileage olarak da 100k altina bakıyorum grubu okurken @semavi ve @MySea yorumlarından önüme Dodge dart da geldi 70k mil de Ford fusion da çok aractan anlayan biri değilim önemli olan beni ilk 6 ila 8 ay arası idare etsin işe giderken kullanacağım ve belki haftada 1 2 kere uber lyft benzeri uygulama da kullanacağım bir araç bakıyorum tüm forum ahalisinin engin deneyimlerinden yararlanmak isterim

• Dak ulen kemerini 🤣🤣

• @symbi0te Merhaba. Belirttiğiniz fiyatlarda bulacağınız arabalar sürprizlerle dolu kapalı kutu olacak. Bu on kabulle başlamalısınız. CarMax'tan bu fiyatlara araba bulmanız imkansız değil ama çok zor. Marketplace, Offerup gibi uygulamalardan alacağınız arabalar için çok dikkatli olmalısınız. Birçok araba title oyunlarıyla listelenir. İstemeden salvage, rebuilt vs. araba alma ihtimaliniz, almama ihtimalinizden daha fazla olacak.
    Genel olarak otomobiller hakkında bir bilginiz yoksa bu başlığın ilk girdilerinde bulunan basic uygulamaları göz önünde bulundurunuz. En azından onbeş yirmi dakika test sürüşü yapın. Hiç birşey bilmiyorsanız bile araçta potansiyel olarak var olan problemler hakkında fikir sahibi olursunuz. Örneğin hararet veya tutarsız vites artış yükselişlerini hissedebilirsiniz. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız özel mesaj yollayabilirsiniz. Bir tamirci gözü ile size yardımcı olmaktan keyif alırım.

• @Sefa gerçekten çok teşekkür ederim engin bilgileriniz için şuan için erken ama giriş yaptıktan sonra özel mesaj yoluyla fikirlerinizi almak isterim tabiki de

• @EasternStar @selamibasaran cevap için teşekkür ederim. araştırmaya devam ediyorum. 🙂

• @ozanurgun reis en fazla sigorta aylık ne kadar çıkabiliyor

• Bu ileti silindi!

• @Sefa, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@symbi0te Merhaba. Belirttiğiniz fiyatlarda bulacağınız arabalar sürprizlerle dolu kapalı kutu olacak. Bu on kabulle başlamalısınız. CarMax'tan bu fiyatlara araba bulmanız imkansız değil ama çok zor. Marketplace, Offerup gibi uygulamalardan alacağınız arabalar için çok dikkatli olmalısınız. Birçok araba title oyunlarıyla listelenir. İstemeden salvage, rebuilt vs. araba alma ihtimaliniz, almama ihtimalinizden daha fazla olacak.
    Genel olarak otomobiller hakkında bir bilginiz yoksa bu başlığın ilk girdilerinde bulunan basic uygulamaları göz önünde bulundurunuz. En azından onbeş yirmi dakika test sürüşü yapın. Hiç birşey bilmiyorsanız bile araçta potansiyel olarak var olan problemler hakkında fikir sahibi olursunuz. Örneğin hararet veya tutarsız vites artış yükselişlerini hissedebilirsiniz. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız özel mesaj yollayabilirsiniz. Bir tamirci gözü ile size yardımcı olmaktan keyif alırım.

çok teşekkür ederim hocam.

• washington eyaletinden aldığım bir aracı teksasa taşınırsam teksasta kullanmadan önce yapmam gereken birşey var mı?
    Aslında soruyu şöyle sormam daha sağlıklı olur. Henüz nerede yaşayacağım belli değil ama gider gitmez araba almak istiyorum, örneğin washington'dan araba aldım ama sonrasında florida'da yaşamaya karar verdim. Bu durumda araba için plaka vs değişiklik gerekiyor mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@teamspirit sen önce houstona inersin @semavi gidip aşağıdaki linkten beğendiğin aracı alırsın geriye kalan tüm işlemler hakkında sana yardımcı olur

• @teamspirit Arabayi hangi eyaletten alirsaniz alin, yerlesmeye karar verdiginiz eyalete varinca, genelde 60 gun icerisinde araci o eyaletin DMV'sinde register yapmalisiniz. Tabii ki ehliyetinizi de o eyalete cevirtmeniz lazim. Genelde 60 gun sure vermelerinin nedeni ise yerlesip address proof elde edebilmeniz icin makul ve mantikli bir sure olmasi.

Bu arada Sayin @ayvalik10 tarafindan verilen tavsiyeyi de dusunun. Sayin @semavi yardimci olacaktir.

• @teamspirit plaka+ehliyeti bulundugun eyalete cevirirsin...
    tum islemleri DMV den yapabilirsin

• ⭐⭐

Eskisi gibi 1000 dolara araba 5000 dolara Jeep alabiliyor muyuz kaldı mı öyle? Sitelerdeki fiyatlar gerçek mi?

• @celica Vardir mutlaka o fiyatlara araclar ama ne derece sorunsuzdurlar onu kimse bilemez! Sansiniza artik 😊 Bidenomics tum herseyin fiyatini yukseltti ve artik hicbirsey eskisi gibi olmaz gibime geliyor...

• @celica burada araba ilan sayfası paylaşır mısınız?

• ⭐⭐

@tncymz ben iletiyi atarken Facebook Marketplace'den bakmıştım hocam sitelerde neredeyse ucuz araba yok.

Benzer Başlıklar

• 9
  • 318
  • 1759
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |