Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

5 Nisan 2018 de Amerikaya giris yaptim ilk ehliyetimi New Jersey de almistim ve ehliyetimin suresini vizemin bitis tarihi ile ayni sekilde vermisler yani 5nisan da ehliyetim suresi dolacak Texas a yerlestigim icin buradan ehliyet alacagim ama henuz green cardim gelmedi ve 5 nisanda da 1 yillik vizem dolmus olacak dps ofisine gittigimde yasal varligi kanitlayici belge istiyorlar pasaportumdaki vizeyi gostermem yada ssn numaram yeterli olur mu? yada baska bir cozum oneriniz var mi?
    Tesekkurler.

• @fonket Texas da ehliyet almak içinde söyledi:

Merhabalar,

5 Nisan 2018 de Amerikaya giris yaptim ilk ehliyetimi New Jersey de almistim ve ehliyetimin suresini vizemin bitis tarihi ile ayni sekilde vermisler yani 5nisan da ehliyetim suresi dolacak Texas a yerlestigim icin buradan ehliyet alacagim ama henuz green cardim gelmedi ve 5 nisanda da 1 yillik vizem dolmus olacak dps ofisine gittigimde yasal varligi kanitlayici belge istiyorlar pasaportumdaki vizeyi gostermem yada ssn numaram yeterli olur mu? yada baska bir cozum oneriniz var mi?
    Tesekkurler.

@fonket siz çok uzun zamandır arayıp bulamadığımız o kişi olabilirsiniz. New Jersey'den o ilk ehliyetinizi aldığınızda Amerika'da hangi vizeyle bulunuyordunuz, SSNınız var mıydı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Su konuyu takip etmelisiniz, maalesef forumda her eyalet icin ayri bir baslik acmak uygun degildir:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/71/amerika-da-ehliyet-almak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |