Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar, kullanıcı adı seçerken şu iletideki kurallara dikkat etmeliler.
Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu için buraya tıklayın.
LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfına bağış karşılığında Yeşilkart Forum Başvuru Servisini kullanmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Texas da ehliyet almak

• Merhabalar,

5 Nisan 2018 de Amerikaya giris yaptim ilk ehliyetimi New Jersey de almistim ve ehliyetimin suresini vizemin bitis tarihi ile ayni sekilde vermisler yani 5nisan da ehliyetim suresi dolacak Texas a yerlestigim icin buradan ehliyet alacagim ama henuz green cardim gelmedi ve 5 nisanda da 1 yillik vizem dolmus olacak dps ofisine gittigimde yasal varligi kanitlayici belge istiyorlar pasaportumdaki vizeyi gostermem yada ssn numaram yeterli olur mu? yada baska bir cozum oneriniz var mi?
    Tesekkurler.

• @fonket Texas da ehliyet almak içinde söyledi:

Merhabalar,

5 Nisan 2018 de Amerikaya giris yaptim ilk ehliyetimi New Jersey de almistim ve ehliyetimin suresini vizemin bitis tarihi ile ayni sekilde vermisler yani 5nisan da ehliyetim suresi dolacak Texas a yerlestigim icin buradan ehliyet alacagim ama henuz green cardim gelmedi ve 5 nisanda da 1 yillik vizem dolmus olacak dps ofisine gittigimde yasal varligi kanitlayici belge istiyorlar pasaportumdaki vizeyi gostermem yada ssn numaram yeterli olur mu? yada baska bir cozum oneriniz var mi?
    Tesekkurler.

@fonket siz çok uzun zamandır arayıp bulamadığımız o kişi olabilirsiniz. New Jersey'den o ilk ehliyetinizi aldığınızda Amerika'da hangi vizeyle bulunuyordunuz, SSNınız var mıydı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Su konuyu takip etmelisiniz, maalesef forumda her eyalet icin ayri bir baslik acmak uygun degildir:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/71/amerika-da-ehliyet-almak

Log in to reply

Benzer Başlıklar

• 1
  • 4
  • 19
  • 3

99

6.0k
Users

1.9k
Topics