DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufalak 468. Sayfada gorebilirsiniz.

• @jtcarlos Onu dediğiniz gibi ancak yarın bilebiliriz kaça kadar verilmiş @yusufalak. 4700 sıra no'da olan birine mail gitmemiş ben de o zaman umarım 4700'lere kadar vermiştir en azından dedim

• @misha90 size yazdiktan sonra farkettim cok pardon ☹️, ben de uzgun uyuyacagim ☹☹☹

• @misha90 @jtcarlos

Onu anladım ilk okuduğumda da gelmiş deyince kısa süreli sevindirik olduydum 😢🥺

Sabah ola hayır ola

• @Meho35 gözünüz aydın 🙂 vizeyi de sorunsuz alırsınız umarım. bol şanslar.

• @Beykentli Cevapladığınız için teşekkür ederim söylediğiniz hususları dikkate alacağım.

• @serkanylmz, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Satisfaction gözünüz aydın 🙂

Çok teşekkür ederimmm, darısı diğer sıra bekleyenlerin başına olur umarım

• Anlaşılan yine beklentileri karşılamadı umarım bundan sonraki aylar hızlanır dileyen herkees randevu alır

• @Meho35 sonunda size de gelmiş olması beni de çok mutlu etti her Excel'e girdiğimde ilk sizi kontrol ediyordum çok sevindim hayırlı uğurlu olsun biraz sancılı oldu ama sonunda olmuş olması çok iyi bir haber hayırlı uğurlu olsun şimdiden

• @hsn-kartal keşke çıkmasaydı diyorum bazen. hayatım alt üst oldu öğrendiğim günden beri. apar topar nikah kıydık erkek arkadaşımla nişan bile yapmadan. şimdi de gider miyiz diye çeyiz almıyoruz. belki gideriz diye iş değiştiremiyoruz gittiğimiz yere mahcup olmayalım ya da dosya taşırsak izin alamayız diye. mental olarak çöktük ikimiz de. tükendim ya

• @fyrnaa sabır, yaşanacak ne varsa yaşıyoruz bir şekilde umarım onca çekilen şeye değer ve vizenizi alırsınız, aliriz..

• Sanırım ankara için mart ayı en son mail 3927

• ⭐⭐⭐⭐⭐

mülakat alan arkadaşlarımızı tebrik ederim.
    sorunsuz ve APsiz mülakatlar diliyorum.
    lütfen exceldeki bilgilerinizi güncellemeyi ve uygun olan ilk tarih için sağlık muayenesi randevusu almayı unutmayın.

• Günaydın arkadaşlar,

Son tahlilde kaçta kaldı gibi görünüyor mülakat dağıtımı?

• @yusufalak Günaydın. Son mülakat alanlar 3900'ler gibi görünüyor.

• @hsn-kartal AS dosyalarındaysa AS6784 gibi gözüküyor. AS için zaten cut-off 7000'di. Yani asya dosyalarında aktif olan bütün numaralara mail göndermişler gibi bir izlenim oluşturdu bende. Sanki verebilecekleri bütün AS dosyalara mülakat veriyorlar, kalan slotları da artık geriye ne kaldıysa bize ayırıyorlar gibi hissettirdi bu durum.

• @gucarslan merhaba, bir aydan daha uzun sure onceden mulakat alinabiliyor mu?

• @CANBILBEY mesajınızdaki mülakattan kastınız Unganlar sağlık kontrolü randevusu zannederim.

Unganlar'dan en erken randevuyu, elçilik mülakat tarihinden 30 gün öncesine alabiliyorsunuz veya en geç randevuyu mülakat tarihinden 2 iş gün öncesine kadar randevu alabiliyorsunuz. Sağlık muayenesi randevusu almak istediğiniz tarih de, istediğiniz muayene tarihinden 30 gün önce randevu alımına açılıyor.

Özetle 06.03.24 tarihindeki mülakatınız için en erken sağlık muayenesi randevusunu 07.02.24 tarihine alabilirsiniz ve bu tarihe şu an Unganlar web sitesinden randevu alınabilir

• @asper merhaba, AS'leri nereden gorebiliyorsunuz?

• Merhaba @jtcarlos . Şu linkte: https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY24.html bulunan "FY2024-ceac-2024-01-13.csv" dosyasını tıklayıp indirdiğimde topladıkları verilerin ham halini excel dosyası şeklinde görebiliyorum. Bu dosyada "12-Jan" şeklinde arama yaptığımda (çıkan sonuçlardan satırın sonunda 12-Jan yazanlar olduğuna dikkat etmek gerek) mülakat mailini dün alanlar aramamda listelenmiş oluyor. Bunların içinden de "In-Transit" yazanların Ankara'dan yeni mülakat alanlar olduğunu varsaymış oldum. Tabii ki bunlardan bazılarının Ankara dışındaki bir konsolosluktan mülakat almış olma ihtimalleri de var elbette. Dolayısıya %100 kesinlikte bir bilgi değil. Ancak Ankara'nın geriden gelen performansını düşününce, hem dosya numaralarında bu kadar geri kalmış hem de spesifik 12 Ocak'ta mülakat maili atmış başka konsolosluk yoktur diye düşünerek bu tahmini yapmış oldum. Bu yöntemi EU dosyaları için uyguladığımda da tamamen bizim excel tablomuz ile uyumlu bir görüntü çıkıyor demek ki gerçeğe yakın bir tahmin yapıyorum diye düşünüyorum. Sitenin verileri haftaya güncellendiğinde kesin cevapları almış oluruz yine.

Bu arada buradaki verilere göre Ankara geçen yıl ile aşağı yukarı benzer bir performans gösteriyor şimdiye kadar. Geçen yıl depremden sonra 2 ay neredeyse hiç mülakat dağıtmamışlardı. Bu sene böyle bir boşluk vermezlerse, en azından bu istikrarla devam ederlerse ve geçen sene yaptıkları gibi arada 80-100 mülakat dağıtımı yaparlarsa geçen yıla göre biraz daha yüksek dosya numaralarına bile sıra gelebilir belki diye umut ediyorum. Tabii bu cümlelerimde çok fazla dilek ve varsayım var. Bu söylediklerim hiç gerçekleşmeyebilir de. Lütfen kimse bu yazdıklarıma güvenerek Ankara'ya güvenmeye kalkmasın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |