Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@newbie97 1800 yapalım 18000 olursa sana tarih gelmez

• ⭐⭐

@ayvalik10 Valla isterse 54999 olsun case numberım her yolu her türlü oturumu dener yine almaya çalışırım yeterki çıksın

• @newbie97 aman dua kapıları açıktır belki biz yine de en düşüğünü isteyelim 😂

• Herkese günaydın arkadaşlar. İş yerine geldik sabah sabah yine buralardayız 🙂 Loto aşamaları ve deneyimleri okumaya devam

• ⭐⭐⭐⭐⭐

köpeği olupta ödül maması olarak aldığınız mamaları artık yemeyin. Çünkü amerikali bir Türk bir işte hiçbir çinli rakibi olmadan bu işi yapıyor. Ama ham maddesi asıl bomba kısım aşağıdaki videonun 7:20 - 8:55 seyredin @semavi 2 köpek var diye bilgin olsun istedim.

• ⭐⭐

Kapalı bir Ankara sabahından günaydınlar

• @newbie97 Güneşli bir Aydın sabahından da size günaydın ve selamlar 🙂

• @newbie97 Ankara soğuğunu özledim mi bilemedim, ama şu an için özlediğimden emin olduğum tek şey Ankara simidi. Lütfen bol bol yiyiniz. 🙂

• @newbie97 Özledim be oraları

• ⭐⭐

@EasternStar Tabi bol bol yerim ancak ben soğuk seven birisi olarak Ankaranın soğuğunu sevmiyorum, nemli nemli soğuk oluyor ferah bir soğuk değil. Her gün şehre şöyle bir bakınca toz bulutu çökmüş oluyor, hava kalitesi kış ayında malum yerlerde oluyor. Kar yağsa ferah bir hava gelecek ama oda yağmadı şu zamana kadar. Sırf havası yüzünden burada yaşanmaz artık

• Dua etmek işe yarasaydi geçen yıl abd de olurdum arkadaşlar.İlk basvuru gününden açıklanana kadar dua ettim netice hüsran.Fazla kaptırmayın kendinizi

• ⭐⭐

@hasnotben Öğrenciliğim İstanbul da geçti o yüzden buraya gelince burasının özlenecek bir yeri olmadığını anlıyorsunuz. İstanbul da her imkan var adım başı toplu taşıma market vs e buraya geldim metro yok bir alışveriş için a101 e bile gitmek için bildiğiniz dağ çıkıyorum

• @newbie97 Doğru söylüyorsun ben de Ankara'da yaşadım bir süre gezecek tozacak pek yer yok. İstanbul öylemi ah ah Sadece git akşama kadar denizi seyret yetiyor 🙂

• ⭐⭐

@hasnotben Şimdi ki aklım olsa İstanbul da olsam muhakkak yapacağım aktivite bu olurdu 🙂

İstanbul un ballı kaymaklı kısmından faydalananlar bunlar oluyor 🙂

• @newbie97 Akşam yürüyüş yaptığımda Ankara ile Miami'nin hava durumunu karşılaştırıyorum. Miami görünürülük 18 mile, Ankara görünürlük 6-7 mile diyor. Şehrin üstünde bildiğin duman tabakası var. Pandemiden itibaren araba sayısı, insan sayısı arttı. Elbette hava kalitesi de çok düştü.

• ⭐⭐

hellooo herkese öncelikle musmutlu bir yıl diliyorum ve sizlere bir soru amerikaya gidiyorsunuz uçaktan indindiniz green kartınızı almışsınız istediğiniz eyaletin havalimanına vardınız... havalimanının yeni maceranıza açılan kapısından çıktıktan sonra ilk yapacağınız şeyi söyleyin 🙂 benim ki çok komik en yakın chipotle ye gidip oturucam hemen burrito söyleyip yiycem yanında bir arizona şeftali ice tea ve nachos 🙂 ve yerken günümü planlıycam

• @debbieLA77 valizimi bırakabilecek bir çatı bulur bulmaz duş alıp, yürüyüş yapmak. çok basit ama bunu istiyorum. hele daha önce gittiğim yere gidebilirsem o sokakları dolaşmak.

• eğer mülakata girebilirsem vize alabilirsem temmuz ayı içinde şikago havaalanından giriş yapar bir günlük bir otele gider ertesi gün bizi almaya iowa eyaletinden arkaşımız gelene kadar şikagoda dolaşırdım ve hayatımda hiç yemediğim bir yemek menüsünü dener derin nefes alır gökyüzüne bakar allahıma şükrederdim

• Valla ben de okyanus kıyısında kahve içme hayali kuruyordum ama eve girdiğim gibi uyudum, jetlag iğrenç bir şey 🙂 2 gün sonrası için plan yapsak daha iyi olur sanki.

• @EasternStar hahahah hakkınız var. daha ziyade uyuyup uyanmak üzerine olabilir bu hayaller. ben otelime ulaştığımda saat akşam 19.00 civarıydı aklım beni yanılmıyorsa. bir iki saat ailemle konuşma, odayı çekme, otel manzarasına bakma ile kendimi oyalayıp 21 gibi yatmıştım, jetlag olmaktan yırtmıştım. gidecek arkadaşlara fikir olsun. zaten otel, airbnb check inleri de 14-15.00 civarı oluyor. aşam üzerine inecek şekilde bilet alınırsa şöyle 16-17 gibi, tadından yenmez.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |