DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @jtcarlos evet hesap dökümünü gönderebiliriz demişler

• Unganlardan uzun süre bekleyip onay maili almayan arakadaşlar vardı, onay maili alanlar oldu mu ?

• @barbie mevcut randevularını iptal edip tekrar randevu oluşturdular sistemden. Yeni aldıkları randevu için onay emaili aldılar

• @Armağan-Yılmaz hayırlısı ile vizenizi alın inşallah bol şans diliyorum. darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.

• ⭐⭐⭐

@Meho35 bu önemli değil siz sorgulama maili attığınızda hangi mail gelecek ona bakın tekrar

• ⭐⭐⭐

@Meho35 mülakat yerim neresi diye sorana dosya durumunu belirten, dosya durumunu sorana yanlışlıkla gelecek ayın açıklanmamış bültenini atan bir kurum bu şaşırmayın. Bir kaç gün arayla dosya durumunu soran mail atın öyle emin olabilirsiniz, farklı mesai farklı kişilerden cevap almış olursunuz daha doğru sonuç çıkar

• @barbie iptal edip yenisini aldım düzeldi

• ⭐⭐

@Aslı-Uslu Konsolosluk websitesinde bulunan iletisim formunda ilgili adimlari takip ederek sorunuzu sormayi deneyin lutfen.

• @UnluEmre tebrikler vizeniz hayırlı olsun. Ds-260 formunda geçmiş adreslere Belçika, Suudi Arabistan ve Polonya'da kaldığınız adresleri yazmış mıydınız? Amerika'da farklı yıllarda 10,5 ve 11 ay olmak üzere stajyer olarak çalıştım. ikisinde de kaldığım süre 1 yılı geçmedi. Bu yerleri çalıştığım yerlere yazdım ama ikametgahım orada değil diye ve geçici bir süre olduğu için geçmiş adreslere yazmadım. Sizinkiyle benzer bir durum. O yüzden size sormak istedim.

• ⭐⭐⭐

@volkan1907 Ikametten bağımsız olarak geçici/kalici bulunduğunuz adresleri 16 yaş itibariyle yazmalıydınız.

• @volkan1907 kaldığınız geçici/kalıcı adresleri doğru beyan etmelisiniz ancak bu ABD’de staj yaptığınız esnadaki kalışlarınız ile ilgili polis raporu temin etmeniz gerekmemekte

• @lumos teşekkürler cevabınız için. Mülakat aldıktan sonra bu adresleri de eklicem.

• @ATS16 teşekkürler cevabınız için. Formu doldururken aklıma geldi aslında ama kalıcı değil diye ikilemde kaldım ve sonuçta itibariyle yazmadım. Mülakatın gelmesini beklicem .Sonra formu açtırıp adresleri eklicem.

• ⭐⭐⭐

@Bykunter İstediğiniz tarihe randevu alamazsınız. İsterseniz size yeniden randevu verilmesini talep edebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@ssoydan88 Şimdilik bozmayın ve hesabınıza yatırmayın, biz doğrudan emeklilik varlık dökümünü istedik, üstelik İngilizce (yurt dışında girdiğimiz için) bir belge bile gönderdiler.

• @barbie ben aldım

• @volkan1907 tesekkur ederim, polonyada egitim icin kalmistim, belcikada staj icin, suudi arabistanda calismak icin kalmistim. Hepsini de yurtdisi oldugu icin ikametgah olarak da belirtmistim ben yanlis beyana gerek yok diye. Bana gore tek sansim mulakatta polonya ve belcikaya takilip suudi arabistani es gecmeleriydi diye dusunuyorum

• @ozmell attığım mail adresi [email protected]

• 2023 mülakat deneyimlerini okurken bir çok arkadaşımız sabırlı olun moraliinizi bozmayın bu uzun bir yol diyordu, ne kadar haklılarmış insan kafayı sıyırmadan kalmak için büyük uğraş veriyor.

• Thank you for writing to the U.S. Visa Service Desk.

We understand that you want information regarding your query.

We verified that you wrote us several times mentioning your case transfer to several countries, please note that you should not write several times to different countries at the same time without getting an answer.

please confirm for the last time to which country your case will be transferred and wait for a response from that country.

We hope this information is helpful to you.

Thank you!

Sincerely,
    U.S. Visa Service Desk
    Az önce böyle bir mail aldım sanırım aynı anda birden çok ülkeye mail attığım için uyarmışlar..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.5k

| | | |