DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Ankara ile Karadağı nasıl kıyaslayabilirim,belgrad konsolosluğunun performansı ankaraya göre nasıldır acaba?Dosyayı karadağa taşımak mı ankarada beklemek mi?

• Merhaba birikimlerimizi hazırlamaya başladık. Bireysel emeklilik hesabımızda güzel bir miktar bakiyemiz var. Onu alıp dolara çevirip hesaba yatıracaktık yalnız ciddi bir kesinti oluyor. Oradaki danışman biz döküm yollayalım direkt bunu ibraz edin bozmayın diye tavsiye verdi. Para fonda duruyor. Bu şekilde yapılabilir mi acaba? Bilgisi olan varsa çok sevinirim.

• @ozmell Aynı durumdan kaynaklı ''evet'' cevabını verip açıklama olarak ''Gerekli sınavlara girip yeterliliğim sağlandıktan sonra'' benzeri yazıp kaçak çalışma beyanatı vermiş bulunduk. 🙂 Mülakat alınca onu ''hayır'' ile değiştirmemiz gerekiyor. Size de aynısını tavsiye ediyorum.

• @ssoydan88 geçen yıl hisse senedi ve fonlarının dökümünü götürenler olmuştu. bireysel emeklilik sistemi de bir fon, ibraz edebilirsiniz.

• @Hanhun ben hayır demiştim zaten.degıstırmeme gerek yok o halde degıl mı 🥲 dogru cevap hayır o zaman degıl mı?

• @tolga-a çok teşekkür ediyorum yanıtınız için. Bozdursaydık 60.000 tl kesinti olacaktı. Ciddi bir fark oluyor. Bu şekilde göstermek daha mantıklı.

• @ozkan-akbulut merhaba benim cn 24 binlerde olduğundan dosyamı Belgrad a taşıdım. Ancak oturum istiyor oturumunuz varsa taşıyın bence

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@barbie TL ise zaten danimarka kron'u gösteremezsiniz.

• @ozmell Doğru cevap ''Hayır'' olacaktı. Doğru yapmışsınız.

• Merhaba, 2 sorum olacak deneyimleyen arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim 🙂

1. Bu yıl mülakata girip pasaportunu teslim alanlar mülakattan kaç gün sonra pasaportları eline ulaştı?
    2. Pasaportumuzu talep doğrultusunda mülakatın ertesi günü Ankara konsolosluktan teslim alabiliyor muyuz ? (Formda arama yaptım ancak doğru aratamamış olabilirim.)
      Şimdiden teşekkür ederim.

• @keyifteyiz bulunduğunuz konuma göre değişir 1 hafta içerisinde teslim almış olursunuz.
    ais kaydı yaparken pasaportun geleceği postane yada ekstra ücret vererek evinize gönderilmesi seçeneği var.

• @ozkan-akbulut merhaba. CN:24XXX olarak Ankara'yı beklemeyin. 2023-Eylül ayında Ankara'dan CN:14500-15000 arası bile kota dolduğu için vize alamadı. Dosyanızı maddi imkanlarınız çerçevesinde dünyanın neresine taşıyabliyorsanız taşımaya çalışıp şansınızı deneyin.

• sanırım bu sene kesinlikle submit tarihine bakmıyorlar, çünkü 31xx numaralı bir arkadaşımız temmuz ayında göndermiş ve mülakat mailini almış. Tabi Ankara cimri davrandıkça onun da bir önemi var mı o da ayrı konu ama. Bu sene geçen seneye göre kat kat zor geçiyor arkadaşlar, umutsuzlukla baş etmeye çalışmaya devam.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keyifteyiz merhaba,

1- 7 iş günü olarak düşünün
    2- hayır.

• ⭐⭐

@jtcarlos, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@eray26 cutoff olacagi tarih subat yaziyorsa subatta aktif olmasi gerekmiyor mu?

Hayır. Bülten açıklandığı anda aktif olunuyor.

• @melikemim evet bu teyitlenmiş oldu çünkü benim numaram da 31XX ve ben DS-260 ı 23 Haziran gibi gönderebilmiştim, yine de mülakat geldi. Hepimize bol şans diliyorum 🙏🏻

• Arkadaşlar
    Selamlar son zamanlara içimde bir korku oluşmaya başladı. Mailin geç geleceği ve benim askerlik süresinin yaklaşması gibi durumlar. Şimdi şöyle bi ihtimal olursa askerlik süresi içinde bana mail gelirse istediğim tarihe randevu alma gibi bir şansım oluyor mu bilginiz var mıdır acaba ?

• @ssoydan88 Ben de ayni durumdayim, ne belgesi vereceklermis hesap ozeti mi?

• @Emre-Kurtulmuş tip 2 mail atmışken tekrar sorgu mail'i attığım zaman tip 1 mail atıyorlar bunlar kafayı yemiş 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

191

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.6k

| | | |