Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @EzgiLera Bu başlık altında okuduğum hikayelerden beni en çok etkileyen sizinki oldu. Neden? diye sordum kendime.
    Umut!!! Umut varsa yaşıyorumdur.
    Sizin hiç bir satırınızda umutsuzluk yok.
    Yeni köyünüzde çok güzel bir hayatınız olacak.

• @EzgiLera Çok akıcı ve samimiyetle yazmışsınız. Ağzınıza sağlık.. Devamını bekliyor olacağım. Özellikle "Mahkeme" konusunu detaylandırırsanız sevinirim. Teşekkürler.. Saygılarımla...

• @EzgiLera vay canına hakikaten soluksuz okudum. devamını bekliyorum büyük bir merakla...

• @EzgiLera sanki akıcı bir kitabı okur gibi okudum. Özellikle sonlarda hikayenin sonunun güzel olduğunu söylediğiniz kısma çok sevindim. Devamını merakla bekliyorum 🤗

• @EzgiLera yazı diliniz çok güzel okurken yaşadıklarınızı film sahnesi gibi canlandırabiliyor insan böyle açık şekilde tecrübelerinizi paylaştığınız için ayrıca teşekkürler yılmak yol mücadelenize devam edin

• @EzgiLera devamını merakla bekliyoruz.

• @EzgiLera Kitap yazar gibi yazmışsınız, kitap okur gibi okuduk. Devamını sabırsızlıkla bekliyor olacağım 🙂

• @EzgiLera Okurken acaba ne oldu şimdi ne olacak bu durumdan nasıl çıktı gibi sorular oluştu ve hepsini merakla okudum devamını bekliyorum

• ⭐⭐⭐

@EzgiLera
    Sevgili Ezgi, sen akilli, guclu ve direncli bir insansin. Cok guzel bir yasantiyi disinle tirnaginla kuruyorsun. Bir gun yolumuz duserse Cleveland'da gorusmek uzere. Bundan sonra da talihin bol olsun.

• @EzgiLera Nasıl yalın, nasıl umut dolu ve ne güzel mücadeleniz...
    Dramasız, abartısız, akışta ne varsa bırakmışsınız.. Başka başka eyaletlerde hepimizden parçalar, ilk günler, korkular.. Teşekkür ederiz içten anlatımınız için.

• @EzgiLera Ezgi Hanım, söze nereden başlayacağımı bilemiyorum ama o kadar güzel anlatmışsınız ki.. Hikayenizin içine daldım ve anlattığınız her detayı film karesi gibi canlandırarak yaşadım. Şu an her şeyin yolunda gitmesine çok sevindim. Hikayenizin geri kalanını da sabırla bekliyorum..

• @EzgiLera Yaşamış olduğunuz sıkıntılar , elbet sonucunda sizleri güzel günlere ulaştırmış olması sevindirici , umarım bundan sonrasında daha daha güzel günlere ulaşmanız dileğiyle ... Amerika fikri ile ilgili çekinerek konuşan eşime yazınızı okuyup ilham almasını ve savaşmasını tembihleyeceğim . Banada ışık oldunuz . Yolunuz ve bahtınız açık olsun .

• Merhaba, pasaport kontrolünden kalış için belirlenen süreyü nereden öğreneceğiz?

• @monqnero Aşağıdaki siteden öğrenebilirsiniz:

• @EzgiLera akıcı ve samimi hikayeniz için teşekkürler, ufuk açıcı oldu 🙏🏼

• @EasternStar çok teşekkür ederim

• @EzgiLera Ezgi Hanım, yazınızın sonunda geleceğe ilişkin 'spoiler' vermeseydiniz bile sonunun güzel olacağını tahmin edebilirdim. İkinci kısmı bekliyoruz. Kendinize dikkat edin.

• Herkese sonunda Florida Boca Raton' dan merhaba 🙂
    4 Aralık Pazar günü Miami havaalanından ben, eşim, kızım ve kedimiz sorunsuz olarak girişimizi yaptık. Bizim şükür ki göç sürecimiz arkadaşlarımız bağlantısı ile çok şanslı ilerliyor. Buraya gelmeden önce evimizi tutabildik ve sözleşmemizi yapabildik. Gelmeden 3 gün önce 1 haftalık araç kiraladık Miami havaalanından teslim alacak şekilde. İlk geldiğimizde evimize yerleştik. Miami havaalanında adres değişikliğimizin yapılmadığını SSA ofisinden öğrendik. 2 farklı SSA ofisine gittik numaralarımızı yasal olmadığı için söylemeyeceklerini belirttiler. Nihayetinde 6.gün DS260 formunu doldururken vermiş olduğumuz New York daki arkadaşımıza SSN kartlarımız ulaşmış. SSN numaramız olmadan BOFA da hesap açtık, kızımızın ortaokul kaydını yaptırdık ve hızlıca okula başladı, t-mobile dan telefon hattı aldık ama ev internetimizi ssn den sonra alabildik bu arada bu bölgede school bus, kahvaltı ve öğle yemeği ücretsiz. Eşim çok hızlı işe başladı. Umarım bundan sonraki süreçlerimiz de bu şekilde ilerler.

• @burcugulsn Hayırlı olsun komşu 🙂 Adınıza çok sevindim, her şey hızlıca hallolmuş.

• @EasternStar çok teşekkür ederim:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

159

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |