DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @thisnew rfe ne anlama geliyor ? .
    I-129f formuna ek olarak nişanlım doğum belgesi ve biyometrik fotoğraflarımızı , iyi niyet dilekçelerimizi , ilişki kanıtlarını ekledi.

• @thisnew benim kimlik ve pasaport fotokopimi de ekledi.

• Arkadaṣlar dosyam ready oldu günler önce ama hâla instructions maili almadim ne yapmalı?

• @Emir-1 request for evidence (kanıt talebi)

• @tugbaesc Kredi kartımın dolar hesabı da açıktı benim daha önce yapmıştım. benim kredi kartı bilgilerimi direkt girmiştim ve dolar ekstreme düşmüştü. Belki ilk defa duyabilirsiniz kredi kartlarına hem türk hem dolar ekstre hesabı açılabiliyor.

• @emirgenco bende şu anda randevu almayı bekliyorum. I-134 formu için ne yapmalıyız. Nişanlımın bir yetişkin çocuğu var ve birlikte yaşıyorlar. Düzenli bir işi var ama banka hesabında çok para yok. Yıllık geliri ne kadar olmalı?

• @xanthos merhaba bende hala bu sorunumu çözemedim siz çözüm buldunuz mu önümüzde ki cuma randevum var ama

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @gozdeec hayır yapamazsanız , vizeniz tek girişli keşke çıkış yapmadan önce ülkeden acil çıkış izni alsaydınız. Bütün haklarınız iptal oldu. K1 vizesine bakarsanız üstünde de entree sayısı 1 yazıyor. Tek giriş şansınız tekrar vizeye başvurmak bu durum için oda 10-12 ay civarı sürüyor. Aşağıya linki bıraktım oradan okuyabilirsiniz.

• bugun randevu acilirsa buraya yazar misiniz?

• Merhabalar Herkese
    Benim askerlik tecilim yilbasinda bitiyor. Eger ki interview tarihini yilbasindan oncesine alamazsam gorusmeye goturecegim askerlik belgesi bir sikinti yaratir mi bana. Ben yilbasindan sonrasina sarkarsa vize gelene kadar yoklama cezasini odeyip ertelemeyi dusunuyordum askerligi. Bilgisi olan var midir acaba? Tesekkurler simdiden

• Merhaba, öncelikle herkese çok teşekkür ederim o kadar yararlı bilgiler var ki forumda, bazı aradığım sorular için gezmediğim websitesi kalmadı ve cevapları burada buldum sayenizde. 284 sayfa içerisindeki neredeyse bütün cevapları okumaya çalıştım, ama bir soru aklımda kaldı çünkü farklı cevaplar verilmiş. NOA2'den sonra NVC dosya numaramızı aldığımız anda DS-160 doldurup randevu almaya çalışabilir miyiz? Henüz in transit aşamasına geçmeden veya ready olmasını beklemeden ANK ile başlayan numarayı aldığımızda DS-160'yi gönderip bir an önce randevu almak istiyorum malum çok sık açılmıyor randevular ve kaçırmak istemiyoruz. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Herkese şimdiden çok teşekkürler.

• Herkese merhaba. 12 ocakta randevum var ve tüm belgelerim tamam sadece biri dışında.. Askerlik belgesi. Benim planım bedelli ücretini yatırıp celp dönemimi ileri bir tarih olarak seçmek. Bildiğim kadarıyla zaten 3 kere de erteleme hakkımız var celp dönemini. Ve araştırdığım kadarıyla bedelliyi ödeyip celp dönemi seçmek bana seçtiğim celp dönemi tarihine kadar askerlikten muaf belgesi veriyor. Sizce bu planı uygulamamda bir engel var mı?

• Herkese merhaba. 12 ocakta randevum var ve tüm belgelerim tamam sadece biri dışında.. Askerlik belgesi. Benim planım bedelli ücretini yatırıp celp dönemimi ileri bir tarih olarak seçmek. Bildiğim kadarıyla zaten 3 kere de erteleme hakkımız var celp dönemini. Ve araştırdığım kadarıyla bedelliyi ödeyip celp dönemi seçmek bana seçtiğim celp dönemi tarihine kadar askerlikten muaf belgesi veriyor. Sizce bu planı uygulamamda bir engel var mı?

• Merhaba,

Nişanlım daha önce evlenip boşanmış. Ben daha önce evlenip boşanmadım. Ankaradaki randevuya nişanlımın boşanma belgesini götürmem gerekiyor mu? ABD Göç İdaresi sonuçta incelemişti bu belgeyi daha önce

• Polis belgesi dediği adli sicil kaydı değil mi e devletten alınan, onun dışında ayrı bir polis belgesi diye bir döküman mı var

• @jc42 ben üç yıldır bakaya olarak aranıyordum onun belgesini götürdüm sıkıntı olmadı yani askerlik çok önemli değil onlar için merak etme

• @tugbaesc arşivli adli sicil belgesi e devletten alabilirsin ingilizce tercümesine gerek yok.

• @tugbaesc evet boşanma belgesinin orjinalini götürmen gerekiyor kopya kabul etmiyorlar nişanlınız Amerika’dan ıslak imzalı kaşeli boşanma belgesini alıp size kargo ile göndermeli.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 1480
  • 116
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |