DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @nvrgbck Tebrikler. En kısa surede DS-260 formunu doldurun. Bizim senemizde pek önemi yoktu fakat sizde ne olacağı bilinmez.

Ankara tam bir hayal kırıklığı. Haziran mulakatlari dagitilmis daha 5.bindeki arkadaşlar mülakat alamadı.

Dosya tasima konusuna gelirsek bunu KCC ile yapmak çoğu zaman daha kolay ve sıkıntısızmış. 100 den fazla Konsoloslukla en az 2-3 kez iletişime geçmiş biri olarak deneyimlediğim şey (işin doğası bu aslinda) oturum veya vatandaşlığın olursa bu iş sorunsuz halloluyor. Ben hep bir konsolosluk cikacak oturumsuz kabul edecek diye bekledim ne yazik ki şuan geriye dönüp baktığımda tek pişmanlığım surecin başında bu konulara odaklanmayıp kabul edecek konsolosluk aramaya çalışmak oldu..
    Süreciniz Ekim'de başlıyor. Eğer taşımayı kesin düşünüyorsanız kolay oturum alabileceğiniz yerlere bakmanız yararınıza olur gibi geliyor. Bol şans

• Bu ileti silindi!

• @arse Konsolosluk sizin aile hayatınızla ilgilenmez,mülakata götürmezsiniz olur biter

• @hsn-kartal bir yerde bildirmediğim için yalan beyan olmuş olur mu bu şekilde bir söylem duydum

• @arse basvuruken yazdınız mı, çocuklarınızın isimlerini ,bilgilerini

• Başvururken eşimin kızı annesi ile ve görüşmüyorlar babasıylada yazmadım ben kendi çocuğumu yazdım

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@arse Eğer çocuğunuz var ve bildirmeydiyseniz bu tabii ki sorun, dedikodu değil.

• @arse oncelikle 2025 talihlisiyseniz lutfen dogru basligi kullanin ve imzanizi size yardimci olabilmemiz icin ekleyin.

21 yasindan kucuk tum cocuklarin, musterek olsun olmasin ilk basvuruda bildirilmesi gerekiyordu. Bildirmediyseniz, vizenizi alamama ihtimaliniz cok yuksek.

• @lumos benim değil eşimin çocuğu görüşmüyorlar ben hiç görmedim ortak çocuğumuz 1 tane var ben sadece onu yazdım .

• @deebee emin değilim derken gerçekten hiç bilmiyormuşum Allahdan net cevap vermedim bu şekilde ise mülakatta red alır bu arkadaş

• @adaderyaela Benim arkadaşım gitti ve dosya numarası 21binlerdeydi. Daha fazlası varsa bilemiyorum.

• @arse Merhabalar, görüldüğü üzere bu başlık DV2024 ile alakalı bir başlık. 7 Mayıs 2023'te ''teşekkür ederim bakabildim sonunda çıkmamış sağlık olsun'' mesajınıza istinaden DV2024 dönemi talihlisi olmadığınızı düşünüyorum. O yüzden eğer DV2025 talihlisi olduysanız lütfen sorularınızı DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında sorunuz. Tabi soru sormadan önce sizin hangi dönemin talihlisi olduğunuzu anlayabilmemiz için sürekli eski mesajlarınızdan çıkarım yapmak zorunda kalmamamız adına öncelikle lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz.

• @Demayfo O şekilde yaptım lakin yine de olmadı dönüş. Viyana genelde mail yolladıktan sonraki gün dönüyor mesela o da hep negatif oldu.

• @adaderyaela Sürecin en başındayken ben de gelir diye ümit etmekteydim. Tam olarak sınırda bir CN gibi gözüküyordu. Fakat süreç ilerledikçe gelme ihtimalinin olmayacağını düşünüyorum. Tabiki kesin konuşmak yalnış olur, yine de çok zor bir ihtimale evrildiğini düşünmekteyim malesef. Kendi adıma dosya taşıma girişimlerine dahi geç başladığımı düşünmeye başladım.

• June 2024 Visa Bulletin yayinlandi.

Hayirli olsun.

• Bülten yayınlandı Avrupa 27.500 İran 10.250, hepimize hayırlı olsun, EU dosyalarına bol bol mülakat istiyoruz ve bekliyoruz artık.

• Merhaba , DS 260 kısmında birkaç sorum olacak :

1 -Terk edilen üniversiteyi not etmeye gerek var mı ? Ayrıca okulların başlangıç tarihleri biraz tahmini olursa sorun olur mu ?
    2- Ikamet edilen adresler 16 yaşından beri hatrı sayılır yer yapıyor. Tarihlerde belirsizlikler olabilir sorun teşkil eder mi ?
    3- ABD içinde green kart gönderilmesi için adres istiyor ancak forumdaki video içinde mülakat tarihine yakın revize edebilirsiniz deniliyor formu onayladıktan sonra formu güncelleyemiyoruz ki ?
    4- Pasaportumun süresi 1 ay sonra bitiyor o yüzden other travel docs sectim ancak mülakat tarihine yakın nasıl bunu beyan edeceğim ? Online olarak mı ?
    5-Referans video içinde Submit ekranında pasaport no soruluyor ? Mevcut değil nasıl olacak ? Other doc secenlerde bu kısım geliyor mu ?
    6- Telefon numaramız 1 sene içinde kapanırsa ne olacak ?
    7- Sosyal medya hesapları hepsini girmek şart mı sadece istediklerimiz mi ?

• @brucewayne surecinizi imzaya tasiyip asagidaki basligi takip ederseniz tum sorulariniza cevap bulabilirsiniz/

https://yesilkartforum.com/forum/topic/7230/dv2025-2025-green-card-lotosu-aşamaları/1

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |