Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @GizemYılmazz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@tezekos Aynı fotoğrafla katılsanız bile sistemin eleyeceğini düşünmüyorum. Sisteme ağaç fotoğrafı koysan bile kazanıyorsun ama sonuçta senede bir kere olan bir çekiliş içiniz nasıl rahat edecekse öyle yapmanızda fayda var. Kime baksam ya da hangi siteye baksam yok sistem direkt eliyor yok bilmem ne diyor. Sistem direkt eliyor dediği sene aynı fotoğrafla 3 yıldır başvuran bir ablam kazandı Amerika da şu an. Yani fotoğraf aşırı absürt değilse senin fotoğraf aynı deyip sistem eleme yapmıyor. O yüzden fazla dert etmeyin

Teşekkürler. Bir tane foto çekip yükledim. Hayırlısı olsun kaçıncı defa olduğunu unutuyorum artık 🙂

• @Tarık-Batış
    Kabul gören meslekler listesine bir göz atmalısınız.

• @devrim09, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Tarık-Batış
    Kabul gören meslekler listesine bir göz atmalısınız.

Teşekkür ediyorum

• @deckerloki Site kabul ettiyse problem yoktur.

• ⭐⭐⭐

@tezekos elenmiyor eski fotoğrafla katılıp kazanan bir çok kişi var, yinede zamanınız varsa yeni fotoğraf çekin kendiniz

• @Yusuf-Kurt Ben sadece erasmus yaptım. Work and travel ve erasmus kesinlikle öneririm. İkisininde faydalı olacağını düşünüyorum.

• @mamo32 Sorun olmaz.

• @moyo56 Eğer Green Card çıkmaz ise Work And Travel programına kesinlikle katılacağım. Ben daha çok WAT ile gidip orada kalanlardan birisi olmayı planlıyorum, bu sırada Green Card'a başvurmaya devam edeceğim tabii. Şu son yılda WAT için vize verme oranları çok çok düşmüş sanırım, o biraz korkutuyor beni.

1. kez başvurumu yaptım. Şimdi bekleme zamanı 🙂

• Başvuru yaparken eşimin doğum tarihini yanlış girdim son anda farkettim ama submit e basmıştım çoktan, 😞 sorun yaratır mı?

• ⭐⭐

Forum çok sessiz. Geçen seneki sohbetleri okumak keyif veriyordu. Bu sene herkes pek umutsuz sanırım 😕

• @Ceren-1 inşallah bu satırları yazdığınız günler gelir 🙂

• @Atlantis00
    Umutsuzluktan değil,geçen sene baya zordu.

• @Tarık-Batış
    Ne demek fakat listeyi bende bilmiyorum ne yazık ki (lise mezunuyum mülakatta lise diplomamı gösterdim) ama illa ki forumda vardır diye düşünüyorum.Umarım herşey istediğiniz gibi olur.

• @hdemircanusa
    Evet eski yoğunluk yok ne yazık ki.

• @ayvalik10 öncelile merhaba. şunu hatırlatmak isterim ben buraya Amerika’ya geldikten sonra üye oldum sürecimi anlatmak için. fakat belki ayda bir zor girip kontrol edebiliyorum. çünkü yoğun ve koşuşturmalı bir hayatım var. anlayışınızı istiyorum

• ⭐⭐⭐

@ONUR-CAN-KAHRAMAN ay gün yerini yanlış yazdıysanız bunu göz ardı edebilir ankara konsolosluğu ama tamamen onların o anki isteğine bağlı. Bu hatadan dolayı isterse mülakatta red verebilirde

• @ONUR-CAN-KAHRAMAN
    Kazanırsanız eğer ds-260 ta doğru girmeniz gerekecek.Fakat bu yaptığınız bir çelişki oluşturacak mülakatta sorun edebilirler.

• ⭐⭐

@moyo56 abi ne konuda faydali sence? gocmenlik icin mi gelisim icin mi 😃

• @Carmageddon
    En son nerden mezun olduysanız elinizde ne diploması var ise onu işaretlemeniz gerekiyor.Ben 2 senelik makina bölümü okuyordum fakat daha bitirmemiştim ve High School Degree yi işaretlemiştim.Mülakata kadar ise okulum bitmedi ve mülakatta lise diplomamın çevirisini götürmüştüm.Bir sorun olmadı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |