DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @Taner-Akbulut size onay numarası gelmiş uscisin onayladığı fatura numaranızla ve yeni gelen case numaranızla ceac'e giriş yapıp mail adresinizi düzelttin demiş düzelince size 2 gün içinde yeni mail adresinizle iletişim kuracağız demiş neden 85 gün Beklediniz hemen mail atsaydınız keşke uzamış biraz

• @yasmin982 @yasmin982 merhaba ucsis vaka numaram var ama Enter the Invoice ID Number that the National Visa Center sent you olmadığından ceac giremiyorum ucsis vaka numaram IOE0916....... ve case number is ANK202364... ceac ID Number olmadığından giremiyorum bugün çok şükür eşime ID number geldi sisteme girebildiler teşekkür ederim

• @Muratti-Mavrutsio merhabalar, onay mailinden 5 gün sonra görüşme tarihi geldi bize.

• @baharikoo yakın zamanda gelecektir bence de

• @Samet-Ünlü hayırlısı olsun finally

• @timtim umarım öyle olur. Teşekkür ederim

• Forumda aradım ama bulamadım, ds-260'ın geçerlilik süresi 6 ay mı?

• Herkese Merhaba Vizemi 31 Temmuzda Pazartesi aldim

Cok garipti 28 temmuz aksama dogru bir mail geldi gorusme tarihi 11 agustos olarak gozuktu.. Fakat 31 temmuz her ihtimale karsi oraya gittigimde beni iceri aldilar.
    Cok heyecanliydim fakat her sey cok keyifli bir sekilde oldu. Ilk once pasaportumu istediler. Daha sonra evlilik cuzdani ve evlilik cuzdani fotokopisini, nufus kayit ornegimi, 2 tane fotograf, adli sicil belgemi, fotograflarimizi aldi, annemin kizlik soyadini, hangi tarihte evlendigimi bu tarz sorular sorup beklmemi gorusme icin cagircaklarini soylediler..

Sonra cok iyi biriyle gorusmem gerceklesti. Gulerek sohbet ederek konusuyor gibiydik. Ilk basta yemin ettirip parmak izi aldi. Sordugu sorular sorgu gibi degildi sadece sohbet ediyormus gibi sordu

Esimin adini
    Sponsorun adini
    Nerede evlendigimizi
    Esimin bir sirkete bagli mi calistigini
    Nerede yasadigini
    Esimin suan nerede oldugunu
    Nasil tanistigmizi sordu

Fotograflara cok az ve hizlica bakti. ilk iki sayfaya cok ve guzel fotograglar koymaya calistim. Zaten sadece onlara bakti gibi

Fotograflara bakip dugune tum aile katildi mi diye sordu Evet dedim

Vizen onaylandi dedi :)))

Bir gun sonra da kargoya verildi.
    Ama hala 11 agustosta gorusmem var gozukuyor umarim guncellerler. Kargom bugun yarin gelicek gozukuyor.
    Cok stresliydim ama cok keyifli gecti, sakin ve guleryuzliu olunca karsimdaki insanda oyle davrandi. Yaklasik bir saat iceride durdum. O da sirami bekleme suresiydi.
    Umarim herkesin cok guzel gecer gorusmesi. Herkese cok tesekkurler 🙂

• @Samet-Ünlü ır1 değil cr1 olacak visanız bir ihtimal ır 1 olur evliliğinden 1 yıl sonra başvurduysanız vize için o ozaman ır1 visanız onaylanır mülakat sonrası başarılar.

• @Samet-Ünlü 12 Ay.

• Arkadaşlar merhaba, bize dün mülakat tarihi emaili geldi, randevuyu onaylamak için linke tıkladığımda yeniden randevu oluşturun diyor, orada yazılı çağrı merkezini aradım dünkü randevunuz oluşmuş görünmüyor dedi ilgili bayan. Nasıl böyle bir durum olabilir? Bir kaç gün sonra mı sistemde görünür?

• @ynsmry Birkaç gün sonra sistemde görünür. Orada 5 güne kadar bekleme süresi var, 5 (iş günü) gün sonra hala sistemde görünmezse bize e-posta gönderin diyor. Cuma gününe kadar bekleyin derim.

• @Naerys cevabınız için çok teşekkür ederim. Tamam bekleyelim bizde inşallah problem olmaz.

• @Muratti-Mavrutsio Merhabalar, biz onaylandığından sonra 1 hafta içerisinde randevu maili aldık

• @ynsmry, içinde söyledi: IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

@baharikoo ben hep nvc’ den kontrol ettim, 1 hafta YOUR CASE IS CURRENTLY AT:ankara yazdı sabahta mail gelmiş.

Mrb, Hızlandırma için ne gerekçe sundunuz?

• @ynsmry Paylasiminiz icin tesekkurler.
    Eli kulaginda o halde bekliyoruz.
    Herkese iyi sanslar.

• @nyden merhabalar, deprem bölgesinde yaşıyoruz, belgelerle gönderdik yardımcı oldular.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

205

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.9k

| | | |